Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LAURA']NDM

Starsza:
1. Laura Wąsowska z whippetem (+ ZW.DNIA)
2. Kasia Jasińska z husky
3. Ola Opasinska z Seterem Angielskim
4. Paweł Gralewicz z cocker spanielem am.

Gratulacje! :)[/quote]



[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]To sa właśnie WYGRANI starszej grupy-GRATULACJE:multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[IMG]http://img413.imageshack.us/img413/9341/nowydwrmazowiecki2007jeuk5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wiedziałam że o czymś zapomniałam xD a trójkąty jeszcze dziś ćwiczyłam, cóż skleroza nie boli :lol:
Dorkaa (świetny nick, mój pies nazywa się Dora ;p) tak, na ringu, jako prezentację w dynamice. Sędzia wybiera figury, najczęściej spotykane to chyba I,L,T (możliwe że coś pokręciłam)

Link to comment
Share on other sites

(A tak, tak, my również się cieszymy :) )
Figury wykonuje się w kłusie, jedynie w przypadku chyba dwóch ras - w tym fila brasileiro o ile pamiętam - w inochodzie. Trzeba uważać żeby nie zasłonić sędziemu psa, czyli w przypadku niektorych figur np. zygzaka czy ósemki należy kilka razy zmienić rękę. Zaczyna się od lewej nogi najczęściej tyłem do sędziego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]To sa właśnie WYGRANI starszej grupy-GRATULACJE:multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[URL]http://img413.imageshack.us/img413/9341/nowydwrmazowiecki2007jeuk5.jpg[/URL]
[/quote]


o, dziękuje za zdjecie! ;) moge je wstawić na swoją strone??

Link to comment
Share on other sites

w regulaminie pisze tak "Pies może być zgłoszony TYLKO do konkursu Młody Prezenter, ale musi odpowiadać tym samym warunkom jak przy zgłoszeniu na wystawę." Ponawiam moje pytanie czy NA TEJ SAMEJ WYSTAWIE TEN SAM PIES MOżE BYć WYSTAWIANY W RINGU A NASTęPNIE NA MłODYM PREZENTERZE?

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za rozjaśnienie całkowite sytuacji :* już się martwiłam że mi np. psa nie przyjmą na jakąś ważna wystawę:P teraz tylko ćwiczyć figury:P (jak myślicie duża będzie konkurencja w Kielcach? i czy w ogóle na pierwszy raz się puszczać na międzynarodówkę?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dadejowa']w regulaminie pisze tak "Pies może być zgłoszony TYLKO do konkursu Młody Prezenter, ale musi odpowiadać tym samym warunkom jak przy zgłoszeniu na wystawę." Ponawiam moje pytanie czy NA TEJ SAMEJ WYSTAWIE TEN SAM PIES MOżE BYć WYSTAWIANY W RINGU A NASTęPNIE NA MłODYM PREZENTERZE?[/quote]

nie wiem czy pies nawet nie [B]musi być być zgłoszony na zwykły ring aby iść na MP:laugh2_2:;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

jeśli pies ma być wystawiony na ringu rasy i w konkurencji Mlody Prezenter wówczas zgłaszasz psa normalnie na wystawę, a przy zgłoszeniu do konkurencji MP podajesz podstawowe dane psa - rasa, nazwa.

Jeśli chcesz zgłosić psa tylko do MP - wówczas musisz podać wszystkie dane psa (data ur, pkr, nr rej, ojciec-matka, maść, rasa...) łącznie ze swoim zgłoszeniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']

Jeśli chcesz zgłosić psa tylko do MP - wówczas musisz podać wszystkie dane psa (data ur, pkr, nr rej, ojciec-matka, maść, rasa...) łącznie ze swoim zgłoszeniem.[/quote]
A tak naprawd wystarczy nazwa i rasa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...