Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

On sie chyba przyzwyczaił. Gryzie głównie tyłem ale bólu raczej nie czuje. Z nogami nawet po schodach smiga tylko w gorsza pogode wolniej wstaje do pionu takze jak na cala jego historie radzi sobie bardzo dobrze. Ma ogolona swoja lwia grzywe z karku takze tez mu lepiej bo lepsze chlodzenie ma teraz. Lupiezu nie ma juz w zasadzie wcale no i jest czesto czesany. I ze wzgledow praktycznych ale nie oszukujmy sie tez przyjemnosciowych :P

Henio jak widzi szczotke w zasadzie wolania nie potrzebuje. 

Ogolnie zadziwiajace,ze potrafi buc jeszcze ufny i cieszyc sie na widok czlowieka po trudnych poczatkach zycia. Do facetow nadal dystans (chuba ze ktorys coa je to wtedy jakby on zanika) ale bez porownania do miesiaca temu:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj z Heniem byłam na długim spacerze i spotkałam dwie znajome panie. Jedna z kilkumiesiecznym bokserem i jedna z rownie mlodziutkim jack russel terrierem. Psiaki sie bawily,biegaly, podgryzaly, turlaly i raz po raz podbiegaly do Henia,ktory jako senior je dyscyplinowal. Musimy poszukac mu kolegi w jego wieku,bo na poczatku ciagnal do szczeniakow ,ale okazaly sie dla Henia za dzikie :P

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O 7.05.2016 o 23:38, natalar napisał:

Dzisiaj z Heniem byłam na długim spacerze i spotkałam dwie znajome panie. Jedna z kilkumiesiecznym bokserem i jedna z rownie mlodziutkim jack russel terrierem. Psiaki sie bawily,biegaly, podgryzaly, turlaly i raz po raz podbiegaly do Henia,ktory jako senior je dyscyplinowal. Musimy poszukac mu kolegi w jego wieku,bo na poczatku ciagnal do szczeniakow ,ale okazaly sie dla Henia za dzikie :P

Z boksiem :)?. Bardzo rzadko teraz widuję i dobrze że przestały być modne.

Heniu cały czas podczytuje co się u Ciebie dzieje. Działka pochłonęła mój cały wolny czas. Nie piszę bo z komórki to klikanie jest okropnie trudne :)

Ale jesteś teraz gładziutki :)

Link to comment
Share on other sites

Na pewno będziemy suplementować diete w kierunku stawów:) nasz poprzedni psiak także mial problemy także jestesmy zaprawieni w bojach.
Henio także działkuje w każdej wolnej chwili łącznie z dzisiaj:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, natalar napisał:

Do czesania podchodzi sam. Nasz poprzedni psiak maszynke u pani fryzjerki kochał, ale czesać się nienawidził. Henio przy czesaniu zasypia i nie da się go całego wyczesać, bo się kładzie:P

Henio jest po prostu FANTASTYCZNY!!!

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...