Jump to content
Dogomania

Necia

Members
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Necia

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 09/19/1995

Contact Methods

 • Website URL
  http://mrshih.republika.pl/
 1. Necia

  Junior handling

  [quote name='Codik&Toffik']Właśnie wróciłem z [U]National & International Alpencup Dog Show[/U] i na Międzynarodowej wystawie na 37 Młodych Prezenterów zostałem wybrany do finałowej 5, a następnie wywalczyłem :lol: [B]v-ce BIS Junior Handling !!!:lol: [/B] ( występowałem z Codikiem - Secret Lover z Czańca) :loveu:[/quote] [COLOR=Sienna][SIZE=6]Gratulacje [/SIZE][/COLOR]
 2. Necia

  Witam Shih Tzu-maniaków!

  :loveu:witajcie !!! dejwid333 czy ty masz shi-tzu z rodowodem????? Pozdrawiam:smilecol::laola::bigcool: Ps. Jeżeli tak to czy będziesz wystawiać Maxa?????
 3. Necia

  Pytanie odnośnie stania na podium

  A tak poza tym gratulacje 2 miejsca Aisa i 3 miejsca Flashka-g.:loveu: A co do tematu to jeżeli podium jest zbyt małe tak ja np. w Bytomiu (podajże:oops:) na młody prezenterze Ola z borzojem wyszła przed podium i ustawiła borzoja i na zdjęciach wszystko grało:evil_lol:.
 4. Necia

  Junior handling

  [quote name='Sonya-Nero'] zdjęcie prawie uśmiechniętej ;) Reyes :thumbs: [url]http://images29.fotosik.pl/9/f800c10c99bd241f.jpg[/url][/quote] Reyes i tak bardzo ładnie wyglądasz;)
 5. Necia

  Junior handling

  [quote name='Florka_xyz'] Szczecin : Gr.Mlodsza 4. nie ma [/quote] A z jakiego powodu nie ma 4 miejsca????
 6. Necia

  Junior handling

  :smilecol: Gratulacje Wszystkim po kolei :razz:
 7. Necia

  Junior handling

  A z jakiej ty jesteś grupy ???? chyba z młodszej????
 8. Necia

  Ankieta dotycząca ulubionej rasy:

  shih - tzu
 9. Necia

  Doda & shih tzu

  [quote name='Bblue']A to tak... A ja myśłałam, że całkiem na łyso.[/quote] A co powiedziałaś by na to ????? [URL]http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Shih_Tzu_%28smaller%29.JPG[/URL]
 10. Necia

  Junior handling

  A czy ktoś ma foty z JH ( grupa młodsza) ????????
 11. [quote name='resuruss'][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8543/dsc09098qr6.jpg[/IMG][/quote] Dziękuje za pożyczenie Jagódki , była super :lol:. :loveu: całuski dla grzywaczy i dla ciebie resuruss :loveu:.
 12. Supergosiu Tysiek świetnie wyglądał i powinien wygrać.
 13. Dziekuje KAROLAJN za kibicowanie przy ringu dla JH. Bardzo miło mi było poznać Ciebie i cała rodzinke oraz przede wszystkim OLECZKA.:loveu: Pozdrowienia.:lol:
 14. Necia

  Junior handling

  Gratulacje dla wszczystkich!!!!!!!!:multi: :loveu: Każdy swietnie prezentowł. Duzo buziakow dla dziewczynki z pudelkiem czarnym.:eviltong::loveu:
 15. Necia

  Junior handling

  [COLOR=Red][SIZE=6]Gratulacje dla Mp-czów z udanej I wystawy w Będzinie [SIZE=5]:B-fly::ylsuper:I w Chojnicach!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=Red][SIZE=6][SIZE=5]:laola:[/SIZE][/SIZE][/COLOR]
×