Jump to content
Dogomania

Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!


fergilka

Recommended Posts

[quote name='ageralion']Zawsze warto sprobowac...

PS Iza jesli chodzi tylko o papier, to adoptuj Miecia na siebie. I tak tylko Ty z Katlis jestescie odpowiedzialne za chlopaka...[/QUOTE]

Katlis od września nie będzie mogła opiekować się psem, jej dzieciaczki idą do szkoły i nie da rady ogarnąć wszystkiego. Adoptować Miecia na siebie mogłam od razu, ale nie o to chodziło. Fundacja ProEquo miała angażować się w sprawy Miecia, tak jak na Fundację przystało. Jednak jest jak jest i zamiast pomagać Sandra blokuje jeszcze działania przy psie - tak jak było z TOZ'em, który mógł zorganizować wyjazd za granice, a Sandra się nie zgodziła...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rozmawiałam z Sandrą. od wrześnie Miecio nie ma gdzie się podziać i Sandra jak coś to weźmie go do siebie ale wprost sama stwierdziła "że nie sądzi by czuł się u niej dobrze". dziewczyny nie mamy wyjścia, postanowiłyśmy z ageralion pilnie szukać DT dla Miecia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Dokladnie, trzeba zaczac szukac i to na cito. Katlis jestes w stanie napisac tekst dla Mieczyslawa? Bo foteczki sie ladne powybiera do ogloszen...[/QUOTE]

Tekst do ogłoszeń jest w pierwszym poście, jednak na ogłoszenia nikt nie odpowiadał. Bez pomocy same nie damy rady, trzeba byłoby rozwinąć witki wśród psiarzy, znajomych, po Fundacjach, bo nie mam już nadziei, że poprostu ktoś z ogłoszeń zgłosi się i zainteresuje adopcją Miecia:-( zdrowe rasowe psy nie znajdują domów,a co dopiero Miecio..

Marcia ja dziś nie mam auta (mama zabrała) i nie miałam jak wziąć tych worów z fantami na bazarek. Jutro podjadę na bank:p zaatakuje Cię z rana powiedzmy ok 11-tej. Pasuje?

[B]EDIT[/B]: wpłynęło 50zł od some - dziękujemy! Daję 50zł od siebie - krucho u mnie ostatnio...
Razem w Mieciowej Skarpecie jest 190zł, brakuje jeszcze 60zł :-( a termin mija w niedziele...

Link to comment
Share on other sites

POki co ludzie nie chca pomagac, bo wlascicielam psa jest ProEquo. Trzeba zrobic porzadek z papierami...

Postaram sie ruszyc Stargard, moze tam mieszka Mieciowa noga... domek moze byc z dziecmi ale bez zwierzakow... moze by jeszcze raz puscicic ogloszenia w net? Bez ogloszen nikt nie zauwazy Mieczyslawka :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']dlaczego bez zwierzakow, gdzies widzialam na filmie/zdjeciach ze bawi sie , biega z innymi psami...?[/QUOTE]
Gdzies w tekscie doczytalam, ze jest zaborczy o czlowieka(?)...

[quote name='RuletkaK']Przelewam 15 zl dla Miecia.[/QUOTE]
Mieciu pieknie dziekuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katlis']Pierwsze relacje Mieczysława z psami są niepoprawne, z czasem zaczyna kolegów ignorować oczywiście jeżeli nie jest zaczepiany:diabloti:. Myślę, że spokojnie mógłby przebywać z niekonfliktowym kolegą bądź koleżanką.[/QUOTE]
Czyli albo psi jedynak albo dom doswiadczonego psiarza :) A jak koty?

Link to comment
Share on other sites

W stajni nie ma kotów więc nie wiem, ale myślę, że tak jak z psami, jeżeli nie byłby prowokowany nie byłoby problemu.
[quote name='blacky764']Jak Mietek był u mnie to super dogadywał się z moją sunią, latał za nią po całym domu, zaczepiał ją nochalem ;) Nie miał nic przeciwko jej obecności.[/QUOTE] A ty czego tu szukasz???
Akurat Ty najmniej możesz powiedzieć na temat zachowania Mietka, więc bądź tak miła i znajdź sobie inny wątek w którym możesz porżnąć Matkę Teresę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia141']Wpłacę dziś dla Miecia 150 zł. Mam nadzieję, że na razie wystarczy. Pozdrawiam wszystkich, którym los Miecia nie jest obojętny i dziękuję za zaangażowanie.[/QUOTE]
gonia141 dziekujemy pieknie w imieniu Miecia :multi:

a ja powoli ogarniam te 3 wory... Iza pozdrowionka :lmaa:;)

Link to comment
Share on other sites

Do Skarpety Mieciowej wpłynęło:

[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]06.08 agnieszka32 [COLOR=magenta]60zł[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]06.08 Ruletkak [COLOR=magenta]15zł[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]09.08 Pani Małgorzata [COLOR=magenta]150zł[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#ff00ff]Dziękujemy:loveu:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black][B]Katlis[/B] przelełam dziś opłatę za Miecia z konta w Lukasie, także pewnie jutro będzie na Twoim koncie. [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2]Mieciowi zostało jeszcze 165zł :multi: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...