Jump to content
Dogomania

TARNÓW-Bunia za TM :(((


_Aga_

Recommended Posts

[quote name='Dorothy']
Gdybym nie jechala do wrocka po Hosse pojechalabym po nia. No chyba ze mi ja przywieziecie.
[/quote]
Przywiozę.. Jeśli naprawdę możesz jej pomóc... :roll: Tutaj akurat czas się liczy, a ja nie mam kurde szans tutaj na nic "szybkiego" :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czyli musialabym ja zabrac do Wroclawia i z powrotem chyba, albo
nie czekajcie albo moze umieszcze ja w lecznicy szybko zeby ja zbadali i zostalaby na hotelu a ja pognalabym po Hosie? Musze przemyslec szybko i poszukac mojego weta telefonicznie , moment

Link to comment
Share on other sites

:placz: :placz: :placz:
Dołożę się troszkę do kaski , jak będzie potrzeba tylko proszę niech Ona już się znajdzie w domku choć tymczasowym (jak Dorothy sie zgodzi ).
Agnieszko, ja nie wiem skąd TY wypatrujesz te najwieksze nieszczęścia???? Ale najważniejsze, ze JESTES, że jesteś tak wrażliwa, że tam jesteś, i że reagujesz.

Link to comment
Share on other sites

Dorothy sie zgodzila co tu duzo gadac z wetem gadalam hotelik bedzie, do poniedzialku ja przechowaja, zrobia badania, zajma sie, podczas gdz ja bede walczyc z Hosia u mojej mamy :loveu:
w poniedzialek ja odbiore wraz zestawem lekow i zalecen i jade do N

wsparcie kasowe mile widziane, ostatnio, ech, troche wydatkow bylo, a i Agnieszce dalybysmy na ten pociag z Tarnowa, bo u niej z kasa tez niewesolo.

co Wy na to na ten plan

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']Dorothy sie zgodzila co tu duzo gadac z wetem gadalam hotelik bedzie, do poniedzialku ja przechowaja, zrobia badania, zajma sie, podczas gdz ja bede walczyc z Hosia u mojej mamy :loveu:
w poniedzialek ja odbiore wraz zestawem lekow i zalecen i jade do N

wsparcie kasowe mile widziane, ostatnio, ech, troche wydatkow bylo, a i Agnieszce dalybysmy na ten pociag z Tarnowa, bo u niej z kasa tez niewesolo.

co Wy na to na ten plan[/quote]
:multi: :multi: :multi: :multi:

SUPEEEERRRRR :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny musze zejsc z komputera, bo stoi tu gdzie spi Jula, a juz pozno. Agnieszka rano potwierdz ze wyjezdzasz masz moje komorki?
polska kom:0888 570 851
albo tu na stronie. Ja sie ogarne co dalej, bo mozliwe ze sunie odbierze od Ciebie moj tata, fajny facet, nie boj sie, :lol: a ja pojade po Hosie.
usciski dla wszystkich
ps. serce jak lisc mnie rozczulilo.....:roll: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Z nerwów paznokcie gryzę :roll:

Jutro wielka akcja - zabieram sunie i yoreczka - yoreczka na noc bierze koleżanka - wstąpimy do mnie do domu, wyprowadzę moje psiaki, potem koleżanka podwiezie mnie na dworzec i wróci z yoreczkiem już do siebie.. A moimi psiakami zajmie się mąż jak wróci z pracy...

A w niedzielę wyprawa do Łodzi :crazyeye: Ale mam wyjazdowy weekend :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie - teraz jak już jest szansa dla małej - boję się, żeby jej się tam nic dziś w nocy nie stało... :roll: Wiem, przesadzam, panikuję ;) Muszę ją bardzo delikatnie przetransportować.. Jak myślicie - mogę ją owinąć w kocyk i włożyć do dużej torby podróżnej??? Chyba nic jej nie będzie?? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']Agnieszka rano potwierdz ze wyjezdzasz masz moje komorki?
[/quote]
Napiszę na komórkę :) Jeśli nic się nie zmieni, a nie może :shake: , jedziemy o 11. O 15.40 będziemy w Bielsku Białej Gł. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...