Jump to content
Dogomania

KAPSLIK psi okruszek wywczasował się u Kikou i wrócił na Śląsk do DS. Czas na PEGI!


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[INDENT] [SIZE=3][B]PILNE!!! POMOCY!!![/B] [B]SCHRONISKO KRAKOW ZALANE !!! POTRZEBNE DOMY TYMCZASOWE NA JUZ DO MOMENTU OPADNIECIA WODY W SCHRONISKU[/B]: [B]prosimy o przesylanie wiadomosci na dogomani !!![/B] [/SIZE]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/32052-Krak%C3%B3w-w%C4%85tek-pom.-plakat-rozlicz.-dla-ps%C3%B3w-i-kot%C3%B3w-bezd-w-KR-owie-LINKI-Pwp-str.-1/page1063[/url]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']ja sie wybieram do Łodzi w sobote 22go, mogłabym go zawieźć,
może nowa rodzina zechciałaby przyjąć go jednak wcześniej żeby nie tułał sie po ludziach..
Kapselek jest bardzo delikatny i te ciągłe zmiany miejsca to duży stres dla niego[/QUOTE]

powtórzę sie bo nie było jeszcze odpowiedzi....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Pytałam Ewy Gałązki na PW, ale oni nietety nie mogą go wziąć 22-go. Mam rodzinę w Łodzi? Pytać o tymczas na 2 tygodnie? Mnie się wydaje, że to za duży stres.[/QUOTE]

Ja tez mysle ze to zbyt duzy stres. On ciagle ostatnio jest przewozony . Biedny psiak calkiem zglupieje. Poczekajmy te 2 tygodnie , napewno znajdziemy jakis transport.

Link to comment
Share on other sites

Więc niedługo w życiu Kapslika zaświeci słońce.

[URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.gify.liq.pl/gify_2/natura/slonce/slonce_www_gify_liq_pl%2520(25).gif&imgrefurl=http://www.mojageneracja.pl/7123618/blog/20208302804ba1f2dc49eff/1&usg=__S_KebLo59RZHLD05jPLBu6Ma1Qs=&h=169&w=166&sz=25&hl=pl&start=2&um=1&itbs=1&tbnid=Quc0eglSUcgvBM:&tbnh=99&tbnw=97&prev=/images%3Fq%3Ds%25C5%2582once%2B-%2Bgify%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26tbs%3Disch:1"][IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:Quc0eglSUcgvBM:http://www.gify.liq.pl/gify_2/natura/slonce/slonce_www_gify_liq_pl%2520(25).gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się, czy jest w ogóle realne skorzystanie z pomocy Tomka (brata Ingrid), bo on wraca do Katowic z Wrocławia w niedzielę. A jeśli wypali nasz tajny plan, by poprosić o dalszy przerzut Nikusia, to będzie kłopot, bo on też tylko jeździ w weekendy. Jak to cholerka ugryźć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Zastanawiam się, czy jest w ogóle realne skorzystanie z pomocy Tomka (brata Ingrid), bo on wraca do Katowic z Wrocławia w niedzielę. A jeśli wypali nasz tajny plan, by poprosić o dalszy przerzut Nikusia, to będzie kłopot, bo on też tylko jeździ w weekendy. Jak to cholerka ugryźć?[/QUOTE]

Tajny plan ? A zdradzicie szczegoly ? Tomek wraca do Katowic we wtorek i juz wiezie pieska od kikou . Piesek jedzie dalej do Wieliczki, z Katowic odbiera go Szczepon.
Caly weekend Tomek walczy z powodzia na walach -wszyscy ukladaja wory z piaskiem zeby im domow nie pozalewalo.:(

Link to comment
Share on other sites

Nie no cały tajny plan to taki, że Syla wydzwoniła Nikusia (mylę pewnie nick), który wstępnie zgodził się pomóc w transporcie. Ingrid a to o czym piszesz - to już jest coś ustalonego, czy propozycja? I o który wtorek chodzi? I dlaczego Wieliczka? I kto to jest Szczepan? :roll: Ale dużo pytań :lol:
Ewo, czy przyszli właściele Kapslika, mogliby podjechać po niego np. do Łodzi? Albo jeszcze gdzieś dalej? :roll: I od kiedy mogą go na pewno przyjąć?

