Jump to content
Dogomania

pomocy Gliwice, Rudy uciekł z dt, na takim mrozie nie przeżyje!!! pomóżcie go szukać


iwona213

Recommended Posts

gdyby on ni ebył taki dziki to byłabym bardziej spokojna, jednak ja goniłam za nim godzinę a nie wiem czy znajdzie się drugi taki oszołom, zeby biegac za psem po mieście, a on sam do ludzi nie podejdzie. Jak juz jest w domu to wielka przylepa, ale na dworze panika przed ludzmi. Ehh...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]jest trop dzwoniła do mnie kobieta że ok godź 9 rano widziała go koło kościoła piotra i pawła, więc kręci się gdzieś w okolicy i przede wszystkim żyje!!! Czy jest ktoś z Gliwic kto może pojechac na akcje przetrzepania całego terenu?? Błagam dziś ma być -22 stopni[/B]

Link to comment
Share on other sites

wczoraj byłam o 21, była też Krysia z kolezanką, rozwiesiłysmy 20 plakatów. Dzisiaj wyszło ogłoszenie w Nowinach Gliwickich, nie wiem jak oni to zrobili (gazeta zamykana jest o 12 w poniedzialek a ja informacje wyslalam o 21), ale udało im się zmienić treść ogłoszenia. Tak więc ogłoszenie jest o zaginiętym rudym, dzwoniło kilka osób ale niestety to nie nasz rudy. Albo jakiś psiak z obrożą, albo identyczna suczka, albo ktoś skojarzył moje ogłoszenia z Żernik o treści znaleziono psa. Dzis pozrywałam ogłoszenia o znalezionym psie, bo każdy tel budził we mnie ogromną nadzieje a tu nic. Dzisiaj też miałam jechać go szukać ale nie dam rady, niedawno wróciłam do domu i dziś już nie mogę się ruszyć. Zresztą chyba pomału tracę nadzieje czy on przeżył te mrozy, wczoraj jak wracałam po 22 do domu było -20 więc noc zapewne była dużo bardziej mroźna... ehh...

ale jeśli możesz to byłoby bardzo fajnie jakbyś porozwieszała ogłoszenia, trzeba iść coraz dalej, nie tylko okolice Rybnickiej. My wczoraj obciesiłysmy okolice katedry. Można wieszać na osiedlach na klatkach schodowych, wzasadzie to on może być wszędzie...

Link to comment
Share on other sites

Szukałyśmy Rudego z Krysia,plakaty tez rozwieszałyśmy...ani śladu psiaka ;( Kryś jeszcze dziś zrobi obchód...
Kurde nie tracmy nadzieji!!!!

Cioteczki luknijcie,może ktoś jest w stanie pomóc [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178731-PiAE-kny-husky-szuka-domu-Potrzebna-pomoc-w-postaci-karmy?p=13986449#post13986449[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam i niestety żadnych dobrych wieści nie ma ;(
Niestety nie mogę pomóc bo, bez prawa jazdy podróż do Gliwic to prawdziwa wyprawa...
Cały czas trzymam kciuki ,żeby się Rudy odnalazł cały i zdrowy !
Nie wygłupiaj się piesku tylko daj się znaleźć...

Link to comment
Share on other sites

Krysia dzisiaj ma jakąś impreze na której ma porozdawać plakaty znajomym żeby tez wieszali. Ja dzis niestety nie byłam ani go szukać ani z plakatami, ale mam nadzieje ze Krysia na Kujawską też dotrze.

Napisałam tez do Nowin żeby póscili ponownie ogloszenie z zaginiętym rudym, bo wczoraj Pani która dzwoniłam dojrzała ogłoszenie w gazecie. Była na spacerze ze swoim psem i widziała rudasa ale myslala ze ktos go wypuścił (jak to ludzie często robią), jednak jak wróciła do domu i zobaczyła w gazecie rudego, skojarzyła ze to był ten sam pies. Byłam tam po 10 minutach (akurat szukałam go w pobliżu), jeżdziłam jeszcze 1.5 godziny, biagałam po osiedlach ale niestety ani śladu po nim...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...