Jump to content
Dogomania

Necia

Members
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Necia

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 09/19/1995

Contact Methods

 • Website URL
  http://mrshih.republika.pl/
 1. [quote name='Codik&Toffik']Właśnie wróciłem z [U]National & International Alpencup Dog Show[/U] i na Międzynarodowej wystawie na 37 Młodych Prezenterów zostałem wybrany do finałowej 5, a następnie wywalczyłem :lol: [B]v-ce BIS Junior Handling !!!:lol: [/B] ( występowałem z Codikiem - Secret Lover z Czańca) :loveu:[/quote] [COLOR=Sienna][SIZE=6]Gratulacje [/SIZE][/COLOR]
 2. Codik&Toffik gratulacje . Nie wiem czy pamiętasz mnie ale jak ty ćwiczyłeś na ringu z piesiami to ja cię poprosiłam byś zrobi kółko z codikiem, ja byłam z sznaucerem (w różowym komplecie). ---------------------------------------------------------------------------- [SIZE=5][COLOR=Red]Gratulacje Wszystkim po kolei. :diabloti: [/COLOR][/SIZE]
 3. co do tematu Głłównego to zapraszam na stronkę moją ii mojej mamy . Tam zobaczysz nasze psy. [URL="http://www.mrshih.republika.pl/"]http://www.mrshih.republika.pl[/URL]
 4. :loveu:witajcie !!! dejwid333 czy ty masz shi-tzu z rodowodem????? Pozdrawiam:smilecol::laola::bigcool: Ps. Jeżeli tak to czy będziesz wystawiać Maxa?????
 5. A tak poza tym gratulacje 2 miejsca Aisa i 3 miejsca Flashka-g.:loveu: A co do tematu to jeżeli podium jest zbyt małe tak ja np. w Bytomiu (podajże:oops:) na młody prezenterze Ola z borzojem wyszła przed podium i ustawiła borzoja i na zdjęciach wszystko grało:evil_lol:.
 6. *Iza*shih-tzu na podstawowe komendy takie jak siad, leżeć(baruj) noga itd. szkoli się jak tak jak inne rasy . Ale punkt 5 jest dosyć drogi:diabloti:
 7. [quote name='Sonya-Nero'] zdjęcie prawie uśmiechniętej ;) Reyes :thumbs: [url]http://images29.fotosik.pl/9/f800c10c99bd241f.jpg[/url][/quote] Reyes i tak bardzo ładnie wyglądasz;)
 8. Mam pytanko. A w gazecie jest raport z wystawy Bytomskiej ?????
 9. [quote name='Florka_xyz'] Szczecin : Gr.Mlodsza 4. nie ma [/quote] A z jakiego powodu nie ma 4 miejsca????
 10. :smilecol: Gratulacje Wszystkim po kolei :razz:
 11. A z jakiej ty jesteś grupy ???? chyba z młodszej????
 12. Necia

  Doda & shih tzu

  [quote name='Bblue']A to tak... A ja myśłałam, że całkiem na łyso.[/quote] A co powiedziałaś by na to ????? [URL]http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Shih_Tzu_%28smaller%29.JPG[/URL]
 13. [quote name='Sungari']Siemka:multi: Dopiero zaczełam swoja karierę w MP ;) Pisze ponieważ na wystawie w Lesznie poznałam ,,Necię'' i ona powiedziała że jest na tym forum i mam pytanie czemu nikt nie napisał o wynikach grupy starszej w MP to troszkę przykre :-( ale mówi sie trudno mam jeszcze jedno pytanko kto bedzie na wystawie w Kaliszu :p :p :p :p :p :p :p :p :p Może napiszę o najważniejszym mam na imię basia mam 16 lat i 12 psów na razie:eviltong: :eviltong:[/quote] cześć tu Necia ( Patrycja od Shih-tzu). Gratulacje wygranej w grupie starszej i życzę dalszych sukcesów. Do Kalisza i do Szczecina ja niee jadę.Pozdrowienia i buziaki:loveu: P.S. Dziękuje za gratulacje:loveu:
 14. Wyniki z niedzieli grupa młodsza: 1. Ola z borzojem + zw. dnia 2.????????????( nie pamiętam:cool1:) 3. Kasia z goldenem 4. Patrycja z shih-tzu ( ja) Gratulacje wszystkim :smilecol::laola:
×
×
 • Create New...