Jump to content
Dogomania

Chorzów - 12.09.2010


musia

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='diabelkowa']hej wie ktos o ktorej beda maliniaki i wilczaki ? :)[/QUOTE]
To wielka zagadka ( w imieniu wilczaków piszę) - przed nami 20-kilka psów różnych ras, zatem pewnie nie wcześniej niż 11.00 (przy dobrych wiatrach) - sędzia b. sprawny jest zatem powinno pójść szybko. Ring 14 :)

Link to comment
Share on other sites

Nam też poszło całkiem, całkiem ;).

[B]Flash - dosk1, zw.ml, NJwR, finał Bis junior!
[/B]
Handling:
Lofty Brigitte Bardot - wo1, best baby, finałowa 8 BIS!
Copper's It's A Kind of Magic - dosk2
Alotorius Old Glory LITTLE PRINCESS (beagle)- dosk1, CWC, NSwR!
Absolutely Spotless HAWAJKA (beagle) - dosk2/5

Junior Handling:
5/5pkt, lokata 2 z Copper's It's A Kind of Magic!
Flash z Sarą Górka lokata2 w grupie młodszej!

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i690.photobucket.com/albums/vv266/extremechicky/DOG%20SHOW%20CHORZOW%202010/IMG_0885.jpg[/IMG]
[SIZE=1]photo by: feanutri.deviantart.com[/SIZE]
BLACK&WHITE Milthon Bohemia (Syriusz) - ocena doskonała, I lokata, CWC, Najlepszy pies w rasie, BOB
[SIZE=1]do ukończenia Championatu brakuje mu tylko odstępu czasu...[/SIZE]
Młody Prezenter - 5/5 pkt.

Link to comment
Share on other sites

Ufff padam, ale było fajnie :) Dawno nie zostałam na wystawie do finałów.
Młody Prezenter z Felusią 5/5 dziękuję Asiaczku!
Wystawiane przeze mnie:
Buldożeka francuska Kleo - 1lokata, ocena Wybitnie Obiecująca, Best Puppy, na finałach weszłyśmy do półfinału BIS Puppy
berneńka Pola - 1/2 lokata, Wybitnie obiecująca
Aussie Sandi 1 lok, ocena doskonała
Dumna jestem szczególnie z młodych panienek które debiutowały i obydwie cudnie się pokazały :)
Robiłam oczywiście też zdjęcia prawie 2000! Mam chyba wszystkie psy z finałów oraz na lokatach i troszkę luźnych zdjęć z wystawy.
Na razie ładuje aparat po padł :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pierozek_monika']Niestety nie wiem komu mam podziękować za dodatkowy puchar, dla Najpiękniejszego Cocker Spaniela Angielskiego Wystawy. Czy mogę prosić kogoś z Was o sprawdzenie w katalogu kto był fundatorem?[/QUOTE]
Monika to jest nagroda memoriałowa im. Tadeusza Jurczoka i co roku funduje ją oddział Chorzów :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Ufff padam, ale było fajnie :) Dawno nie zostałam na wystawie do finałów.
Młody Prezenter z Felusią 5/5 dziękuję Asiaczku!
Wystawiane przeze mnie:
Buldożeka francuska Kleo - 1lokata, ocena Wybitnie Obiecująca, Best Puppy, na finałach weszłyśmy do półfinału BIS Puppy
berneńka Pola - 1/2 lokata, Wybitnie obiecująca
Aussie Sandi 1 lok, ocena doskonała
Dumna jestem szczególnie z młodych panienek które debiutowały i obydwie cudnie się pokazały :)
Robiłam oczywiście też zdjęcia prawie 2000! Mam chyba wszystkie psy z finałów oraz na lokatach i troszkę luźnych zdjęć z wystawy.
Na razie ładuje aparat po padł :)[/QUOTE]
Witaj, cieszę się, że udało nam się spotkać i że również dla Was Chorzów był szczęśliwy:)

[quote name='gidelski******']Ton i my sie pochwalimy
COCO Chanell na drugiej wystawie w życiu w wieku 15 tygodni - Wo naj Baby w rasie oraz II BIS BABY[/QUOTE]
Brawo!!!

