Jump to content
Dogomania

Gapcio pojechał do DS!


Wunia

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='belka123']ok, to odezwe sie za troche w takim razie :)[/QUOTE]
[quote name='furciaczek']belka wysle Ci dane konta jakos pozniej bo zaaltana jestem masakrycznie w chwili obecnej.[/QUOTE]
a Wy obie co knujecie pod okiem Gapcia? :mad::mad:

[quote name='Ra_dunia']Wuniu - to co bierzesz małą? Fajna jest - nie? ;)[/QUOTE]
[quote name='Szarotka']Wuniu wez te dwa pieski Kamela i Faxa, one sie beda same soba zajmowac :):)[/QUOTE]
Teraz odpoczywam i :-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']o mnie może tak nie, po prostu miała głęboko w poopie i mnie i szczyla, ale jak jej Pan Guru Największy dotykał szczylka, to już była obraza majestatu ;)[/QUOTE]

i dlatego trzeba mieć dwa psy, Belka jest moja a Kuba mojego męża, oba uwielbiaja pieszczoty ale każdy misiek ma własne dwie ręce do miziania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RenW']A co to??:roll:[/QUOTE]

Petycja do podpisania.
26 marca Dobromir Donchev z Drianovo w Bułgarii, znalazł swoją 5 letnią suczkę Mime bestialsko okaleczoną. Miała odrąbane 4 łapy, natychmiast zabrał ją do weterynarza, gdzie udzielono jej pomocy. Najprawdopodobniej Mima zostanie uśpiona, ponieważ nie ma możliwości zastapienia uciętych łap protezami. Właściciel Mimy jest przekonany, ze to sprawka jego sąsiada (stary zatarg), jednak nic nie jest w stanie zrobić, ponieważ w Bułgarii nie ma "policji dla zwierząt" oraz nie ma odpowiednich kar za znęcanie się nad zwierzętami.
Młodzi ludzie z Drianova zbieraja podpisy pod ww petycją, mającą na celu wyegzekwowanie od premiera odpowiednich zmian w prawie bułgarskim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']To nie płacz:)
Zobacz: dziewczynka, 5 miesięcy, pan domu się na niej wyżywa jak ma zły humor. Bierzemy?

[URL="http://img100.imageshack.us/i/dscn2150nkpion.jpg/"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6748/dscn2150nkpion.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Co za okropni ludzie, znecac sie nad szczeniakiem ! ! !:angryy::angryy::angryy:

Jak mozecie to bierzcie i ratujcie to malenstwo.:-(:-(:-(:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...