Jump to content
Dogomania

Chorzów - 12.09.2010


musia

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panienkabubu']ZK Chorzów zawsze się stara i myślę, że ma przygotowane wystawy na najwyższym poziomie.[/QUOTE]
Zgadza się!
Jeżdżę na chorzowskie wystawy już dobrych kilka lat i widze, że organizacja i logistyka wystawy jest OK.

A co do pogody - to ja biorę namiocik. Bo ostatnio to przelotne deszcze zdarzały się w Ch.

Pzr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Zgadza się!
Jeżdżę na chorzowskie wystawy już dobrych kilka lat i widze, że organizacja i logistyka wystawy jest OK.

A co do pogody - to ja biorę namiocik. Bo ostatnio to przelotne deszcze zdarzały się w Ch.



Hejka A może wy mi pomożecie chce sie wybrać na ta wystawę będę pierwszy raz i czy orientujecie sie po ile jest bilet wstępu na ta wystawę bo nigdzie nie mogę sie dowiedzieć i niema zdanej informacji po ile bilety:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka85'][quote name='Asiaczek']Zgadza się!
Jeżdżę na chorzowskie wystawy już dobrych kilka lat i widze, że organizacja i logistyka wystawy jest OK.

A co do pogody - to ja biorę namiocik. Bo ostatnio to przelotne deszcze zdarzały się w Ch.
Hejka A może wy mi pomożecie chce sie wybrać na ta wystawę będę pierwszy raz i czy orientujecie sie po ile jest bilet wstępu na ta wystawę bo nigdzie nie mogę sie dowiedzieć i niema zdanej informacji po ile bilety:razz:[/QUOTE]
Niestety, w tej materii nie pomogę.
Ja, jako wystawca, wchodzę na wystawę okazują potwierdzenie przyjęcia psa na wystawę. Tak więc ceny biletów mnie nie interesują...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka85']Hejka A może wy mi pomożecie chce sie wybrać na ta wystawę będę pierwszy raz i czy orientujecie sie po ile jest bilet wstępu na ta wystawę bo nigdzie nie mogę sie dowiedzieć i niema zdanej informacji po ile bilety:razz:[/QUOTE]

Bilety normalne kosztować będą 10zł, a ulgowe 6zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick']A ja ma pytanko ;)
Na stronie oddziału pisze że koszt zgłoszenia psa to 70 zł, natomiast psy opłacone w dniu wystawy 100 zł. Nie piszę do którego terminu cena jest mniejsza. Czy to znaczy że jeśli zapłacę dzień przed wystawą to będzie jeszcze 70 zł ???[/QUOTE]

Tak ;)[COLOR=White]....................[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Asiaczku mam nadzieję że pamiętasz że kradnę Felusie?
Nie mogę się już doczekać wystawy :)[/QUOTE]
Tak, tak. Mam zapisane:)
Zapraszam pod ring nr 18; prawdopodobnie będe miała zielono-czarny namiocik:)
A będziesz miała czas, aby pomóc przy wymianie psów do oceny na ringu?

Aaaaa, mam juz potwierdzenia:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Tak, tak. Mam zapisane:)
Zapraszam pod ring nr 18; prawdopodobnie będe miała zielono-czarny namiocik:)
A będziesz miała czas, aby pomóc przy wymianie psów do oceny na ringu?

Aaaaa, mam juz potwierdzenia:)

pzdr.[/QUOTE]

Bardzo się cieszę :)
Wystawiam kilka psów, ale jeśli tylko będę mogła to chętnie pomogę :)
Około której będą baski?

Link to comment
Share on other sites

A ja obliczyłam że przed husky będzie około 50 psów ;) nie wiem jak to wytrzyma Tamlin jeśli zacznie padać...
Mam już potwierdzenie choć przyszło później niż do niektórych jak widzę ( choć mieszkam w Chorzowie ), ale za to przyszło z miłą niespodzianką, Tamlin okazał się pierwszym zgłoszonym na wystawę psem i czeka na nas w sekretariacie wystawy upominek :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick']A ja obliczyłam że przed husky będzie około 50 psów ;) nie wiem jak to wytrzyma Tamlin jeśli zacznie padać...
Mam już potwierdzenie choć przyszło później niż do niektórych jak widzę ( choć mieszkam w Chorzowie ), ale za to przyszło z miłą niespodzianką, [B]Tamlin okazał się pierwszym zgłoszonym na wystawę psem i czeka na nas w sekretariacie wystawy upominek :) :[/B])[/QUOTE]
O, to i takie upominki przyszykował Oddział? Super!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...