Jump to content
Dogomania

Krzesimów-wątek ogólny. Potrzebna pomoc w ogłoszeniach!!!


AngelikaXD

Recommended Posts

[quote name='wolontariusz-ka']Jak cię nie interesuje schronisko to i psy cię nie interesują.
takich informacji nie dostaniesz, ponieważ nie ja jestem od udzielania informacji i na pewno nie tobie, bo jesteś dla schroniska nikim.[/QUOTE]

i tu się mylisz i jesteś bezczelna.

Jak to nikim?
Wyadoptowała psa. Uratowała mu życie. Mało Ci?

Kim Ty w ogóle jesteś, żeby pisać takie rzeczy?

No jak takie osob są w Krzesimowie wolnotariuszami to ja się nie dziwię, że nie ma adopcji...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wolontariusz-ka']Jak cię nie interesuje schronisko to i psy cię nie interesują.
takich informacji nie dostaniesz, ponieważ nie ja jestem od udzielania informacji i na pewno nie tobie, bo jesteś dla schroniska nikim.[/QUOTE]

No tak, ludzie, którzy prowadzą bezpłatne DT, leczą, karmią psy za własne pieniadze, uczą ich życia wśród ludzi, w domu, w końcu - adoptowują psy ze schroniska - są NIKIM DLA WOLONATARIUSZKI Z KRZESIMOWA - gratuluję schronisku doboru wolontariuszy izycze powodzenia w opiece nad coraz większą liczbą psów - skoro chętni na te psy są dla wlontariuszy NIKIM. No naprawdę wolontariuszka, toś się popisała :)

Oj wolontariuszka, zastosuj dobre rady o nauce dziecko do samej siebie. Bo widać, że bardzo ci to potrzebne.
Wiem, że nie odpowiesz na pytania dotyczące PSÓW W SCHRONISKU - bo szczere odpowiedzi stawiałyby schronisko w złym świetle.
Nie myśl sobie, że masz do czynienia z naiwnymi dziećmi słonko :) Bujać to my a nie nas. Ale zawsze możesz próbować dalej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolontariusz-ka']Jak cię nie interesuje schronisko to i psy cię nie interesują.
takich informacji nie dostaniesz, ponieważ nie ja jestem od udzielania informacji i na pewno nie tobie, bo jesteś dla schroniska nikim.[/QUOTE]


i tym sposobem podziękuję za moją dalszą obecność na tym wątku....to jednak nie ma sensu się pchać na siłę z pomocą, tam gdzie Cię nie chcę i jeszcze ubliżają..........................................


rzygać mi się chce na to wszystko.....................................

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze zgadzam sie z wolontariusz-ka DT raczej dzieciaki nie myslicie idzcie do domu dziecka albo niech was rozicze z domu wyrzuca i trafiacie do schroniska znajdujecie rodzine zastepcza ktora to rodzina uczy was jak zyc odzyskujecie zaufanie a tu nagle bach zostajesz oddany do innej rodziny pierwsze wrazenie okej okazuje sie nagle ze to alkocholicy i zamiast zajmowac sie toba to was bija i jak wtedy bedzie wygladala twoja psycha jestes rozdarty.Mysliscie ze pies to tylko zabawka bo go nauczysz dawac lape,siadac,aportowac jak to dla was jest tylko zabawka to proponuje pojechac do Japonii tam sa psy roboty nie nasika Ci w domu i nie zrobi kopy raz w tygodniu podladujesz mu akumulatorki i git dalej bedzie sobie latal po domku czasem szczeknie na temat DT koniec.
Po drugie sterelizacja i kastracja nawijacie o DT ze leczysz karmisz za swoje a wiesz ile kosztuje sterelizacja i tu jest problem wczesniej czytalem ze schronisko jest przystosowane na okolo 150 pieskow a jest ich dwa razy wiecej sterelizacja i kastracja jest kosztowna i pochlania sporo czasu.
I po trzecie jak nie znacie ludzi ktorzy tam pracuje to sie zamknijcie bo w dupie byliscie i gowno widzieliscie a takiej milosci i szacunku oraz opieki nikt zwas im nie da z was tacy wolntariusze bo zrobicie zbiorke karma koce itd. a na kiego pieskom koce przyjedzcie i popracujcie normalnie a nie tylko siedzicie przed kompem i piszecie bo czytacie to wszystko wiecie najlepiej klepac klawiatura wam sie juz za bardzo grzeje a co ublizania to nikt ni komu nie ubliza tylko mowi prawde ublizac dopiero mozna zaczac.
Pozdrawiam pania Marię pana Alfreda i ludzi ktorzy tam pracuja i sa z tego dumni daja psiakom bardzo duzo milosci i wkladaja w to serce co robia.
Milego dnia dzieciaki zamiast pomagac dalej siedzcie przed kompem i prowadzcie dyskusje mam nadzieje ze znacie znaczenie slowa wolontariusz-ka