Link to comment
Share on other sites

Witam.Na koncie Kapsliczka jest wpłata od IVV - 121,07 zł :loveu:
Bardzo serdecznie dziękujemy !!!
Sorki, że tyle czasu tę kasę odbierałam...ale to z nieumiejętności i strachu, że coś pochrzanię z PalPayem.Tydzień też przelewali :lol:
Pozdrawiam Kapsliczka i też trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']A bo ja się zawszę boję że o czymś zapomnę albo pochrzanię... Lepiej pytać.[/QUOTE]

Tomek jedzie jutro z Wrocka do Katowic. Zabiera staruszka od kikou. Szczepon to chlopak ktory wozi pieski za pieniadze w okolicach Katowic,Krakowa, Kielc.
Szczepon oglasza sie na watku transportu.Ten maly staruszek od kikou jedzie do domku do Wieliczki.

Chyba odpowiedzialam na wszystkie pytania.:)

Tomek bedzie jechal do Katowic w przyszylym tygodniu-jeszcze nie wiem kiedy ale sie dowiem.

Link to comment
Share on other sites

Pan Robert który będzie adoptował KAPSLIKA pyta
[COLOR=blue]czy: [/COLOR][B][COLOR=blue][COLOR=blue]piesek[/COLOR] ma już wyczyszczone zęby z kamienia?[/COLOR][/B]
[COLOR=red][B]czy ma książeczkę zdrowia i czy był szczepiony i na co ?[/B][/COLOR]
[COLOR=darkolivegreen][B]Może odebrać Kapslika w Łodzi[/B] na dworcu kolejowym Łódź Fabryczna (żeby się nie pogubić w mieście). Jeśli z powodu powodzi termin się przedłuży to nie szkodzi - on poczeka. Może go odebrać od 3 czerwca bo jest święto lub w sobotę. W tygodniu nie może, bo ma zajęcia w Łodzi w różnych porach. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Tomek jedzie jutro z Wrocka do Katowic. Zabiera staruszka od kikou. Szczepon to chlopak ktory wozi pieski za pieniadze w okolicach Katowic,Krakowa, Kielc.
Szczepon oglasza sie na watku transportu.Ten maly staruszek od kikou jedzie do domku do Wieliczki.

Chyba odpowiedzialam na wszystkie pytania.:)

Tomek bedzie jechal do Katowic w przyszylym tygodniu-jeszcze nie wiem kiedy ale sie dowiem.[/QUOTE]

Zawsze da się mnożyć pytań... :evil_lol: Który staruszek jedzie do Wieliczki?

[quote name='Ewa Gałązka']Pan Robert który będzie adoptował KAPSLIKA pyta
[COLOR=blue]czy: [/COLOR][B][COLOR=blue][COLOR=blue]piesek[/COLOR] ma już wyczyszczone zęby z kamienia?[/COLOR][/B]
[COLOR=red][B]czy ma książeczkę zdrowia i czy był szczepiony i na co ?[/B][/COLOR]
[COLOR=darkolivegreen][B]Może odebrać Kapslika w Łodzi[/B] na dworcu kolejowym Łódź Fabryczna (żeby się nie pogubić w mieście). Jeśli z powodu powodzi termin się przedłuży to nie szkodzi - on poczeka. Może go odebrać od 3 czerwca bo jest święto lub w sobotę. W tygodniu nie może, bo ma zajęcia w Łodzi w różnych porach. [/COLOR][/QUOTE]

Ewo nie wiem... Kikou na pewno odpowie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...