Jump to content
Dogomania

Przydomki FCI- już można sprawdzić


arima

Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Frytela']chyba wiza "nie" zgubiła ;)
a tak a propo to wiza wlasnie wyslala do nich maila, czekamy na efekty :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Domyślam się, że zgubiła, ale czasem warto przeczytać to co się wysyła, bo śmieszne rzeczy wychodzą :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Z ciekawości jak co dzień weszłam na stronę FCI (pominę to, że mam w "ulubionych" strony z nazwami hodowli, których litery są takie same jak w tych co składałam - RE, FO, SP, LU ;) ). No i czad! :D Wyślę jeszcze do nich maila, ale 100%, że to mój :-)

[B]Tak więc
Red Hot Chilli's wita :-)[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Asia1954']Witam Wszystkich . Proszę napiszcie mi ile czasu teraz czeka się na Przydomek ? . Mam sukę krytą 20-go kwietnia i nie wiem czy zdążę z tym wszystkim - NIE MAM PRZYDOMKA . dopiero w poniedziałek pojadę do ZK załatwiać sprawę . Już sie martwię - ile czasu Wy czekaliście ?[/quote]

Najpierw powinno się załatwić tyle formalności ile się da, ja na przykład zarejestrowałam przydomek, mimo , że do pierwszego miotu 2 lata... nie chcę Cię martwić, ale za szybko podeszłaś do tej sprawy, nie wiem, czy zdążysz, ja czekałam kilka miesięcy...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wcześniej wyczytałam, że pieniądze przepadają jak nie da rady przydomka zarejstrować(tj, odrzucą go). Mojego pomysłu nie ma w spisie, tylko sporadycznie jeden wyraz z dwóch występuje w innym znaczeniu, ale chce właśnie ten przydomek wymyślony. Nie chce, żeby mi kasa przepadła, gdyby okazało się, że przydomek jest zajęty. I zastanawia mnie fakt, czy przy 5-ciu przydomkach nie miną tego mimo, że będą tylko przydomki występujące z jednym napisem z mojego? (jak ja beznadziejnie tłumaczę... :roll: )
Może mi ktoś doradzić i łopatologicznie próbować wytłumaczyć jak to wygląda? Czy może tak być? Miałam zrobić tak, że przesyłam propozycję jednego przydomka - odmówią, wysyłam max propozycji. I tyle. Ale sama zwątpiłam w to, co chce zrobić :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Mój - RED HOT CHILLI'S został zarejestrowany mimo istniejącego już w spisie - RED HOT CHILI PEPPERS ;)[/quote]
Guciek gratki :multi:
ja słyszałam opinię, że oni nie do końca dokładnie sprawdzają i zdarza się, że rejestrują przydomki jak różnią się jedna czy dwoma literkami. Ja mam AMICOperSEMPRE a jak rejestrowałam było AMIGO PER SEMPER i moje przeszło. Obydwa znaczą to samo tyle, że mój po włosku a tamten po łacinie :evil_lol: jest też wersja hiszpańsko języczna AMIGOS PARA SEMPRE :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='boksiedwa']Guciek gratki :multi:
ja słyszałam opinię, że oni nie do końca dokładnie sprawdzają i zdarza się, że rejestrują przydomki jak różnią się jedna czy dwoma literkami. Ja mam AMICOperSEMPRE a jak rejestrowałam było AMIGO PER SEMPER i moje przeszło. Obydwa znaczą to samo tyle, że mój po włosku a tamten po łacinie :evil_lol: jest też wersja hiszpańsko języczna AMIGOS PARA SEMPRE :cool3:[/QUOTE]
Dzięki! :)

Dziś odebrałam papierek potwierdzający nasz przydomek - niestety z jednym błędem, dosyć poważnym - przydomek pisany PO nazwie psa a nie PRZED - a wyraźnie wzięłam w kółeczko wyraz PRZED... No, ale cóż - przeżyję to jakoś ;)

Link to comment
Share on other sites

Znaczy miałam na myśli, że zanim to pójdzie do FCI, to w PL muszą sprawdzić, czy już takiego nie ma.

________________________
edit

w ogóle pytanie źle zrozumiałam... Myślałam, że chodzi o kolejność "podróży" podczas rejestracji.
Od jakiegoś już czasu wszystkie rejestrowane w PL przydomki są rejestrowane także w FCI. Ja składałam 22.01.2008r. i mam z FCI ;)

Link to comment
Share on other sites

Boshe, ja to mądra jestem naprawdę... Najpierw od razu powiedziałam na forum że będę miała taki przydomek, taki jest na stronie i taki widnieje na spisie FCI ale nic poza tym.
Dokładniej mówiąc:
Kiedy odbierałam rodowód Magii, wypisaliśmy przydomki jakie byśmy chcieli mieć. Byłam pewna że albo zadzwonią albo napiszą czy jest odrzucony czy nie. I tak bezstrosko czekam... Magia skończyła rok... Pojechała na wystawy... Skończyła hodowlankę... Minęły dwa lata... A ja dalej beztrosko czekam...
Zastanawiam się teraz tylko, czy ja naprawdę jestem taka głupia? Bo mi do głowy nie wpadło żeby zadzwonić... Tylko beztrosko czekam...

Naprawdę nie wiem czy mnie ktoś w głupocie pobije:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Może pora iśc do oddziału? :evil_lol:[/quote]

Może:evil_lol: A tak na poważnie to i tak idę za tydzień, się zapytam, bo kurczę jak dwa lata nic nie mówili a ja nie pytałam to to już mogło już zarosnąć mchami i porostami:eviltong: Tylko karteczki szkoda:eviltong:
EDIT: Oj, co to sie porobiło? Moja odpowiedź przed pytaniem Gućka? O,o

Link to comment
Share on other sites

W przyszłości moi rodzice planują mieć hodowlę white terrierów. Jaką nazwe byście mi proponowali? :evil_lol: zapraszam do zabawy w wymyślanie :eviltong: A może wy się pochwalicie, jakze pięknymi nazwami waszych hodowli poszczególnych ras? prosze się chwalić, chętnie przyglądnę się im bliżej, a może więcej ludzi skusi się na szczeniaki które będa miały przyzwoite domy u boku dogomaniaka? reklamujcie i proponujcie
pozdrawiam i dziękuję - cocker

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...