Jump to content
Dogomania

Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!


fergilka

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciotki jest szansa na hotelik dla Miecia pod Warszawa (okolice Łowicza) u sylwiaso. Cena to 300zl/mc (pierwszy miesiac mamy w promocji za 250zl. Jest tam nasz ilus (mix boksia) i mamy jak najlepsze zdanie o tym hoteliku i wiesciach o psiaku. Wstepnie miejsce zaklepane, katlis i fergilka sa za, tylko jest problem z transportem i deklaracjami stalymi na przystojniaka :(

Link to comment
Share on other sites

Pojawiła się jeszcze jedna opcja, Mieciu mógłby trafić do bardzo fajnej babeczki bardzo blisko mnie. Kaska ta sama + jedzonko od nas. Na razie na jeden miesiąc, ze względu na psy, które rezydują na posesji, z opcją na dłuższy pobyt. Za kobietę ręczę wszystkimi członkami :), więc temat poddaję pod dyskusję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katlis']Pojawiła się jeszcze jedna opcja, Mieciu mógłby trafić do bardzo fajnej babeczki bardzo blisko mnie. Kaska ta sama + jedzonko od nas. Na razie na jeden miesiąc, ze względu na psy, które rezydują na posesji, z opcją na dłuższy pobyt. Za kobietę ręczę wszystkimi członkami :), więc temat poddaję pod dyskusję.[/QUOTE]
Byloby super, zawsze to mniejszy stres dla Miecia, bo nie bedzie musial jechac przez pol Polski :) No i bedziesz mogla miec go na oku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak'][B]Fergilka[/B] może dopisz w tytule, że Mietek od września nie ma DT :([/QUOTE]

Zmieniłam tytuł wątku, może być?

Okroiłam też trochę pierwszy post, wyrzuciłabym też wszystkie dotychczasowe wpłaty, oprócz ostatniego miesiąca (żeby w razie czego można było zerknąć) tylko nie wiem czy tak sobie mogę rozliczenia wyrzucić w kosmos :confused: ale wtedy pierwszy post byłby bardziej czytelny..może te stronki do ogłoszeń na dole usunąć? powinno być tak żeby każdy nowy wchodzący na wątek czytając pierwszy post wiedział o co chodzi, bo na razie to taki tam misz masz że ho ho:diabloti:

Dorzuciłam też stałą deklarację od siebie w kwocie 40zł, czyli jest 130zł stałych deklaracji. Biorąc pod uwagę koszt 300zł za miesiąc brakuje 170zł stałych deklaracji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilqax95x']Akcja dla schronisk:
[URL="http://www.dogomania.191129-I-Ty-mo%C5%BCesz-pom%C3%B3c....?p=15213760#post15213760"]http://www.dogomania.pl/threads/1911...0#post15213760[/URL][/QUOTE]

nie otwiera sie link, tylko mi, czy jak....:shake:


a na czyje konto wplacic deklaracje?

Link to comment
Share on other sites

Na konto Miecia wpłynęło 60zł od Enigmy79. Dziękujemy :-) W skarpecie Miecia jest 245zł.

W dniach 06-24.09 jestem na urlopie, nie będzie mnie w Szczecinie, w razie gdyby był potrzebny transport czy coś to ja odpadam w tych dniach.

Mamy jakieś plany odnośnie nowego tymczasu dla Mietka? jakieś pomysły?

Link to comment
Share on other sites

Jaki jest stosunek Miecia do kotów? Bo być może znalazłby się dla niego domowy DT 10zł/doba, są tam dwa koty.

Czy naprawdę nie uda się załatwić zrzeczenia, umowy adopcyjnej od Pro Equo? Trzeba dać temu psu szansę na lepsze życie, powtarzam, że szansą są dla niego Niemcy... Niewidomy BLINDITO nieustannie przesyła pozdrowienia z nowego domu: [url]http://presenter.comedius.de/design/bmt_hamburg_standard_10001.php?f_mandant=bmt_hamburg_1fb0bd784c03ad8c500a2c224deb22b5&f_bereich=Unsere+Gl%FCcklichen+&f_seite_max_ds=8&f_aktuelle_seite=3&f_aktueller_ds=&f_e_suche=&f_aktueller_ds_select=&f_funktion=Uebersicht[/url] , który znalazł co prawda dopiero po kilku miesiącach w niemieckim "schronisku", ale tam miałby lepiej niż w warunkach, w których aktualnie przebywa. [COLOR=#5D6849][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

z tego co wiem to Sandra chce oddać Miecia- co dla mnie jest jednoznaczne z tym , że Pro Equo się go zrzeknie... czyżbym się myliła? jestem w stanie opłacić Mieciowi pierwszy miesiąc pobytu w DT. może katlis napisze co z reakcją na koty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...