Jump to content
Dogomania

wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!


mru

Recommended Posts

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

coś ta Pestka nie ma szczęścia, zresztą chyba imię Pestka jest takie, bo moja Pesteczka z avatarku (to rude kudłate stworzonko) też długo na mnie czekała, jej rodzeństwo od razu poszło, a ona została i czekała tak sama, długo... aż w końcu ja ją wypatrzyłam :)

ale Pesteczki są fajnymi dziewczynami, więc mam nadzieję, że i ta tutaj Pestka znajdzie kochający domek :)

Link to comment
Share on other sites

Taaaaaak, jestem na urlopie, w słonecznej Chorwacji (to żart - pada 3-ci dzień!!!!!!!!!, tak to nie żart). Pesteczka ma się bardzo dobrze. Przed wyjazdem zorganizawałam opiekę: koleżanka (mieszka 300m od nas), teściów i mamę (800 m od nas). Apetyt mają wilczy jak ktoś do nich zajrzy :-) Są bardzo grzeczne i czekają na nasz powrót!!!! Codziennie myślę o swoich dziewczynach, sama jestem ciekawa jak teraz wyglądają - pewnie sporo urosły ;-)

Z internetem nie byłoby problemu gdyby nie burze, a tak dopiero dzisiaj udało mi się połączyć...

Pozdrawiam wszystkich śledzących wątek, a przede wszystkim moje kochane panienki :-) i Dina gdziekolwiek jest (tutaj już widziałam 3 czarne psy i tak się przyglądam, może Dino się tak "łajdaczy, że za nami dobiegł :-), może obrał kierunek zanim my obraliśmy nasz (ale z niego prorok, tfu, tfu,... niech lepiej siedzi w Polsce, są większe szanse na znalezienie...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']kiedy wracacie? bo myślałam, że już wróciliście :)

mam 2 osoby zainteresowane Pestką :) będą do Ciebie dzwoniły! żeby się umówić obejrzeć małą ;)[/QUOTE]
O rety! Nareszcie! Zaciskam mocno kciuki :) Pesteczka zasługuje na to by mieć wreszcie swój domek.

Link to comment
Share on other sites

Czy domki są już sprawdzone? Pesteczka jest wyjątkowa - milusi słodziak do głaskania i śliczna panianka, czujna i towarzyska. Jaka jest procedura? Czy najpierw przyszłe domki oglądają Pesteczkę, a potem jest konkretna rozmowa? Mru czy będziesz podczas spotkań? Zdzwońmy się w weekend i bądźmy w kontakcie na PW.

Link to comment
Share on other sites

xelko, domki nie są sprawdzone, bo nie są w 100% zdecydowane

procedura jest taka, że najpierw maja obejrzeć sunie a potem jak beda zdecydowane to my domy sprawdzamy i potem oni mogą zabrać Pestkę dopiero :)

ja chętnie wpadne na te spotkania, jak juz ci ludzie zadzwonią się umowia z Toba to daj znać - nam ciężko jest w tygodniu podjechać przez te okropne korki :/ ale postaramy się.

w sumie Ty im tylko mowisz kiey mogą wpaść i pokazujesz sunie :) oceniasz też ogólnie, czy są fajni czy w ogóle niefajni ;) potem czekamy co oni powiedza...no a najpierw czekamy, czy się w ogóle odezwa, bo z tym też różnie bywa :p

Link to comment
Share on other sites

mru, a jak będzie nadmiar dobrych domków dla Pestki, to może któryś zechce Diankę? Pestka tak po części podobna:) a mam teraz pięknego rudzielca dziewczynkę 5 miesięcy:) tak tylko wspominam na wszelki wypadek nadmiaru:)

Link to comment
Share on other sites

tak, Dianka też jest śliczna i na prawdę nie mogę zrozumieć, dlaczego po tylu ogłoszeniach nikt jej nie chce adoptować... :(

a Pesteczce życzę powodzenia, żeby któryś domek się na nią zdecydował i żeby był super, żeby wizyty wyszły pozytywnie i żeby na dniach do nowego domku śmigała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']mru, a jak będzie nadmiar dobrych domków dla Pestki, to może któryś zechce Diankę? Pestka tak po części podobna:) a mam teraz pięknego rudzielca dziewczynkę 5 miesięcy:) tak tylko wspominam na wszelki wypadek nadmiaru:)[/QUOTE]

