Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE][COLOR=#666666][B]PUNKTACJA W SEZONIE 2007[/B][/COLOR][SIZE=2][/SIZE][COLOR=#666666]Finał konkursu Młody Prezenter za sezon 2007 zostanie rozegrany na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych o Puchar Europy Środkowej i Wschodniej w Poznaniu, w dniu [B]11.11.2007 (niedziela) w godzinach 14.00 - 15.00 na Ringu Honorowym (pawilon 3A). [/B]
Oceny dokona sędzia Pani Zdenka Jilkova z Czech.
[B]Wszystkich uczestników finału prosimy o przybycie na ring przygotowawczy na ok. 15 min. przed rozpoczęciem oceny.[/B][/COLOR][/QUOTE]
No to kompanio - widzimy sie w poznaniu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Ok. godz 14-15 w hali glownej napewno będzie cieplo. ;)[/quote]
Będziemy przed finałami - miło poznań wreszcie swoje docenił nie tylko cudze...
To z czym idę to moja słodka tajemnica ale starczy powiedzieć że biorę swojego najlepszego partnera do tej konkurencji ( i przyjaciela psiego).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YaBear-CubCammy']Cyzby Hercia??;>:D[/quote]
Nie, niestety nie Hercia :-(
A ty lub siostra bierzecie Bibiego
Ps. Pogratuluj jej awansu do mistrzostw. Pierwszy sezon i to od kwietnia i taki sukces!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Będziemy przed finałami - miło poznań wreszcie swoje docenił nie tylko cudze...
To z czym idę to moja słodka tajemnica ale starczy powiedzieć że biorę swojego najlepszego partnera do tej konkurencji ( i przyjaciela psiego).[/quote]


Pudel miniaturka ten co w Ustroniu m.in.? :razz:
Zapomniałam jak się nazywa :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ciepło Ciepło dziewczynki... za mądre jesteście baby wredne! :evil_lol:
A gonić sie nie powiem! Pewność będziecie mieć dopiero 11

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...