Link to comment
Share on other sites

a co do moich bledow mam je gdzies bo napewno zaraz bedzie zmiana tematu naucz sie pisac poprawnie wiec odrazu odpisuje za slowa krytyki do moich bledow bo jak rozmawiasz z druga osoba to nie mowisz przyklad "zyc" z z kropką albo erz albo jakies inne slowo o z kreska albo u otwarte pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ezekiel']Po pierwsze zgadzam sie z wolontariusz-ka DT raczej dzieciaki nie myslicie idzcie do domu dziecka albo niech was rozicze z domu wyrzuca i trafiacie do schroniska znajdujecie rodzine zastepcza ktora to rodzina uczy was jak zyc odzyskujecie zaufanie a tu nagle bach zostajesz oddany do innej rodziny pierwsze wrazenie okej okazuje sie nagle ze to alkocholicy i zamiast zajmowac sie toba to was bija i jak wtedy bedzie wygladala twoja psycha jestes rozdarty.Mysliscie ze pies to tylko zabawka bo go nauczysz dawac lape,siadac,aportowac jak to dla was jest tylko zabawka to proponuje pojechac do Japonii tam sa psy roboty nie nasika Ci w domu i nie zrobi kopy raz w tygodniu podladujesz mu akumulatorki i git dalej bedzie sobie latal po domku czasem szczeknie na temat DT koniec.
Po drugie sterelizacja i kastracja nawijacie o DT ze leczysz karmisz za swoje a wiesz ile kosztuje sterelizacja i tu jest problem wczesniej czytalem ze schronisko jest przystosowane na okolo 150 pieskow a jest ich dwa razy wiecej sterelizacja i kastracja jest kosztowna i pochlania sporo czasu.
I po trzecie jak nie znacie ludzi ktorzy tam pracuje to sie zamknijcie bo w dupie byliscie i gowno widzieliscie a takiej milosci i szacunku oraz opieki nikt zwas im nie da z was tacy wolntariusze bo zrobicie zbiorke karma koce itd. a na kiego pieskom koce przyjedzcie i popracujcie normalnie a nie tylko siedzicie przed kompem i piszecie bo czytacie to wszystko wiecie najlepiej klepac klawiatura wam sie juz za bardzo grzeje a co ublizania to nikt ni komu nie ubliza tylko mowi prawde ublizac dopiero mozna zaczac.
Pozdrawiam pania Marię pana Alfreda i ludzi ktorzy tam pracuja i sa z tego dumni daja psiakom bardzo duzo milosci i wkladaja w to serce co robia.
Milego dnia dzieciaki zamiast pomagac dalej siedzcie przed kompem i prowadzcie dyskusje mam nadzieje ze znacie znaczenie slowa wolontariusz-ka[/QUOTE]

1. Uczłowieczanie psów jest śmieszne - trzeba je szanować na tym etapie rozwoju, na jakim są, a nie na siłe robić z nich ludzi. Domy, do których idą psy z DT są sprawdzane, wizytowane, podpisują umowy z wolontariuszami - nie ma mowy o tym, że psy trafiają do "alkoholików", jak to porównałeś, a jeśli trafiają, to po to są umowy adopcyjne i wizyty po,żeby psa z takich warunków odebrać. Psy to nie zabawki, stąd w DT prócz zabawy i nauki komend, jest również nauka załatwiania się na dworze, nie niszczenia sprzętów, psy są sprawdzane pod kątem zachowania względem dzieci i innych zwierząt - aby potem nie było sytuacji, że pies pogryzie dziecko. Twój poziom wiedzy na temat DT jest bardzo niski i wzięty chyba z jakiejś tragifarsy, więc może warto o Dt poczytać?