[quote name='pierozek_monika']Gratuluję Wam!
Elio BOG VIII lokata 3
[/QUOTE]
Gratulacje!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A teraz oficjalne wieści z Chorzowa:
[COLOR=Red][B]Serek - dosk.1, CAJC, Best Junior. BOB, BOG4, nowy Mł.CH.PL!!!

Dżez - dosk.1, CAC, BOS.[/B][B]

KIka - dosk.1, CWC.[/B][B]

Erka - dosk.1, CWC, BOS.[/B][B]

Felka - dosk.1, Best Weteran.[/B][/COLOR]


[COLOR=Purple]MateUsz z Erką[/COLOR] - w konkurencji MP - 3 miejsce.
[COLOR=Purple]Marchewkowy z Felką[/COLOR] - 5/5 i jeszcze [COLOR=Purple]młoda prezenterka z Dżezikiem[/COLOR] (odważna[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG], wzięła Dżeza bez jakichs specjalnych wstępnych ćwiczeń...)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam taką informację i jednocześnie pytanie dla czytających ten wątek.
[COLOR=Magenta][B]Czy ktoś zwrócił uwagę, kto prowadził spikerkę podczas trwania wystawy i podczas finałów...?[/B][/COLOR]

Ja zwróciłam i dlatego oficjalnie informuję, że spikerem podczas wystawy i konkurencji finałowych była.....[COLOR=Red][B] Panienkabubu!!!!! [/B][/COLOR]Voila!!!!!
Należą Jej się duuuuuuże brawa za tak udany debiut:)
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Nasz Lilo - BOB i BOG IV,
jest mi bardzo przykro za to co dziala sie na grupie, bo pies niestety nie chcial sie pokazac jak suka przed nim odchylala ogon...
Coz, bywa i tak, cieszymy sie ze trafilismy chociaz na pudlo ;) A i oczywiscie przepraszam, za biegajacego psa podczas finalow :( Suczka z grupy otepila mu umysl...
A spikerke oczywiscie zauwazylismy :D Brawo! Świetnie prowadzone finały :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Nasz Lilo - BOB i BOG IV,
jest mi bardzo przykro za to co dziala sie na grupie, bo pies niestety nie chcial sie pokazac jak suka przed nim odchylala ogon...
Coz, bywa i tak, cieszymy sie ze trafilismy chociaz na pudlo ;) A i oczywiscie przepraszam, za biegajacego psa podczas finalow :( Suczka z grupy otepila mu umysl...
A spikerke oczywiscie zauwazylismy :D Brawo! Świetnie prowadzone finały :)[/QUOTE]

Gratki Kasia my powtórzylismy Presow:( a co to za sunia byla ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Nasz Lilo - BOB i BOG IV,
jest mi bardzo przykro za to co dziala sie na grupie, bo pies niestety nie chcial sie pokazac jak suka przed nim odchylala ogon...
Coz, bywa i tak, cieszymy sie ze trafilismy chociaz na pudlo ;) A i oczywiscie przepraszam, za biegajacego psa podczas finalow :( Suczka z grupy otepila mu umysl...
A spikerke oczywiscie zauwazylismy :D Brawo! Świetnie prowadzone finały :)[/QUOTE]
Wiesz, takich sytuacji na pewno będzie jeszcze dużo i to w różnych rasach. Bo, suczki w cieczce - wiesz to tak samo jak i ja - moga byc prezentowane...
Właściciele repro musza się z tym liczyć, chociaz to trudna dla nas sytuacja. A co mówić o psach...
Gratulacja za BOG4. Tutaj Serek i Lilo moga sobie podac łapki:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Nie chce tu publicznie na nikogo narzekac, bo suka podobno nie miala cieczki i zawsze odchyla ogon psom :D A kryta byla 10 dni temu.
Coz moj pies nie byl na swojej pierwszej wystawie w zyciu i nie reaguje tak na suki... Nigdy w zyciu nie wyrwal mi sie i nie biegal jak glupi po calej wystawie ;/
A wam gratuluje, BARDZO i w Chorzowie juz chcialam porwac tego malego rudzielca :D Piekny!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...