Jump to content
Dogomania

Piracik ma dom. Została Bejli musimy Jej pomóc- J. Zdrój


agrabcia

Recommended Posts

  • Replies 949
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiuniab']pisałam do Kikou w sprawie innego staruszka, i Ona nie ma kompletnie miejsca, dlatego musimy się gdzie indziej rozglądnąć;
słuchajcie jak wrócę do domu, to podrzucę zdjęcie tego 16 letnigo dziadka i może postaramy się poszukać jakiegoś lokum dla obu staruszków np. w pakiecie może uda nam się coś wynegocjować??
kochani może komuś uda się pozbierać chętnych do wspomożenia suni i policzy deklaracje i w jednym poście wpisze?

kto może niech pobiera banerek;[/QUOTE]
Napewno mamy z eventu na dobry początek 60 zł,zaraz będę apelować o zrzytkę na hotelik

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Ja jak zwykle się martwię. Co będzie jak: nasika, zrobi kupe. Nawyki schroniskowe. Pani interesowała się wcześniej, odwiedziła, namyślała się. I podjęła decyzje. To może dobrze będzie?[/QUOTE]
no oby, ja też zawsze się martwię, trzeba odczekać chwilę i zobaczymy, jak zostanie u Pani, to trzeba policzyć deklaracje, które już się pojawiły i może zaproponować na nie jakiegoś innego biedaka z Jastrzębia np. Rudolfa, czy Tygryska, a jeśli nie to dalej będziemy zbierać na Bejli;

Bejli powodzenia, trzymam kciuki :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Asiuniab jeśli jesteś na FB to poczytasz o naszej akcji dla staruszków. Każdy grosik się przyda.[/QUOTE]
no właśnie nie mam nigdy czasu, żeby ogarnąć fb, wiem, że Tygrysek jest "twarzą" akcji, ale też widziałam, że Rudolf może tej zimy w boksie nie przetrzymać:(
[quote name='dorcia2']przywędrowałam z bazarku Asiunib i widzę, że Bejlunia znalazła domek, cieszę się i trzymam kciuki za malutką:loveu::loveu:[/QUOTE]
cieszę się, że zawitałaś
[quote name='madziakato']A są jakies wieści z domku Bejlusi?:razz:[/QUOTE]
też bym chciała wiedzieć:)

Link to comment
Share on other sites

Mam, mam

[IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/551261_243129415839008_947931825_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1011795_243129442505672_80782797_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1185204_243129379172345_376991902_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Cytuję wiadomość

Witam,
Bejli w pełni zadomowiona, nie odstępuje nas na krok. Baliśmy się, że będzie problem z załatwianiem się w domu ale to bardzo mądra suczka i już praktycznie załatwia się zawsze na dworze. Wzoruje się na naszym psie Maksie i zaczyna nawet szczekać jak chce żeby jej otworzono drzwi. Postaram się przesłać jeszcze zdjęcia w późniejszym czasie. Gdyby ktoś pragnął nas odwiedzić, zapraszamy do Gorzyczek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...