Jump to content
Dogomania

Gapcio pojechał do DS!


Wunia

Recommended Posts

[quote name='Ra_dunia']To chcecie też Jamora kastrować?? Nie sądzę, że będzie zadowolony jak się dowie o Waszych zakusach [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/diablotin.gif[/IMG]

[B]Belka123- [/B]to pewnie przez doktorat ;) za dużo nauki ;). Myślę, że chodzi o ogłoszenia suni wychowywanej smyczą :([/QUOTE]
Siedźcie cicho, bo chłopaki z dogo uciekną:)

Sunia może załapie się na falę wtórną ogłoszeń pluszaków, a jak nie to powalczę dalej. Tylko z założycielką wątku muszę zacieśnić współpracę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Ra_dunia']To chcecie też Jamora kastrować?? Nie sądzę, że będzie zadowolony jak się dowie o Waszych zakusach [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/diablotin.gif[/IMG]

[B]Belka123- [/B]to pewnie przez doktorat ;) za dużo nauki ;). Myślę, że chodzi o ogłoszenia suni wychowywanej smyczą :([/QUOTE]

a ja dopiero wymyslam temat doktoratu, co to bedzie jak bede go juz pisac :oops2:

potwierdzam jamor sie raczej nie ucieszy ;)

no domyslilam sie ze chodzi o sunie, a co to za sunia? skad co i jak?

Link to comment
Share on other sites

Sunia u mnie w banerku. 5 miesięcy, pan domu awanturuje się, pies obrywa, pani domu leje ją za ciągnięcie na smyczy, za każde przewinienie w zasadzie. I chce się jej pozbyć. Najlepiej zaraz.
Suczyna łaziła trzy dni bo ją zgubiła i nie szukała. Nawet dzieci nie bardzo się ucieszyły z powrotu.
Ech, patologia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Ostatni banerek u [B]mmd[/B] ;)
A Tobie Belka coś się chyba banerki rozłażą... ja widzę Twój podpis w 4 liniach. Uważaj, żeby ci punktów karnych nie przywalili :roll:[/QUOTE]
Belka, szczyle można wyrzucić z podpisu ;) Szczyle już przeniesione na "mają domek" i fota wrzucona ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']O jej a nie mozecie jej stamtad zabrac, albo dolac wlascicielom:mad::mad::mad::angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]
Staramy się Szarotka ... to Grudziądz ... a nad teleportacją psiaków dopiero prace trwają ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']To chcecie też Jamora kastrować?? Nie sądzę, że będzie zadowolony jak się dowie o Waszych zakusach ..............QUOTE]

to mu nic nie mow, po co go denerwowac.
zrobimy to cicho i bezbolesnie.
facet zwoje zrobil, ma potomstwo, a wszyscy wiemy, ze kastracje zapobiegna pewnym postacia raka.
po prostu przedluzymy mu zycie.

oto namiary do kliniki

Klinika Weterynaryjna Redline
ul. Łączności 2G, Wólka Kosowska, Łazy
(022) 757 77 74, tel. kom. 607 279 969

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1'][quote name='Ra_dunia']To chcecie też Jamora kastrować?? Nie sądzę, że będzie zadowolony jak się dowie o Waszych zakusach ..............QUOTE]
to mu nic nie mow, po co go denerwowac.
zrobimy to cicho i bezbolesnie.
facet zwoje zrobil, ma potomstwo, a wszyscy wiemy, ze kastracje zapobiegna pewnym postacia raka.
po prostu przedluzymy mu zycie.
oto namiary do kliniki
Klinika Weterynaryjna Redline
ul. Łączności 2G, Wólka Kosowska, Łazy
(022) 757 77 74, tel. kom. 607 279 969[/QUOTE]
:):):):):):) Jak tu Jamor zajrzy to da nam popalić :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belka123']ja za jednym i drugim a zwlaszcza drugim[/QUOTE]
Coś tam na wątku się zaczyna kleić.
Sama intensywnie myślę... ale boję się, że jak suczyna wyląduje u mnie to zostanę z nią na amen. Wiecie, jak to jest.
A jeszcze nie wiem, jak cieczkowe sprawy, mój aniołek ma jaja (jeszcze) i nie zawaha się użyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Taka ladna suczka i taka biedna :(:( jak mozesz to bierz. Ja nie moge :(:([/QUOTE]
Ja mogę tak średnio. TZ dał szlaban na drugiego psa. Mogę oczywiście przywieźć, ale atmosfera stanie się przyciężka. Żeby była szansa na to, że szybko będzie DS to ok, ale tak to ryzyko. No i ta ew. cieczka...

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]tak na marginesie...

[I]Czy wiecie,że kandydat na prezydenta jest mysliwym, zabija dla przyjemności?
Czy w kraju, gdzie będzie rządził, jest szansa na zmianę jakiegokolwiek prawa , by zwierzętom bylo lepiej?

[FONT=&quot]Koło Łowieckie nr 18 „Ponowa” noszące szczytną nazwę Bialskie Towarzystwo Łowieckie dało się poznać szerszej nie tylko łowieckiej publiczności za sprawą bezkarnego, jak dotychczas, Stefana Karasińskiego strzelającego lisa w sezonie ochronnym, (…) a także za sprawą organizowanego w tym właśnie kole nielegalnego polowania zbiorowego z podkładaczem psów dla Marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego.”[/FONT][/I] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']A teraz ważne i poważne:
Z bazarku Gapcia jest trochę kasy. Ania&Rudy zapłaci za moment, kolejna wpłata będzie ok. 10.04.
Jednej dziewczyny nie ma:( Nie odpowiedziała na PW, sprawdzałam aktywność, dawno jej nie było.[/QUOTE]

Kurczę, a może się coś stało..?? Ja to zaraz tak złowieszczo, pesymistycznie..:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RenW']Kurczę, a może się coś stało..?? Ja to zaraz tak złowieszczo, pesymistycznie..:shake:[/QUOTE]
Nie wiem, nie mam pojęcia... Widziałam w jej profilu wpis z grudnia, że się nie odzywa... czyli rzadko bywa... Gdybym to wcześniej wiedziała to pilnowałabym bardziej.
Może na wakacje pojechała jakieś... Nie da znać przez dłuższy czas to wiadomo, co robić...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...