Jump to content
Dogomania

Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!


Doginka

Recommended Posts

No generalnie to jest tak, że jeśli ktoś zakłada temat, i prosi o deklaracje to tym samym podejmuje się zbierania pieniążków na psa. Innymi słowy podaje numer konta, cel na jaki zbierane są pieniądze (dom tymczasowy, hotelik, karma, opieka weterynaryjna, itp., itd). A ja przeczytałam caluteńki wątek i zastanawiam się po co te deklaracje? Macie jakiś tymczas na oku? Wyciągniecie psa na dt i podejmiecie się robić mu ogłoszenia, szukać stałego domku? Trzeba wtedy zrobić Allegro, ogłaszać psa na bezpłatnych portalach, a póki co to chyba brak już zainteresowania psem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem ariss czy emotkę na końcu mam traktować jak najbardziej szczerze, czy raczej ironicznie. Pytałaś wcześniej kto zbiera deklarację, bo jesteś w stanie dołożyć 30 zł. Ja mogę 10, być może ktoś inny też coś da. Nie można zakładać wątku psa, prosić o deklaracje, a później najzwyczajniej w świecie umywać rączki. Megii proponowała miejsce u siebie, ale post przeszedł bez echa. Tu chyba raczej dorośli ludzie są. Jeśli topik jest nieaktualny, wystarczy poprosić moda o zamknięcie. No chyba, że sobie tutaj posiedzimy i pobleblamy o tym jak to źle się pieskom dzieje.

Link to comment
Share on other sites

to nie ja zakładałam ten wątek:roll: , ja ewentualnie mogę dąć tyle ile napisałam i pomoc w ewentualnym transporcie psa ze schroniska do hotelu jeśli udało by się taki znaleźć i go opłacić.

Dziewczyny pisały o monitorowaniu go i jak najlepiej to robić, myślałam że się tym zajmą.
co Ty chcesz ode mnie?

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny sory ale ja nie ogarniam watkow :( , poki co Gracjan jest na kwarantannie
ok.sproboje pociagnac watek ,ale prosze o pomoc bo ja jestem jedna w oku cyklonu

dobra to najpierw organizujmy te deklaracje , przydalby sie tez ktos kto by te pieniadze zbieral na konto , ja nie dam rady z powodu takie ze moje osobiste konto nieczynne i korzystam z tezetowego a i z buchalteria u mnie cinko.

Mysle ze narazie dobrze by bylo sciagnac tu troche osob i sprobowac zebrac deklaracje

Link to comment
Share on other sites

nijase, skąd wysnuwasz wniosek, ze jestes jedna, babo grochowska ;-)?
od początku byłam z gracjanem i go nie zostawię. sam się sobą przeca nie zajmie. niestety sylwia obraża się nawet na psy, więc chyba nie zrobi nic. dla wszystkich pewnie juz jest jasne, ze parada emocji i "obiektywnych przyczyn niemożności" była zasłoną dymną. tu się nic nie będzie działo, nawet głupich ogłoszeń pies nie ma. myślałam, ze skoro doginka pisze, że zamiast się kłócić, woli zrobić coś dla psa, to choć ogłoszenia na necie porobi - po internecie porusza sie b.dobrze, więc mogłaby.

można zrobić watek adopcyjny psa - nowy. i działac standardowo.

jedna sprawa - zbieramy deklaracje, ale dopóki nie zbierzemy odpowiedniej sumy (albo choc 80% sumy), to nie ma co gdziekolwiek wysyłac kasy. na razie sa to deklaracje, a jesli nie uzbieramy całości potrzebnej, to kasa będzie tylko bez sensu krążyła po kontach. dlatego w pierwszym poście powinny być systematycznie uzupełniane deklaracje. i za nie bardzo dziekuję. trzeba tez megi dac znać, że nie mamy pewności, ze uzbieramy na hotelik. dlatego wolałabym go ustawic w kolejce, zeby nie blokował innym czekającym. ale to juz sama megi wie, jka njalepiej rozwiązac sprawe logistycznie.

zastrzeżenie - teraz byłam dwa dni na delegacji, w weekendy nie mam netu, a od wtorku do piątku jestem znów na delegacji (a więc praktycznie nie ma mnie na na necie -od wtorku do poniedziałku). cisza z mojej strony nie oznacza i nie będzie oznaczała zostawienia gracka samemu sobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']

jedna sprawa - zbieramy deklaracje, ale dopóki nie zbierzemy odpowiedniej sumy (albo choc 80% sumy), to nie ma co gdziekolwiek wysyłac kasy. na razie sa to deklaracje, a jesli nie uzbieramy całości potrzebnej, to kasa będzie tylko bez sensu krążyła po kontach. dlatego w pierwszym poście powinny być systematycznie uzupełniane deklaracje. i za nie bardzo dziekuję. trzeba tez megi dac znać, że nie mamy pewności, ze uzbieramy na hotelik. dlatego wolałabym go ustawic w kolejce, zeby nie blokował innym czekającym. ale to juz sama megi wie, jka njalepiej rozwiązac sprawe logistycznie.

[/QUOTE]

Zaraz oczywiście będzie, że się bez sensu przychrzaniam, ale sorry, bo nie ździerżę tego. Dekleracje, ogarnięcie wątku to sprawa dla założycielki tego tematu. No sorry, ale gdzie ja mam tę kasę wpłacić? Do banku na Kajmanach??

Link to comment
Share on other sites

nie przychrzaniasz się. to sa sprawy organizacyjne, które musza byc ogarnięte i cześć.

ale na razie pamietaj, ze zadeklarowałas i tyle. moim zdaniem powiniein być założony nowy wątek - ten został opuszczony przez załozycielke. założony nowy, albo ten przepisany na inna osobe, ale to załatwia założyciel. w tym scenariuszu widze jedynie możliwośc, ze się doginka dogada z nijase.

Link to comment
Share on other sites

albo ktos przejmuje ten wątek - to musi do moda doginka napisać z prośba o przekazanie wątku innej osobie. albo tworzymy nowy, tylko wtedy tzreba pogadac z modem, dlaczego niemal bliźniaczy watek chcemy założyć - bo nie mozna. sytuacja jest, jaka jest.
przepraszam,ale ja tego nie załatwię, do modów mogłabym pisac, ale jutro na chwilę będe na dogo, apotem z atydzień, więc jak odpowiedza, jka mnie nie będzie, to sprawa będzie wisiec...

Link to comment
Share on other sites

Gracjan potrzebuje nowego wątku, gdzie zajmiemy się pomocą małemu, tu zbyt wiele stron zajmuje polemika na której on zbyt wiele nie skorzystał. Jeśli mamy prosić o pomoc to wątek musi być przejrzysty i skupiony na Gracjanie.
Mogę założyć nowy wątek, zrobić banerki, zrobić aktualne zdjęcia i pilnować wątku. Potrzebna jest jeszce osoba która zajęła by się stroną finansową - udostępniła konto i rozliczała wpływy i wydatki.
SBD - pisalismy jednocześnie. Co do tworzenia nowego wątku uzasadnienie jest proste - wątek zboczył i stracił założyciela.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Witam.

Na prośbę KWL zamykam ten ... żenujący wątek.

Zainteresowanych losami i pomocą Gracjanowi zapraszam na nowy wątek założony przez KWL.
[/B][/COLOR]
[quote name='KWL']Zapraszamy więc tu:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181433-Gracjan-jednak-na-Paluchu-prosimy-o-deklaracje-i-pomoc?p=14259438#post14259438[/URL][/QUOTE]

[COLOR=Green][B]Pozdrawiam.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...