Jump to content
Dogomania

TUNIA zasnęła spokojnie...


fusse

Recommended Posts

  • Replies 502
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam, że nie dawałam znaku - czekam na drugie prześwietlenie płuc Tuni, które mogę zrobić pod koniec następnego tygodnia (miną 4 tygodnie od poprzedniego prześwietlenia, które w jednym rzucie coś wykazały, a w drugim nic nie wykazały i lekarz kazał się wstrzymać z operacją, bo jeżeli są przerzuty to mogłaby operacji nie przeżyć)

więc pod koniec następnego tygodnia jedziemy się prześwietlić. Tunia jest już bardzo zadomowiona, i kanapa jest ukochanym miejscem spania.

Niestety zaczęły jej się od kilku dni robić stan zapalny przy guzach (jakby się trochę potwierały?) i nie wygląda to dobrze, jest czerwone - i zaczęło to dziwnie pachnieć..., jest to niepokojące...

jutro skontaktuje się z weterynarką w tej sprawie, bo już się niepokoję - głównie że pojawił się ten dziwny zapach...

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie - mam prośbę - czy można zacząć zbierać pieniądze na jej leczenie? boję się, że sama sobie nie poradzę z pokryciem tych wszystkich kosztów (kolejne prześwietlenie ok 127 zł + pierwsza operacja ok. 250 + - no i teraz te guzy, które zaczęły się otwierać ?

Tunia też ciężej oddycha, więc zaczęłam się martwić tym wszystkim i na pewno będzie potrzebny budżet na jej leczenie...

Kwestia adopcji na razie na drugim miejscu - bo chyba jej stan totalnie odstrasza ludzi...

proszę pomóżcie nam może w tej kwestii?

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za info. Fusse konieczna jest zmiana tytułu - napisz prosze info ile brakuje na operacje.
Konieczne jest równiez uzupełnienie pierwszego postu - trzeba umiescic info o aktualnych poczynaniach, badaniach oraz o aktualnej sytuacji... Informacja o kosztach równiez jest bardzo potrzebna! Damy radę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Dzieki za info. Fusse konieczna jest zmiana tytułu - napisz prosze info ile brakuje na operacje.
Konieczne jest równiez uzupełnienie pierwszego postu - trzeba umiescic info o aktualnych poczynaniach, badaniach oraz o aktualnej sytuacji... Informacja o kosztach równiez jest bardzo potrzebna! Damy radę![/QUOTE]

ok, dzisiaj zregaduję...

i uaktualnię... dzisiaj Tunia dostała antybiotyk w zastrzykach... musi się ten rozwalony guz zaleczyć,
oj... mam nadzieję znajdę jakąś pomoc finansową - bo zaczynam odczuwać znacznie jej leczenie i diagnozowanie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...