Jump to content
Dogomania

Gapcio pojechał do DS!


Wunia

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Ra_dunia']Wuniu - nie płacz... wykombinujemy Ci innego. Chcesz?[/QUOTE]

No tak nie ma sprawy. Ja juz mam dla Ciebie nawet dwa :):) bardzo mile, zaprzyjaznione i bardzo potrzebujace kochajacej duszy :)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/182235-550zA-cena-przyjaA-ni-i-A-ycia-Dogomanio-nie-daj-im-zginAE-AE[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Okna myją. Szynki kupują.
A Wunia śpi. Może trochę empatii znajdzie dla mnie, bo mi szczyla w lipcu wynalazła i śmiała się, jak o 5 rano śmigałam z nim po trawniku w piżamie :-p[/QUOTE]

to bardzo gustowny odpowiedni stroj jak na te pore dnia :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Wuniu - nie płacz... wykombinujemy Ci innego. Chcesz?[/QUOTE]
Wyprawię gapcia do DS i jak znam siebie to sam się znajdzie ...
[quote name='Szarotka']No tak nie ma sprawy. Ja juz mam dla Ciebie nawet dwa :):) bardzo mile, zaprzyjaznione i bardzo potrzebujace kochajacej duszy :)[/QUOTE]
cudowna psia przyjaźń ... już jest para na dogo ... Czarny i Kitka mieszkają teraz u Murki ...
[quote name='belka123']to bardzo gustowny odpowiedni stroj jak na te pore dnia :D[/QUOTE]
tak na szybko, to mmd jeszcze gustowniejsze stroje ma :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Okna myją. Szynki kupują.
A Wunia śpi. Może trochę empatii znajdzie dla mnie, bo mi szczyla w lipcu wynalazła i śmiała się, jak o 5 rano śmigałam z nim po trawniku w piżamie :-p[/QUOTE]
A widzisz, faktycznie ... czyli to wszystko przez Ciebie ... Kelbi był pierwszym szczeniakiem, któremu znalazłam szczęśliwy DS ... tak w dużym uogólnieniu to przez Ciebie płaczę :placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

To nie płacz:)
Zobacz: dziewczynka, 5 miesięcy, pan domu się na niej wyżywa jak ma zły humor. Bierzemy?

[URL="http://img100.imageshack.us/i/dscn2150nkpion.jpg/"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6748/dscn2150nkpion.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']To nie płacz:)
Zobacz: dziewczynka, 5 miesięcy,[B] pan domu się na niej wyżywa jak ma zły humor[/B]. Bierzemy?

[URL="http://img100.imageshack.us/i/dscn2150nkpion.jpg/"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6748/dscn2150nkpion.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Co za...:mad:nie powiem brzydko..:angryy: jak można..Zdegenerowany świat.:shake:
A niunia jest faktycznie śliczna.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

10 przykazań

Nauczyć się na pamięć....i stosować.

1.Nie myję okien, ponieważ...
...kocham ptaki i nie chcę, żeby jakiś uderzył w czystą szybę i zrobił
sobiekrzywdę.
2.Nie pastuję podłóg, ponieważ......boję się, że któryś z gości się pośliźnie i coś sobie złamie, a ja
będę mieć wyrzuty sumienia. Do tego jeszcze mógłby mnie zaskarżyć.
3.Koty z kurzu są całkiem w porządku, ponieważ...
...dotrzymują mi towarzystwa. Ponadawałem im imiona, a one zgadzają się ze wszystkim, co mówię.
4.Pajęczyny zostawiam w spokoju, ponieważ......wierzę, że każde stworzonko powinno mieć swój dom.
5.Porządki wiosenne odpuszczam, ponieważ... ...lubię wszystkie pory roku jednakowo i nie chcę, żeby reszta
była zazdrosna.
6.Nie wyrywam chwastów w ogrodzie, ponieważ... ...nie będę się przecież wtrącać w boskie sprawy. Bóg to
projektant doskonały.
7.Nie chowam porozkładanych rzeczy, ponieważ.. ...nikt ich potem nigdy w życiu nie znajdzie.
8.Kiedy robię imprezę, nie szykuję niczego wykwintnego, ponieważ... ...nie chcę, żeby się goście stresowali, co mają mi podać, kiedy idę
do nich z wizytą.
9.Nie prasuję, ponieważ......wierzę etykietkom, na których napisano "nie wymaga prasowania";.
10.Niczym zupełnie się nie przejmuję, ponieważ......nerwusy umierają młodo, a ja mam zamiar jeszcze się tu pokręcić i

zostać pomarszczonym, zrzędliwym starym prykiem:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']10 przykazań

Nauczyć się na pamięć....i stosować.

1.Nie myję okien, ponieważ...
...kocham ptaki i nie chcę, żeby jakiś uderzył w czystą szybę i zrobił
sobiekrzywdę.
2.Nie pastuję podłóg, ponieważ......boję się, że któryś z gości się pośliźnie i coś sobie złamie, a ja
będę mieć wyrzuty sumienia. Do tego jeszcze mógłby mnie zaskarżyć.
3.Koty z kurzu są całkiem w porządku, ponieważ...
...dotrzymują mi towarzystwa. Ponadawałem im imiona, a one zgadzają się ze wszystkim, co mówię.
4.Pajęczyny zostawiam w spokoju, ponieważ......wierzę, że każde stworzonko powinno mieć swój dom.
5.Porządki wiosenne odpuszczam, ponieważ... ...lubię wszystkie pory roku jednakowo i nie chcę, żeby reszta
była zazdrosna.
6.Nie wyrywam chwastów w ogrodzie, ponieważ... ...nie będę się przecież wtrącać w boskie sprawy. Bóg to
projektant doskonały.
7.Nie chowam porozkładanych rzeczy, ponieważ.. ...nikt ich potem nigdy w życiu nie znajdzie.
8.Kiedy robię imprezę, nie szykuję niczego wykwintnego, ponieważ... ...nie chcę, żeby się goście stresowali, co mają mi podać, kiedy idę
do nich z wizytą.
9.Nie prasuję, ponieważ......wierzę etykietkom, na których napisano "nie wymaga prasowania";.
10.Niczym zupełnie się nie przejmuję, ponieważ......nerwusy umierają młodo, a ja mam zamiar jeszcze się tu pokręcić i

zostać pomarszczonym, zrzędliwym starym prykiem:D[/QUOTE]

musze polemizowac z punktem pierwszym - nie mam czystych okien, ale poniewaz dom jest w lesie to ptaki notorycznie wpadaja w szyby, juz duzo pior zdjelam z szyb...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...