Jump to content
Dogomania

Pitbull 4miesiące, z piekielnego schroniska, znalazł wspaniały dom!!!!


ania z poznania

Recommended Posts

miejmy nadzieje ze ta wyrafinowana selekcja nie zaszkodzi malemu -mam informacje ze 100% pewne oferty zostaly po prostu zignorowane bez dokladniejszego sprawdzenia - ciekawe jakie macie drogie panie w tym interes i czym tak na prawde sie kierujecie ... hmm:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pitutti']miejmy nadzieje ze ta wyrafinowana selekcja nie zaszkodzi malemu -mam informacje ze 100% pewne oferty zostaly po prostu zignorowane bez dokladniejszego sprawdzenia - ciekawe jakie macie drogie panie w tym interes i czym tak na prawde sie kierujecie ... hmm:roll:[/QUOTE]
A co to Ty pitutti zostales/zostalas zignorowana? :evil_lol: Daruj sobie ;)

Link to comment
Share on other sites

ja nie dostałam niestety żadnego innego telefonu, który by mnie powalił na kolana albo chociaż zainteresował. nie wiem jak ania. było kilka takich w miarę ale zawsze było coś, co którejś z nas nie pasowało. przykro mi pituttu jesli poczułeś/łaś się urażony/a.

Link to comment
Share on other sites

a skad nagle ty ageralion sie tutaj wzielas??:diabloti:

Jezeli juz zajmujecie sie adopcja drogie panie to robcie to w soposob prof. a nie w zaleznosci od humoru i innych czyninkow (pewnie fizjologicznych :lol:).
Wszystko super przez telefon a pozniej mimo wstepnego zapewnienia ze pani sie odezwie na 100% nagle cisza-wyslanie maila z odpowiedzia TAK lub NIE nic nie kosztuje odebranie telefonu tym bardzie!
Duzo sie mowi o osobach nieodpowiedzialnych szukajacych psa do adopcji ale widac ze z drugiej strony tez nie jest tak kolorowo...

zycze duzo sukcesow!!!:p


bez odbioru...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]a nie w zaleznosci od humoru i innych czyninkow [B](pewnie fizjologicznych[/B] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]).[/QUOTE] i wszystko jasne...

pitutti, moze chociaz napisz skąd jestes bym mogła skojarzyć rozmowę(jesli była ze mną) bo nie wiem naprawdę o co ci chodzi.

Link to comment
Share on other sites

agaga21 myślę że nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji.
Pitutti dziewczyny szukają dobrego domu dla psa i to one decydują do jakiego domu pójdzie.
Ty nie masz tu nic do gadania.
Ja też czasami odrzucam sensowne domy i proponuje innego psa gdyż nie dopasowujemy ludzi bo komuś piesek się spodobał ale także dobiera się charakter i tryb życia do nowego wlaściciela.
Tak aby obie strony do siebie pasowały.
Z resztą Twoje posty nie świadczą zbyt pozytywnie o Tobie i u mnie także byś nie byl zbyt sensownym chętnym...
Myślę że to wszystko w tym temacie...

Link to comment
Share on other sites

Jak to na forum, kolko wzajemnej adoracji zaczyna sie poszerzac i nie mam zamiaru prowadzic tutaj zadnej dyskusji.
Moje posty prosze traktowac jako informacyjne i mam nadzieje, ze zostana wyciagniete z nich odpowiednie wnioski.Piesek zaczyna dorastac a domy, w ktorych mialby idelane warunki przechodza mu kolo nosa!
Cala sprawa zaczyna byc dziwnie podejrzana biorac pod uwage, ze powstala aukcja na allegro dotyczaca Majlo a na jednym z forum post ma taki temat "4 m-czny Pitbull Majlo - Potrzebne $$ na hotel" chyba nalezalo by sie zastanowic czy szuka sie domu dla psiuta,czy tez przez wlasne widzimisie ktos chce miec malucha w zasiegu reki i szuka sponsora, ktory to wszystko oplaci...

oczywiscie zycze milego dnia:p i definitywnie bez odbioru!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pitutti']Jak to na forum, kolko wzajemnej adoracji zaczyna sie poszerzac i nie mam zamiaru prowadzic tutaj zadnej dyskusji.
Moje posty prosze traktowac jako informacyjne i mam nadzieje, ze zostana wyciagniete z nich odpowiednie wnioski.Piesek zaczyna dorastac a domy, w ktorych mialby idelane warunki przechodza mu kolo nosa!
Cala sprawa zaczyna byc dziwnie podejrzana biorac pod uwage, ze powstala aukcja na allegro dotyczaca Majlo a na jednym z forum post ma taki temat "4 m-czny Pitbull Majlo - Potrzebne $$ na hotel" chyba nalezalo by sie zastanowic czy szuka sie domu dla psiuta,czy tez przez wlasne widzimisie ktos chce miec malucha w zasiegu reki i szuka sponsora, ktory to wszystko oplaci...

oczywiscie zycze milego dnia:p i definitywnie bez odbioru!![/QUOTE]
A ja proponuje stwierdzenia typu "dom idealny/dom nie idealny dla Majlo" zostawic osobom, ktore osobiscie znaja psa i maja odpowiednie kompetencje aby wypowiadac sie w tej kwestii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pitutti']Jak to na forum, kolko wzajemnej adoracji zaczyna sie poszerzac i nie mam zamiaru prowadzic tutaj zadnej dyskusji.
Moje posty prosze traktowac jako informacyjne i mam nadzieje, ze zostana wyciagniete z nich odpowiednie wnioski.Piesek zaczyna dorastac a domy, w ktorych mialby idelane warunki przechodza mu kolo nosa!
Cala sprawa zaczyna byc dziwnie podejrzana biorac pod uwage, ze powstala aukcja na allegro dotyczaca Majlo a na jednym z forum post ma taki temat "4 m-czny Pitbull Majlo - Potrzebne $$ na hotel" chyba nalezalo by sie zastanowic czy szuka sie domu dla psiuta,czy tez przez wlasne widzimisie ktos chce miec malucha w zasiegu reki i szuka sponsora, ktory to wszystko oplaci...

oczywiscie zycze milego dnia:p i definitywnie bez odbioru!![/QUOTE]

Drogi człowieku o urażonej męskiej ambicji :roll: (bo zakładam że jesteś mężczyzną, sądząc po Twoich szowinistycznych wcześniejszych wypowiedziach).
Swoje idiotyczne podejrzenia na temat zbieranych pieniędzy, zachowaj proszę, dla siebie - nie rzucaj bezpodstawnych oskarżeń - i piszę to jako prawnik, nie "głupia dziewczynka z kółka wzajemnej adoracji". Nie jesteś tutaj anonimowy, chociaż tak Ci się może wydawać.

A domów z idealnymi warunkami widziałam... dosłownie kilka - jestem wymagająca, a co :diabloti: To, że Ty swój za taki uważasz, to jest naprawdę mało ważne.

I również życzę miłego dnia ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...