Jump to content
Dogomania

malutki, stary Krecik niedługo cieszył sie domem - już za Tęczowym Mostem


mari23

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gdyby znalazł się domek dla Krecika - byłoby cudownie, jeśli jednak taki cud się nie zdarzy - myślałyśmy o przeniesieniu Krecika i Ślepka z Dobrocina do kikou, ale trzeba i o tym pomyśleć, że obaj niewidomi koledzy zadomowili się już w Obornikach, znają opiekuna i ogród, w nowym miejscu musieliby uczyć się topografii terenu od nowa....

najchętniej zabrałabym tego słodkiego malucha do siebie, bo mam słabość do ślepych staruszków, ale wśród mojej szóstki mam już jednego ślepka, tyle, ze dużo większego i właśnie Charlie bardzo negatywnie reaguje na nowe "biedy" w domu... boi się, ma biegunkę nawet...

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/threads/181912-KudA-acz-Pompon-piAE-kny-senior-czeka-na-ratunek[/url]

dziewczyny mału kudłacz ma tragicznie chore oko, martwe, rozpadające się!
czuje ból taki, że gdyby człowiek czułdziesiątą część tego bólu to by po ścianach chodził! tak mówi wet
pomóżcie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='mari23']pustki u Krecika...
a po kuracji witaminowej Krecikowi poprawił się troszkę wzrok i już nie jest tak w 100% ślepy...:multi:[/QUOTE]
Oj...ja zajrzałam, dawno mnie tu nie było , faktycznie:)
MAri...mozesz cos wiecej napisać??
A co u NAszego Charlisia(tak przy okazji zapytam;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Oj...ja zajrzałam, dawno mnie tu nie było , faktycznie:)
MAri...mozesz cos wiecej napisać??
A co u NAszego Charlisia(tak przy okazji zapytam;))[/QUOTE]

u Krecika coraz lepiej, choć ostatnio przybyło mu "towarzyszy niedoli" :)
Krecik czuje się w Obornikach gospodarzem - śmiesznie drepta kruszynka mała sobie :)
a Charlisio ... zaraz znajdę jego wątek -i ja dawno tam nie zaglądałam - zapraszam, Goniu kochana:loveu: :)

Link to comment
Share on other sites

Misiek- wrak psa odebrany interwencyjnie.
Przez ostatni rok czasu, brak opieki weterynaryjnej. 6 miesięcy bez świeżego powietrza.
Diagnoza weterynarza brzmi: alergiczne pchle zapalenie skóry.
Potrzebne wsparcie dla Miśka na długiej drodze leczenia.
Zapraszam na wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184761-Misiek-wrak-psa-odebrany-interwencyjnie.-Potrzebe-wsparcie!?p=14600447#post14600447[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MA_LA']zaglądam do Krecika
cieszę się że ma się lepiej
w sumie ciekawe kto go odwiedza tak nie wirtualnie
to mógłby na bieżąco cokolwiek napisać[/QUOTE]

bardzo się cieszę, że nie tylko ja tu zaglądam :):multi:
DZIĘKUJĘ !!!:loveu:
ostatnio była u Krecika czerda - piesio dostał specjalne witaminy i poprawił mu się trochę wzrok!

jak ja kocham tego psiaka! szkoda, że nie mogę go wziąć...:-(

Link to comment
Share on other sites

podnosząc Krecika zapraszam Was do poczytania... pies 3 tygodnie konał pod progiem własnego domu... bez pomocy...

[url]http://www.dogomania.pl/threads/185068-3-tygodnie-kona%C5%82-pod-progiem-w%C5%82asnego-domu-sparali%C5%BCowany-Kubu%C5%9B-b%C5%82aga-o-DT-i?p=14642357#post14642357[/url]

Link to comment
Share on other sites

no co Wy????????
trzeba mu imię zmienić!!!
te leki tak pomogły? a co jemu było z oczami w ogóle?
weci tam w hotelu twierdzą, że on widzi na pewno? na oba oczy? obydwa oczy, czy jakoś tam...
wyraźnie widzi? czy tylko światło w tunelu??

Link to comment
Share on other sites

kora -normalnie Krecik wszystko widzi , nie tunel , na oba oczy , i mnie też widzi , i psy i koty , i drogę do miski ,
miał taką awitaminozę Aplus Dplus E, już też zaczęłam brać te witaminy....
a zobacz na zdjęcia jak mari nowe wkleii -oczy widac , że widzą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']kora -normalnie Krecik wszystko widzi , nie tunel , na oba oczy , i mnie też widzi , i psy i koty , i drogę do miski ,
miał taką awitaminozę Aplus Dplus E, już też zaczęłam brać te witaminy....
a zobacz na zdjęcia jak mari nowe wkleii -oczy widac , że widzą[/QUOTE]

wciąż nie mam tych zdjęć....
a imię Krecik to nie tylko od ślepoty było - on taki malutki, czarniutki... jak krecik z bajeczki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

spójrzcie w te ślepka.... jakie bystre :)
na pewno nie jest to wzrok młodziutkiego pieska, ale Krecik widzi!!!!!!

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/305/5af5db9e0d0d62aamed.jpg[/IMG][/URL]

tak bardzo bym chciała, żeby przygarnęła go jakaś starsza samotna pani (lub pan:cool3:)
on jest maleńki, nieco zagubiony wśród psiej sfory, choć dobrze mu tam i jest szczęśliwy, to wciąż marzy mi się dla niego takie właśnie szczęście - u boku człowieka....:loveu: przecież zasługuje na taką starość !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']pewnie,ze zasluguje!!
sliczne foto! sliczny krecik. imie ma do zmiany ;D super foto do ogloszen. oglasza go ktos??[/QUOTE]

czemu imię do zmiany?
przecież krecik z czeskiej bajki jest cudny i kochany.... jak ten nasz..... :):loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...