Jump to content
Dogomania

KAPSLIK psi okruszek wywczasował się u Kikou i wrócił na Śląsk do DS. Czas na PEGI!


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na trasnportowym już napisałam.
Na razie plan był taki - że Kikou w najbliższy czwarek 10-go o 4 rano przewozi Kapslika do Milicza - stamtąd Ewa wiezie już małego do Łodzi. Więc tak naprawdę - wystarczyłoby znaleźć kogoś w Łodzi, kto w najbliższy czwartek o godzinie 12.30 mógłby odebrać Kapslika z giełdy kwiatowej koło Centrum Zdrowia Matki Polki i przechować, do momentu, aż pan Robert, skończy egzamin i będzie go mógł odebrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lamia2']Witam, jeśli problemem jest tylko kwestia transportu psiaka do Łodzi, mogę się podjąć przywiezienia go z DT bezpośrednio do DS. Mogę po niego pojechać 12 lub 13 czerwca (5 czerwca jadę z adopcją do Krakowa). Jeśli uda się zebrać pieniądze na paliwo mogę po niego pojechać ale tylko w weekend.[/QUOTE]

[B]Warto by skorzystać z tej propozycji-psiak byłby w ten weekend już w domu stałym[/B]. Kontakt z lamią2 jest tu podany i najlepiej zadzwonić do niej jak najszybciej, czy ma nadal czas na ten wyjazd.

e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B][COLOR=red]tel. 503 522 400[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

a mnie sie wydaje że to nie jest bardzo dobry pomysł bo przecież macie wiele innych psów które potrzebuja pieniędzy(czekają na wyciągnięcie lub straciły deklaracje)
i skoro jest możliwość taniego transportu gdzie problemem jest jedynie kwestia kilku godzin w Łodzi to szkoda gonić Lamie przez pół polski (byłoby to dla Niej w te i zpowrotem niemal 1000km czyli nawet jeśli ma mały ekonomiczny samochód sam koszt benzyny wyniesie ok. 300 zł. a jeśli ma większy to jeszcze wiecej...)

Link to comment
Share on other sites

Ja potraktowałam ten post Lami2 jako prowokację - mającą nas zmotywować do działania - ale cóż - propozycja padła - możemy z niej skorzystać. Konkretnie wygląda to tak (wszystkie dane podaję za vimichalin)

Lamia2 mieszka w Warszawie

Warszwa - Gryfów Śląski - 489 km - szacowany czas przejazdu 7 godzin 30 minut, koszt 43 Euro (oni podają w Euro)

Gryfów Śląski - Łódż - 387 km - 6 godzin 10 minut, 25 Euro

Łódź - Warszawa 139 km - 2 gdziny, 40 minut, 12 Euro.

Sylo, czy stać nas na wydanie ok 330 zł (Pan Robert dołoży 50)?

Link to comment
Share on other sites

To rzeczywiście koszty przewozu są bardzo duże, szkoda tylu pieniedzy - przyznaje rację Kikou. Nie może tak być zeby to się odwlekało w nieskończoność. To może ja wezme urlop i pojadę do Łodzi po pieska - czy napewno będzie zawieziony 10 czerwca i czy można go odebrać na dworcu Łódź Fabryczna, bo ja kompletnie nie znam Łodzi. Jeśli pod Łodzią to konkretnie w jakiej miejscowości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Gałązka']To rzeczywiście koszty przewozu są bardzo duże, szkoda tylu pieniedzy - przyznaje rację Kikou. Nie może tak być zeby to się odwlekało w nieskończoność. To może ja wezme urlop i pojadę do Łodzi po pieska - czy napewno będzie zawieziony 10 czerwca i czy można go odebrać na dworcu Łódź Fabryczna, bo ja kompletnie nie znam Łodzi. Jeśli pod Łodzią to konkretnie w jakiej miejscowości.[/QUOTE]

Kapslik może dojechać na Giełdę Kwiatową koło Centrum Zdrowia Matki Polki o 12.30 :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...