Jump to content
Dogomania

Lucky odszedł ...


Wunia

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='kmurdz']dorzucam 10 pln deklaracja stala, jesli zdecydujecie sie na hotelik lub platny DT. pozdrawiam i prosze o znak na priva[/QUOTE]
Dzięki wielkie :loveu::loveu::loveu: zaraz Ci wszystko wyślę na PW ... no i trzymaj się cieplutko ;)

Link to comment
Share on other sites

Ufff, ale jazda:)
Wunia, bez Ciebie bym nie zrobiła nic. Jesteś prawdziwą przyjaciółką i nie tylko na dogo, ale w życiu prywatnym też:)
Powiedziałaś: "nie rycz już, proszę" i zaczęłaś działać.

No i specjalne podziękowania dla [B]baldek2[/B] już Ona wie za co:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Ufff, ale jazda:)
Wunia, bez Ciebie bym nie zrobiła nic. Jesteś prawdziwą przyjaciółką i nie tylko na dogo, ale w życiu prywatnym też:)
Powiedziałaś: "nie rycz już, proszę" i zaczęłaś działać.

No i specjalne podziękowania dla [B]baldek2[/B] już Ona wie za co:)[/QUOTE]
o qurcze mmd :oops::oops::oops::oops::oops::oops:
[B]baldek2[/B] i [B]Lu [/B]- duże buuuuuuuuuuuuuuzi :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Jestem po rozmowie z Kikou.Zgodziła się przyjąć Lakusia do siebie na DT.Jest także możliwość odbioru Lakusia przez Kikou z Łodzi w niedzielę 23.V.[/QUOTE]
no i super...najlepsze rozwiązanie i się udało:multi::multi:
nie ma darmo psiaku jesteś LAKUŚ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Jestem po rozmowie z Kikou.Zgodziła się przyjąć Lakusia do siebie na DT.Jest także możliwość odbioru Lakusia przez Kikou z Łodzi w niedzielę 23.V.[/QUOTE]

Jaka sucha karme ostatnio jadl Lakus, bo on nie moze byc tylko na gotowanym, musi jesc sucha karme jak ma znalezc DS i byc dobrze odzywiany....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']"Lakuś przyjechał do mnie a karmą Arion Bravo Croc 24/10.Taką samą kupiłam w kwietniu-20kg,także jest jeszcze sporo.
Niedawno udało mi się namierzyć sklep z kurzymi łapkami.Gotuję je dodatkowo psiakom,a one je uwielbiają."[/QUOTE]
Aniu, dziekuje za przypomnienie bo ja te karme kiedys kupowalam dla Lakusia ale tyle tych bid ,ze juz czasami sie myle:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oska1983']Podrzucę Lakusia. Widzę że sytuacja opanowana:) Postaram się coś wpłacic ale raczej już w czerwcu[/QUOTE]
Dzięki Oska ;)
[quote name='Monika z Katowic']Witaj piesku![/QUOTE]
Witaj Monisiu u Lakusia :loveu:
[quote name='RenW']Ja mam w domu same ładne mordki:D:D:D [B]Tylko o mojej tego powiedzieć nie można[/B]:ekmm::errrr::megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE]
Kłamczucha :eviltong::eviltong:
[quote name='Nemko']Jesli bedzie potrzebnych pare zlotych w czerwcu na hotelik - dajcie prosze znac. Podrzuce pare grosikow. Niestety w maju moj limit juz mocno nadszarpnięty...:([/QUOTE]
ok Nemko, dam znać w czerwcu, przypomnę się :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Trzeba Szarotkę poprosić o wyciskanie:evil_lol:

Jak Wuniu się czujesz - kaca nie masz po tym pijaństwie urodzinowym Kelbiego? :diabloti:

Dzisiaj przeżyłyśmy chwile przedzawałowe - ok. 14 Ania miała zapytanie o Lakusia. Nawet bałyśmy się pisać zanim się nie wyjaśni. No i kicha, Lakuś się podobał, ale domek niestety - tylko na dworze, buda, no nie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd'][B]Dzisiaj przeżyłyśmy chwile przedzawałowe -[/B] ok. 14 Ania miała zapytanie o Lakusia. Nawet bałyśmy się pisać zanim się nie wyjaśni. No i kicha, Lakuś się podobał, ale domek niestety - tylko na dworze, buda, no nie....[/QUOTE]
oj tak, oj tak ... a Ty ciocia jeszcze nie padłaś ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...