Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobra laski, dajcie jej spokoj- i tak wiem i ja i wy z czym bedzie:evil_lol:

Lepiej wy nei robcie wielkiej tajemnicy i powiedzcie z czym sie wybieracie:D

kolejna tajemnicza:P:P:P

jak to jest na mistrzostwach??? kolejnosc jest wedlug wzrostu psa, nazwiska czy pozycji w rankingu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YaBear-CubCammy']Jak to co- sweterek;)

No- to jest koszmar.
Masz wtedy 2 wyjsci, araczej 2 mozliwosci zachowania sedziego.
Albo wylecisz za brak kultury, jesli wyprzedzisz, albo za to, ze nie popkazujesz psa w nalezytym ruchu:D trzeba sobie wybrac:P[/quote]
Co sądzicie o sędzinie? Ala sie pewnie cieszy :diabloti: Ja też w sumie nie mam co narzekać, Kasia Taraszkiewicz też.

Link to comment
Share on other sites

mnie sie tam ta babeczka podobala:D
nie tylko z jednego wzgledu- ogolnei jest fajna;)
i wedlug mnie doskonale, ze dali zagranicznego sedziego, bo nie oszukujmy sie, ze niektorzy daja po znajomosciach, a inni tyle razy oceniaja JH, ze jest to juz po prostu nudne... A tu ktos prawie nowy:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']tam czytalam pare stron wcześniej , to trzeba samem wysyłać karty ocen do ZK?? A jak sie nie dostanie to przepadają/ O_o?[/quote]
Ja połowy nie wysłałam spisałam tylko ile gdzie mi dali - widać na słowo uwierzyli albo sami se sprawdzili.
[QUOTE]Wszystkich uczestników finału prosimy o przybycie na ring przygotowawczy na ok. 15 min. przed rozpoczęciem oceny.[/QUOTE]
Yyyyy? Przed oceną na ringu czy przed mistrzostwami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YaBear-CubCammy']jak kolejna- baska wez, super razem wygladacie. A jesli chcialas anglika to ktorego? A moze skusisz sie na jakiegos mahoniowego???[/quote]
Hehe, wiem ze Wahziri jest najlepszy bez dwoch zdan :diabloti:
Nie - anglika nie chcialam :cool1: Jak cos to wlasnie mam na mysli irlanda. A ty z tą Silvanuska tak? Ona ma takie fajne koloorki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak, wlasnie z ta;)
Ona ma przede wszystkim przecudny charakter;) Ale fakt-kolor tez piekny, najbardziej lubie tri i orange;) jakos tak do ble beltonow przekonac sie nei umiem (chociaz tez nie sa brzydkie). ale to tak jak ktos woli baski tri czy rude,a czarne mu wogole nei pasuja:eviltong:
Najgorsze jest to, ze wszystkie "moje" rasy sa w sobote....;/

Link to comment
Share on other sites

Myślę że punktacja już sie nie zmieni - dostałam dzisiaj pocztą zaproszenie do startu w mistrzostwach.
No to gratuluje kompanio - spotykamy sie na ringu w niedziele!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Najgorsze jest to, ze wszystkie "moje" rasy sa w sobote....;/[/QUOTE]
U mnie to samo, VI, VII gr.. no i V tez...

[QUOTE]najbardziej lubie tri i orange;-) jakos tak do ble beltonow przekonac sie nei umiem (chociaz tez nie sa brzydkie).[/QUOTE]
No wiesz co :diabloti: Ja najbardziej lubie kolor taki wlasnie jak ma ta Silvanuska bo to taki specyficzny tricolor, ale lubie tez typowe tricolory... Los chcial ze w 3 miotach nad ktorymi myslalam nie bylo ani jednego tri! :evil_lol::shake: A orange najmniej mi pasuja... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']U mnie to samo, VI, VII gr.. no i V tez...


No wiesz co :diabloti: Ja najbardziej lubie kolor taki wlasnie jak ma ta Silvanuska bo to taki specyficzny tricolor, ale lubie tez typowe tricolory... Los chcial ze w 3 miotach nad ktorymi myslalam nie bylo ani jednego tri! :evil_lol::shake: A orange najmniej mi pasuja... :)[/quote]


:D A jak sie nazywaja rodzice twojej suni? I czemu akurat te 3 mioty mialas na oku??? CZemu wybralas akurat ta suczke z miotu, co o tym zadecydowalo i po ile sprzedaja w tym kennelu szczenieta? Jak tam jest i wogole? Dobrzy hodowcy? Czy tylko skupiaja si ena kasie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YaBear-CubCammy']:D A jak sie nazywaja rodzice twojej suni? I czemu akurat te 3 mioty mialas na oku??? CZemu wybralas akurat ta suczke z miotu, co o tym zadecydowalo i po ile sprzedaja w tym kennelu szczenieta? Jak tam jest i wogole? Dobrzy hodowcy? Czy tylko skupiaja si ena kasie?[/quote]
Na takie pytanie to Ci moge osobiscie odpowiedziec, albo na gg... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...