2. Na zbyt dużo psów jest lekarstwo - rozwiazanie kilku umów z gminami spowoduje mniejszą liczbę przywożonych psów; sterylizacja suk - nie mówię już o kastrowaniu samców, bo najpierw można postawić tylko na suki - uniemożliwi dalsze rozmnażanie się psów w obrębie schroniska, co również zmniejszy ich liczbę. Są programy dofinansowań, schroniska mogą liczyć na dary pieniężne, mają zniżki na materiały weterynaryjne - tylko trzeba zainwestować czas i chęci, znaleźć kogoś, kto pomoże - a ludzie pomagają również bez chęci zarobków - i wszystko może być inaczej. Jeśli myślisz, że DT nie wiedzą nic o kosztach sterylek, to się mylisz, bo większość psów - jakieś 90% - wychodzi z DT po sterylce./kastracji zrobionej z pieniędzy osób trzecich jak i samego DT. Bo trzeba pomagać.

3. Nikt nie ubliża osobom pracującym w schronisku - wręcz przeciwnie, osoby te są chwalone i bardzo podziwiane przez osoby się tutaj wypowiadajace. Mowa jest tylko o tym, że dwie osoby na, jak sam powiedziałeś, 2 x 150 psów to mało i jest fizycznie niemożliwym poradzenie sobie z tymi psami. Cieszy mnie, że schronisko nie potrzebuje darów rzeczowych jak np. koce, dobrze to słyszeć na forum ogólnopolskim - sądze, że jeśli zacznie proponować wolontariat i umowy wolontariackie, to znajdą się chętni do pomocy; dotąd nikt o pomoc fizyczną nie prosił. Pamiętaj tylko, że wolontariusz w schronisku zajmuje się psami, strzyżeniem, czesaniem, wyprowadzaniem na spacer, socjalizacją, obserwacją, szukaniem domów, a nie sprzątaniem w boksach - od tego są właśnie pracownicy; jeśli pracy jest dla nich zbyt wiele, to należy zatrudnić ich większą liczbę - w schronisku znanym mi, mniejszym od Waszego pracuje 5 osób, z czego zwykle jak tam jestem, mogę zastać co najmniej 3.

4. Założenie, że ktoś, kto siedzi przed komputerem jednocześnie nie może pomagać psom ubliża Twojej inteligencji, ezekiel - sam siedzisz przed kompem i wypisujesz bzdury, gdybyś nie był hipokrytą, to byś się nawet nie odezwał w myśl powyższej zasady. A dzięki naszemu siedzeniu przed kompami psy znajdują domy - bo robimy ogłoszenia w necie; znajdują transport do domów - bo szukamy transportu na forach; mają szansę niejednokrotnie na życie i zdrowie - bo wystosowujemy apele o pomoc. Wszyscy w miarę możliwosci pomagamy, np. dając DT, jeżdżąc do schronów, fotografując i ogłaszając psy.

[quote name='ezekiel']a co do moich bledow mam je gdzies bo napewno zaraz bedzie zmiana tematu naucz sie pisac poprawnie wiec odrazu odpisuje za slowa krytyki do moich bledow bo jak rozmawiasz z druga osoba to nie mowisz przyklad "zyc" z z kropką albo erz albo jakies inne slowo o z kreska albo u otwarte pozdrawiam[/QUOTE]

Gdybyś tego nie napisał, to nawet bym nic nie wypomniała, bo błędów nie ma wiele, choć na pewno pisanie bez znaków przystankowych jest męczące dla odbiorcy. Muszę Cię jednak zasmucić, jako polonistka, bowiem gdy wypowiadasz słowa, w prawidłowej wymowie słychać, czy używasz "ó" czy "u" albo "h" czy "ch". To tyle.

Link to comment
Share on other sites

Przyszły posiłki :D

ezekile, myślę, że Twoja wypowiedź warta jest poziomu Twojego wykształcenia, więc z zerem dyskutować nie będę.

odpowiedz tylko (jak potrafisz wielki hiroł) na pytania, które zadała E-S i ja.

