Jump to content
Dogomania

XXXI Karkonoska Wystawa Psów Rasowych Jelenia Góra 14.05.2006r


maga18

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ojejku! to ja dopiero teraz bo dopiero odespałam!:evil_lol:
My wróciliśmy tylko ze srebrnym medalem ale mamy przynajmniej ocenę a na tym nam najbardziej zależało!
Gratulujemy wszystkim!
Kivik chyba spotkamy się dopiero w Bytomiu, szukałam was na jamnikach ale ich tam tyle było! że huhu!:crazyeye: :roll:
Jojkowa wyników ci zabardzo niepodam, prędzej na liście się wszystkiego dowiesz, mogę jak chcesz podać ci stawkę!?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eveandAxel']ojejku! to ja dopiero teraz bo dopiero odespałam!:evil_lol:
My wróciliśmy tylko ze srebrnym medalem ale mamy przynajmniej ocenę a na tym nam najbardziej zależało!
Gratulujemy wszystkim!
Kivik chyba spotkamy się dopiero w Bytomiu, szukałam was na jamnikach ale ich tam tyle było! że huhu!:crazyeye: :roll:
Jojkowa wyników ci zabardzo niepodam, prędzej na liście się wszystkiego dowiesz, mogę jak chcesz podać ci stawkę!?:roll:[/quote]
A ja Cie szukałam na dogach i też jak widać bez powodzenia:) gratulacje! my tez mamy srebro.
To może zobaczymy sięw Bytomiu? I może przywieeimy złoto?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kivik']A ja Cie szukałam na dogach i też jak widać bez powodzenia:) gratulacje! my tez mamy srebro.
To może zobaczymy sięw Bytomiu? I może przywieeimy złoto?;)[/quote]

ale jestem sierota. pytam sięczy bedziesz w Bytomiu, a przecieżty mi o tym piszesz..chyba jeszcze jestem nieprzytomna;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']widzialam widzialam :)

GRATULUJE!!!

a oto prezencik :lol:

[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7797/resizeofimage25yb.jpg[/IMG]

[/quote]
Ojej, super! Bardzo dziękuje!!!
A własnie miałam się pytać czy ktoś czasem zdjęcia nie zrobił :-)

Link to comment
Share on other sites

A ja pochwalę się w imieniu włąścicielki suczki z mojej hodowli [B]I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek[/B] (basenji). Sunia (po domowemu Buszi) zdobyła swoje pierwsze "dorosłe" [COLOR=red]CWC + ... wygrała rasę[/COLOR]. W porównaniu miała jednego pieska w kl. młodziezy.
Bardzo sie ciesze z sukcesu Buszki tym bardziej, że na ringu prezentowała ja jej właścicielka. co prawda przentacja nie wyszła zbyt profesjonalnie, ale... następnym razem na pewno będzie lepiej.
[COLOR=red]WIELKIE GRATULACJE!!![/COLOR]

Niestety, zdjęć nie mam. Może komuś udało się gdzież złapać Buszkę na zdjęciu?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='maga18']sa fotki z finałow... niestety nie wszystkie

[URL="http://www.jeleniagora.zkwp.pl/wystawa06.html"]http://www.jeleniagora.zkwp.pl/wystawa06.html[/URL][/quote]
No to mamy jeszcze jedno zdjęcie na pąmiatke. :-)
Dobrze wiedzieć, że dostaliśmy BIS junior, bo ja głupia cały czas myślałam, że puppy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...