Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

[quote name='Florka_xyz']No dzewczynki dajcie z siebie wszystko !!:lol::lol::lol:

Tez uwazam ze dobrze ze dali zagraniczengo sedziego ( sa szanse ze nic po znajomosci):)[/quote]


:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

[FONT=Fixedsys][SIZE=3][COLOR=red]To prawda,czas najwyższy coś w Poznaniu zmienic,bo od jakiegoś czasu eliminacje prowadzone były przez tę samą sędzine.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Fixedsys][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Fixedsys][SIZE=3][COLOR=red] Niech zwycięży NAJLEPSZY-NAJLEPSZA!!!:multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Goldi']Cześć jestem zainteresowana konkursem młody prezenter czy możecie mi coś o nim powiedzieć i czy lepiej jest startować w tym konkursie z małym psem czy może być molos:???:[/quote]

zapraszam do regulaminu i skontaktowania sie z najblizszyn prezenterem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Szkoda, bo nigdy mnie nie oceniala... ;) Ale skoro tak mowisz, to moze jest nadzieja .. ;)[/quote]



mnie oeniala kilka razy z tego co pamietam.. nawet wygrywalam na czeskim terenie u niej:)
Sedziuje IX grupe.

O ile sie nie myle ona juz kiedys sedziowala poznanski final.. hmm czy mi sie cos pokrecilo. Wtedy chyba wygralam u niej konkurs poznanski a final polski Aga Małecka:P nie pamietam dokladnie:) za duzo masła;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YaBear-CubCammy']Danka juz podjarana:diabloti:[/quote]
Danka sie zastanawia czy babka wie jak sie powinno poprawnie niektóre
rasy wystawiać to wszystko.
W sumie finał powinien oceniać all runder ( sorry że źle napisałam)
Ale ciesze sie z wyboru sędziego - będzie sie działo :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sheltia12']Pani Zdenka Jilkova oceniała JH na światówce w piątek.

Oczywiście mówię o naszes Światówce w Poznaniu ;)[/quote]
A kto od nas był wtedy finalistą?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...