Sterylki za drogie? a utrzymanie kolejnych zwierząt, które rozmnożą wspaniali właściciele, którzy wyadoptowali od Was zwierzęta jest tanie?
Zobacz cymbale ile macie szczeniaków. Chcesz następne?

i właśnie przez tak myślących ludzi robiących z siebie hiroł (sprawdź w słowniku co to znaczy, ja miałam wczoraj na lekcji - HERO) schroniska pękają w szwach :roll:

ps. pani Maria i Pan Alfred chcą jak najlepiej dla zwierząt, ale przy takiej pomocy ze strony, jakże mądrych wolnotariuszy nie mają co liczyć na chwilę spokoju i odpoczynku ...

Link to comment
Share on other sites

luuuuudzie kochani, dajcie sobie spokój z tłumaczeniami słuszności prawd oczywistych komuś, kto nie przyswaja rzeczywistości, to jak kopanie się z koniem - i tak wiadomo, że to się nie uda:shake:

tymczasem zaprosiłam innych do zapoznanie się z lekturą tego wątku:
[url]http://krzesimow.bezdomne.com/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Brak argumentów w tym przypadku szkodzi psom, którym nikt nie będzie chciał pomagać w takiej atmosferze - ale skoro mają te psy taką doskonałą opiekę to skierujemy, dogomaniaczki i dogomaniacy, pomoc gdzie indziej.

Link to comment
Share on other sites

Tak, wszelkie prowadzone zbiórki finansowe kierujmy tam, gdzie pieniądze bardzo się przydadzą. Do adopcji polecajmy psy ze schronisk, w których jest źle i prowadzący je potrafią poprosić o pomoc. Wszak Krzesimów jest istnym rajem dla zwierząt tam przebywających!

Link to comment
Share on other sites

Dziwicie się teraz, że wątki krzesimowskie umierają a psy stamtąd nie znajdują domów z dogomanii ani przez ogłoszenia ? Bo ja nie.

Przecież wyraźnie nikt tu żadnej pomocy nie potrzebuje.
Coraz więcej szczeniaczków, dzikie adopcje, psy nieszczepione na wirusówki, nie sterylizowane - i wszystko gra i buczy a jak powiecie, że nie to w/g tych sprawnych intelektualnie inaczej wolontariuszy - znaczy, że napadacie na dwoje dobrych ludzi co sobie ręce urabiają przy tych psach ...

na Dt nie dadzą, bo pieskowi lepiej w schronie :)

Nie, no, zostawmy im ten wątek, niech się pławią w subiektywnym poczuciu własnej szlachetności, dobroci, nieomylności i wszechwiedzy i nadal krzywdzą te biedne zwierzęta i przyczyniają się do ich rozrodu bo i tak głową betonu nie przebijesz.

Link to comment
Share on other sites

zbiorki finansowe to na pisze wam tak sobie zalatwcie dt a nie ***** pieskom ktore potrzebuja naprawde milosci bierzesz psiora za darmo zmieniasz mu imie robisz zdjecie i piszesz ze jest chory i potrzebuje pomocy finansowej a potem go sprzedajesz znalezliscie sposob na latwa kase ja na to nie pozwole a wolontariusz robi to za darmo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ezekiel']zbiorki finansowe to na pisze wam tak sobie zalatwcie dt a nie ***** pieskom ktore potrzebuja naprawde milosci bierzesz psiora za darmo zmieniasz mu imie robisz zdjecie i piszesz ze jest chory i potrzebuje pomocy finansowej a potem go sprzedajesz znalezliscie sposob na latwa kase ja na to nie pozwole a wolontariusz robi to za darmo[/QUOTE]

Zacytuję, żebyś nie mógł wyedytować.
właśnie bowiem popełniłeś przestępstwo.
Gratuluję.

