Jump to content
Dogomania

Walka o życie - runda 2


Recommended Posts

  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marzenuś']Szwy zdjęte. Kroplówki dostała, furosemid i antybiotyk.
Hurra, pozbyłyśmy się kubraczka. Misia bardzo z tego zadowolona jest.[/QUOTE]
Oj.....jeszcze ne chce robić "UUUUUUUUuuuuufffffffffffffffffffffffffffff", więc zrobię tylko krótkie "uf":):):);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzenuś']Staramy się jak możemy.


Czy wiadomo skąd "idzie" lek i kiedy można się go spodziewać?[/QUOTE]
Szczerze powiedziawszy, to nie wiem skąd jest ta Pani Doktor:) Nr kierunkowy stacjonarnego jest 71, więc pewnie okolice Wrocławia:)
List mial być nadany priorytetem, więc sądzę, ze jutro możesz już go miec...bo jeśli nie jtro to pewnie dopiero w poniedzialek dojdzie:(...

Link to comment
Share on other sites

Marzenuś trzymaj się kochana :) Zobacz ile optymistycznych już wieści:
słońce świeci nawet w Łodzi
rura opanowana
Ty masz tylko katar, a nie jakieś zapalenie :)
A Niunia zaraz będzie miała leczki :)
Musisz wierzyć i walczyć :D Jesteśmy z Tobą cały czas ...

Link to comment
Share on other sites

to napiszę, coś tak na pocieszenie: naszej dogomaniaczce Omar, w "najgorętszym" czasie, kiedy przerzucałyśmy naszego Luckiego z Łodzi do Warszawy i powrót, a potem znowu Łódź-Warszawa dalej Białystok, z Łodzi do W-wy jeżdziły też jego dokumenty medyczne i faktury za leczenie, właśnie coś się zepsuło z pompą wodną w domu i została bez wody, wodę do picia pojechała i kupiła w markecie, ale miała w tym czasie w domu (pewnie jeszcze ma) chyba z 7 psów, w tym 2 suki z cieczką i dwa psy z biegunką, które robiły tam gdzie stały, i biedna do sprzątania, żeby wodę mieć to topiła śnieg :) także wynika pewien wniosek, że takie awarie wod-kan zawsze są w najnieodpowiedniejszym momencie :)

Link to comment
Share on other sites

Uuo, to u nas tak źle nie było. Na szczęście wodę mamy swoją ze studni.
Tylko z wiaderkami wylewać trzeba było biegać. :)

Śniadanko za nami. Ćwiartkę Niunia zjadła sama :) :)
Więc jej odpuściłam. Poczekamy sobie troszkę. Jeśli nie zje znów to wtedy ją nakarmię.
A tak może jedzonko pobudzi żołądeczek i się namyślimy na samodzielne jedzonko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzenuś']Żeby nie było za wesoło, musze teraz organizować transport i gnać do stajni po pieczątki i podpisy...
Zupełnie o tym zapomniałam. Wczoraj w szkole była rada pedagogiczna a ja nie dostarczyłam papierów o odbyciu praktyki. I jeśli nie zrobię tego dzisiaj to już po mnie.[/QUOTE]yyyyyyyyyyyy...do jakiej stajni Marzenus i po jakie podpisy..???CZYtam i sie zastanawiam, czy ja cos przeoczyłam:p

Link to comment
Share on other sites

Ze szkoły mam odbyć praktyki w stajni.
A ja przez to wszystko zapomniałam. No i lipa.
Właścicielka stajni jest w szpitalu a ja potrzebuje pieczątkę i podpis, że w grudniu byłam u niej 2 tyg na praktykach.
No ale cóż, blondynką tylko jestem :)

Niunia znów trochę sama zjadła. Zaraz pójdziemy sie troszkę przejść, rozruszać łapki a później będzie masaż.
Opuchlizna już prawie zeszła, ale trzeba masować jeszcze. A Dorcia od razu zasypia pochrapując.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzenuś']Ze szkoły mam odbyć praktyki w stajni.
A ja przez to wszystko zapomniałam. No i lipa.
Właścicielka stajni jest w szpitalu a ja potrzebuje pieczątkę i podpis, że w grudniu byłam u niej 2 tyg na praktykach.
No ale cóż, blondynką tylko jestem :)

Niunia znów trochę sama zjadła. Zaraz pójdziemy sie troszkę przejść, rozruszać łapki a później będzie masaż.
Opuchlizna już prawie zeszła, ale trzeba masować jeszcze. A Dorcia od razu zasypia pochrapując.[/QUOTE]
Hihihih...a ja byłam pewna, ze TY pracujesz w przedszkolu:o..jestem nieźle zakręcona jak widzę i w ogole nie rozumiem skąd mi się taka opcja wzięla :D
BArdzo się cieszę, ze Dorcia sama juz podjada po troszkę:):) Czekamy na lek z niecierpliwoscią:) Nie oddalajcie się od domku w razie wizyty listonosza:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...