Jump to content
Dogomania

malutki, stary Krecik niedługo cieszył sie domem - już za Tęczowym Mostem


mari23

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='kora78']pomału... ledwie trafił do hotelu maluszek[/QUOTE]

tu nie chodzi o czas pobytu, a raczej o finanse na jego opłacenie...
najchetniej zabrałabym maluszka do siebie, ale nie mogę, za dużo już psiaków przygarnęłam, a i kotek trójłapek sie trafił...

a Krecik cudny jest, zdjęcia nie oddają jego uroku - on tak słodko drepcze i poszczekuje, ślepcio maleńki kochany....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']tu nie chodzi o czas pobytu, a raczej o finanse na jego opłacenie...
najchetniej zabrałabym maluszka do siebie, ale nie mogę, za dużo już psiaków przygarnęłam, a i kotek trójłapek sie trafił...

a Krecik cudny jest, zdjęcia nie oddają jego uroku - on tak słodko drepcze i poszczekuje, ślepcio maleńki kochany....[/QUOTE]

mari23, jedna duszka ze zbiorki Dejli przekazala na niego wlasnie swoja darowizne - 70 zl
Probuje sie wlasnie ogarnac z tymi wszystkimi wplatami i rozliczeniami i wszystko porzadnie podsumowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MilenaDz']mari23, jedna duszka ze zbiorki Dejli przekazala na niego wlasnie swoja darowizne - 70 zl
Probuje sie wlasnie ogarnac z tymi wszystkimi wplatami i rozliczeniami i wszystko porzadnie podsumowac.[/QUOTE]

jak dobrze! grosik do grosika dla naszego Krecika!
i allegro było, jak już się skończyło, to odnowić można...
ja również aktualnie borykam się z bilansami i rozliczeniami... taki los księgowych na początku roku...
no i z grypa się uporać nie mogę :)

Link to comment
Share on other sites

malutki Krecik otrzymał zgodę fundacji, pod której opieką się znajduje na przewiezienie do kikou - do płatnego DT
- właśnie dostałam wiadomość mailową i poprosiłam o zgodę na piśmie
(zgodnie z poleceniem i hotelu, i wolontariuszek)

Link to comment
Share on other sites

otrzymałam właśnie maila od pana prezesa Fundacji For Animals - odpowiedź na prośbę o pisemną zgodę na przewiezienie Krecika i Ślepka z Dobrocina na płatny DT u kikou...

nie będę ani komentować, ani cytować...


wiem jedno - nie możemy liczyć na pomoc fundacji, bo gdzie portfel ma władzę - serce niewiele może zdziałać...
sprawy rozliczeń, wyjaśnień itp. mogą potrwać długo, a czas płynie....

albo znajdziemy Krecikowi i innym "podopiecznym" fundacji domki, albo czas na deklaracje.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MA_LA'][B]Witam - o co chodzi - jestem osobiście zainteresowana losami Krecika - proszę o ujawnienie osoby i instytucji odpowiedzialnej - napiszę pismo ze stanowczą prośbą o wyjaśnienia.
[/B][/QUOTE]

to nic nie da niestety, napisałam prośbę o pismo - zgodę na przewiezienie Krecika do kikou, dostałam takiego maila, że jeszcze dzisiaj źle się czuję...
jeśli ktoś zamiast serca ma portfel - nic do niego nie trafi !
NIKT z zarządu nawet nie zapytał o pieski, najważniejsze są dla nich... pieniądze...

gdybym nie miała już tylu przygarniętych psiaków - Krecik nie szukałby domu i pomocy... ale nie mogę go wziąć...

Link to comment
Share on other sites

ma-la możesz w sprawie Krecika pisać tez do mnie --osobiście z mari zajmuję się nim odkąd biegał po mieście z łańcuchem u szyi
na Krecika była [URL="file://\\o"]\\o[/URL] też alegro cegiełkowe , niestety -pieniądze zebrane ...nie wpłynęły dla niego

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie zbiórek na psy z Obornik - do 16.03.2010 jest na stronie wroclawskiego oddzialu fundacji For Animals [URL="http://www.foranimals.wroclaw.pl/"]www.foranimals.wroclaw.pl[/URL]

Ponieważ Krecik jest jednym z psów pod opieką gabinetu w Obornikach Śl. - oficjalnie, w imieniu fundacji For Animals, informuję czytelników tego wątku.

Link do rozliczenia:
[URL]http://www.foranimals.wroclaw.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=118&Itemid=92[/URL]

Po osobistej rozmowie prezesa fundacji z właścicielem gabinetu Gut-Farmer w Obornikach Śląskich, zgodnie z prośbą prezesa fundacji, zleciłam z wrocławskiego subkonta fundacji przelew pieniędzy, jakie zostały uzbierane na psy znajdujące się pod opieką tego gabinetu do dnia 16.03.2010 włącznie.

Przelew zostal zrealizowany w naszym banku 17.03.2010 rano. Kwota przelewu: 1865,04 zł

Cytuję:
[quote]W nawiązaniu do spotkania z Panem Doktorem Gutem w Obornikach Śląskich w dniu 16.03.2010r. na którym ustaliliśmy spłatę zadłużenia w Klinice, proszę zapłacić z konta przelewem kwotę która została przelana przez Darczyńców na pieski będące pod opieką Kliniki. Proszę zrobić przelew, w tytule: częściowa zapłata za fa vat nr 7/01/2010.
Resztę zadłużenia będziemy realizowali zaraz po dostaniu środków na konto.

Pozdrawiam
Wojciech Zaremba[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/threads/181975-Buli-astowaty-gryziony-w-schronie-zbiera-tylko-na-utrzymanie-w-dt[/url]

Buli zbiera malutką kwotę potrzebną na jedzonko, aby mógł pojechać do domowego, darmowego tymczasu. Tylko około 200zł potrzeba na jedzenie miesięcznie, na transport iakaganiec. pomóżcie choć drobnymi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nie martw się -Krecik jest zdrowy i ma się świetnie , mieszka teraz z sunią -razem śpią Krecik w nią wtulony -tak Stef wymyślił , żeby Krecikowi nie było smutno
poza tym jest mu tam jak w domu i zastanawiamy się cz nie byłoby dobrze żeby został tam już

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...