Tripti, a pokażesz, jak Twój rudzielec wygląda? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Tripti, a pokażesz, jak Twój rudzielec wygląda? :)[/QUOTE]

koosiek, to ten wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186927-4-suczki-szczeniaki!-Urodziły-się-w-garażu-(-Brak-168-zł-(-Uratujmy-je-RAZEM[/URL]!! u nas jest Kreska, ten rudzielec z czarną kufą, na początku są zdjęcia ze schroniska, ale w treści wątku chyba około niedzieli czy pon. są zdjęcia Kreseczki, teraz właśnie walczę, żeby wstawić kolejne, ale ani na fotosik, ani mailem nie chcą się załączyć:(

Link to comment
Share on other sites

Pesteczka pojechała do SWOJEGO domku.:multi::multi::multi::multi: Rodzinka przemiła:lol:, Pesteczka będzie miała super, będzie tam księżniczką:cool3::razz: (spanie w łóżku, etc.). Rodzina niedawno straciła swoją sunię (nowotwór). Od razu widać, że to miłośnicy psów, Pesteczka wpadła im w oko, dosłownie miłość od pierwszego wejrzenia :loveu:(zresztą z wzajemnością):loveu::loveu::loveu::loveu:. Ogromna radość, ale jaka pustka:shake:... na posesji jakoś pusto:mad:, moje dziewczyny biegają w kółko wokół domu i skamlają:shake:, ja też płaczę już ponad pół godziny:-(:-(:-(... Super wieści i historia ze szczęśliwym zakończeniem:multi::multi::lol::lol:, ale za szybko się przywiązuję :placz::placz::placz:. Zrobiłam kilka fotek ślicznej lisiczce przed odjazdem (wkleję później), nowa Pani powiedziała, że będzie dzwoniła opowiadać co słychać, ale ja się chyba nie nadaję na tymczas... ledwo na oczy widzę.
Ale SUPER, tłumaczę sobie, że przynajmniej o każdy dzień u mnie, krócej siedziała w samotności i przecież lepiej, że była z ludźmi i bawiła się z innymi psami, tylko nie sądziłam, że tak to przeżyję, ...
Rozważaliśmy, pobyt Pestki u nas na DS, ale 4 psy na stałe to jadnak za duży obowiązek. Dosyć tych rozmyśleń prze łzy, ważne, że Pesteczka jest i będzie traktowana jak prawdziwa królewna, a najważniejsze, że od razu się pokochali - Pesteczka i nowa rodzinka :multi::multi::loveu::loveu::lol:

Link to comment
Share on other sites

:loveu:

Wszystkiego najlepszego, malutka, niech Ci się wiedzie, bądź szczęśliwa i uszczęśliwiaj. Cudowna wiadomość. Dziękuję Ci, xelka, za te dni Pesteczki u Ciebie, że nie była samotna, że ją tak ciepło przyjęłaś. Super wzruszające zakończenie, łezka się w oku kręci...

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy xelka :D

to prawda, pani dzwoniła do mnie już ze dwa tygodnie temu. i tak czekała z rodzina na Pestkę no i przyjechali, obejrzeli, zabrali :)

a my wpadniemy do nich, to zrobie zdjęcia i Wam opowiem o ludziach!

Link to comment
Share on other sites

Ależ wspaniałe nowiny!!! :multi::multi::multi::multi: Nareszcie!!!!!!! Pesteczka ma dom :loveu: Tak się martwiłam, że ona tak długo na ten domek czeka, a przecież to jeszcze dzieciak.
Xelka dzięki Tobie Pesteczka nie była sama, a to chyba było najgorsze dla takiego malucha.
Strasznie się cieszę :grins:

Link to comment
Share on other sites

super :) wiedziałam, że Pesteczka znajdzie nowy domek, wyczekała się biedna, ale za to terazz będzie żyła jak królowa :) zasłużyła na to :)
xelka nie mart się tak, na pewno za jakiś czas mru podrzuci Ci kolejnego tymczasowicza ;)
a może na mamusikę Pestki byś miała ochotę i dała jej dt? ona już tyle czasu siedzi w kojcu i czeka na domek...
Diana jest śliczna i też zasługuje na miłość :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...