Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sheltia12']Tak Agasia, między innymi Ja ;)

Ale z tego co mam napisane w artykule na temat JH na wystawie w Poznaniu w czasopiśmie Kynologia to tak:

Przemek Waleriańczyk,
Zosia Wójcik
i Martyna Sapała z tego dnia, gdzie oceniała własnie ta sędzina..[/quote]
Bzdury... Przemek Walerianczyk napewno nie byl w finale, wydaje mi sie ze Martyna tez nie... Zosia doszla ostatniego dnia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Bzdury... Przemek Walerianczyk napewno nie byl w finale, wydaje mi sie ze Martyna tez nie... Zosia doszla ostatniego dnia :)[/quote]
W tej dziennej eliminacji z fin. 10 każdego dnia na pewno był i Przemek i Martyna do najlepszych trójek tylko nie przeszli potem.

Link to comment
Share on other sites

co, co?? Ktoś kilka stron dalej powiedział mahoniowy?? jestem uzależniona. ą-sorki ze dawno nie wchodziłam, jakoś za dużo mam w szkole...ale co do tego mahoniowego:cool3: to o co kaman?? kocham mahoniowe:loveu:(no i moją mahoncie). a co do mp- w poznaniu-ktoś tam coś ględnął(odmiana ględzić XD) że zimnoO_o. Co z tego że dupcie przymrozi-jest czysto i nic się nie zawali jak w katowicach (budynki peerelu są baaardzo trwałe). Poznań<3! Cudnie. Jeśli będziecie-pozwiedzajcie. Piękne miasto. Tylko się nie zapuszczejcie w nocy na wildę i Jeżyce. Zło czycha. Do sołackiego tez w nocy nie idźcie. Ale w dzień zwiedzajcie. Mamy dużo zabytków UNESCO.

Wybaczcie za to ględzenie,hihihehe:evil_lol:, ale kocham moje miasto.

Czekam na odpowiedź o tych maho^^.
papa

Link to comment
Share on other sites

Będzie ktoś w Nowej rudzie? Albo oceniał kogoś w Jh albo w ringu rasy [B]Petr Rehanek (CZ) ?[/B] w Nowej Rudzie będzie mój debiut w dodatku z jak napoczątek trudnym psem a właściwie rasą - Seter Irlandzki. :lol:. A tak ogólnie to jakie są te figóry Oprócz T i L ?? Czy sędzia prosi pokolei do siebie prezenterów? bo jak byłam w tym roku w legnicy (jako widz) to sędzia prosiła tak niepokolei. Skąd wy wiecie jak (chodzi mi otą litere np. T czy L) macie biec? Bo ta sędzia w legnicy to tak cicho mówiła że ja bym niezrozumiała oco jej chodzi:shake: Za wszelkie rady, uwagi itp. będe wdzięczna, a najlepiej jak ktoś by mi tak krok po kroczku wytłumaczył jak to wygląda:lol:. Codź wystawami, handlingiem interesuje się tak poważnie 1,5 roku to jak przyszło codoczego to jestem zielona:shake: Byłam na wielu wystawach ale nigdy niewidziałam jh:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YaBear-CubCammy']przeczysz sama sobie....

...bo jak byłam w tym roku w legnicy (jako widz) to sędzia prosiła tak niepokolei...

...Byłam na wielu wystawach ale nigdy niewidziałam jh...

Zdecyduj sie wkoncu[/quote]

Tak masz racje trochę pomotałam.
A więc tak: Byłam na 4 wystawach (2x cacib wrocław, 1x cwc wrocław pasterskich, 1xcwc legnica) I tylko raz w legnicy udało mi się zobaczyć tą konkuręcje ale widziałam tylko "prezentacje" grupy młodszej, za dużo to niezobaczyłam,ale z tego co zobaczyłam to zdziwiło mnie to że sędzia prosił tak niepokolei. I gdybym wtedy miała postawić się na miejscu jednej z prezenterek to zupełnie niewiedziałabym co robić.
Teraz jest wszystko dobrze:lol:

Link to comment
Share on other sites

Wyobraź sobie :-o, dziś dzwoniła do mnie Pani z tamtejszego oddziału, zgłosiłam syna tak troszkę na wyrost bo nie wiedziałam czy jest czy nie, ale nie uzupełniłam wszystkich danych (zaślepienie jakieś ;)). Zadzwoniła i przez telefon uzupełniłam. Sędziuje MP Król.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...