Link to comment
Share on other sites

kazdy pies potrzebuje pomocy ale nie takiej jak wy oferujecie bo to jest naprawde zenujace przyjedzcie i pracujcie normalnie a nie bierzecie psiory z jakiegos schroniska za darmo niby uczysz tego i tego a potem go sprzedajesz to jest wolontariat nie macie wolne wezcie sie do roboty a nie krytytkowac i zarabiac na psach ktore chca zaufania od prawdziwej rodziny a nie od DT a jak nie to idzcie do domu dziecka i handlujcie dziecmi a i jeszcze jedno to co robicie to handel zywym towarem i mam nadzieje ze cos sie zmieni i nie mowie o was wolontariuszkach ale o prawie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ezekiel']kazdy pies potrzebuje pomocy ale nie takiej jak wy oferujecie bo to jest naprawde zenujace przyjedzcie i pracujcie normalnie a nie bierzecie psiory z jakiegos schroniska za darmo niby uczysz tego i tego a potem go sprzedajesz to jest wolontariat nie macie wolne wezcie sie do roboty a nie krytytkowac i zarabiac na psach ktore chca zaufania od prawdziwej rodziny a nie od DT a jak nie to idzcie do domu dziecka i handlujcie dziecmi a i jeszcze jedno to co robicie to handel zywym towarem i mam nadzieje ze cos sie zmieni i nie mowie o was wolontariuszkach ale o prawie[/QUOTE]

I jeszcze raz.
znowu gratuluję.
niektórym to jednak taki proces jak "myślenie" jest całkowicie obcym zjawiskiem. Niestety.

Link to comment
Share on other sites

es ******* ******* ja poslucham nie mam pojecia czy jestes dziewczyna czy chlopakiem ale napisze ci krotko od straszenia sa duchy a teraz ide sobie po piwko i mam cie w dupie bo na psach nie bedziesz zarabiala-al czaisz baze czy nie bardzo raczej nie bo dla ciebie liczy sie kasa to idz do jakiej kolwiek GALERII i zostan galerianka latwiejsza kasa i wieksza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ezekiel']es ******* ******* ja poslucham nie mam pojecia czy jestes dziewczyna czy chlopakiem ale napisze ci krotko od straszenia sa duchy a teraz ide sobie po piwko i mam cie w dupie bo na psach nie bedziesz zarabiala-al czaisz baze czy nie bardzo raczej nie bo dla ciebie liczy sie kasa to idz do jakiej kolwiek GALERII i zostan galerianka latwiejsza kasa i wieksza[/QUOTE]

dziękuję, to też się przyda.

Link to comment
Share on other sites

teraz Galerianki sa na topie ale powiem Ci jedno zebys byla mis swiata to nawet palcem bym cie nietkna za takie sku...rwys..nstwo jak wy pseldo wolontariuszk robisz chu...j Ci w dup...e a zapomnialem na przejemnosc trzeba zasluzyc i uwiez mi ja nie jestem laikiem ktory nie wie co to komputer i co to internet jak mialem komputer to ty jeszcze w pieluszki sikalas albo nawet nie bylo Cie na swiecie wiec zamknij hape gowniaro-rzu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ezekiel']teraz Galerianki sa na topie ale powiem Ci jedno zebys byla mis swiata to nawet palcem bym cie nietkna za takie sku...rwys..nstwo jak wy pseldo wolontariuszk robisz chu...j Ci w dup...e a zapomnialem na przejemnosc trzeba zasluzyc i uwiez mi ja nie jestem laikiem ktory nie wie co to komputer i co to internet jak mialem komputer to ty jeszcze w pieluszki sikalas albo nawet nie bylo Cie na swiecie wiec zamknij hape gowniaro-rzu[/QUOTE]

Jeszcze jedna ejakulacja powalającego intelektu krzesimowskiego wolontariusza.
Szkoda tych psów tylko, skoro takie osoby się nimi zajmują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ezekiel']nie znasz tych osob wiedz przestan gadac jak to tam jest i nie czytasz uwaznie a to jest najwrzniejsze czytac uwaznie serce z kamienia i miekkie serce to jest roznica[/QUOTE]

jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

piesiory masz w dup..ie dal ciebie sie liczy tylko kasa jaka mozesz na nich zarobic pieknie w cale sie nie dziwie ze caly swiat sie smieje z Polski szkoda ze nie ma wiecej takich wolontariuszek i wolontariuszy jak ty ale najpierw sie dowiedz co lub kto to jest WOLONTARIUSZ a potem zabieraj glos

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...