Jump to content
Dogomania

PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!


magdola

Recommended Posts

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anastazja&Aleksander']Jakiś czas temu gdzieś też pod bydgoszcza( jak sie nie myle) byla hodofla stodołowa ok 180 psow, na poczatku wiele osob zainteresowanych a gdy doszlo do placenia to juz jakos slabiej , bazarkow tez nikt nie chcial wystawiac.
ktos proponowal suknie slubna,ale byl jeden bazarek z kokardkami .
nie moglam znalesc pozniej tej stronki gdyz wszystkie linki mi sie wczytywaly jako błąd.

nie wiem jak tam sie to skonczylo czy odebrali te psy czy nie ale mam nadzieje ze tu bedzie bardziej optymistycznie.[/QUOTE]

Z tej pseudo hodowli można było wykupić tylko kilka suczek tych nie rodzących lub chorych, właściciel jest dobrze zorganizowany, bylam tam, mam w domu od 3 miesięcy jedo z tych nieszczęść cały czas się boi obcych pewno była tam od urodzenia. przedwczoraj wyciągaliśmy szwy po sterylce dopiero teraz mozna bylo to zrobić byla tak w zlej kondycji fizycznej i psychicznej, Schronisko nie będzie małego kastrować, bo żeby to zrobić musi być zdrowy a z tego co tu piszecie to raczej nie jest. Dajcie jakies zdjecia może go ktos rozpozna pewnie komuś zginał :placz: jest dużo takich ogloszeń. Mam syna studjującego w Bydgoszczy może by podjechal i zrobił jakieś zdjęcia. trzeba malucha jak najszybciej z tamtąd wyciągnąć bo może zostać ślad w jego psychice, mogę dołożyć sie na wykup. Mam w domu 4 psy i 2 koty: nowofunlanda, kundelka i teraz 2 yorki wszystkie żyją w przykładnej zgodzie wszystkie po traumatycznych przejściach, wykupione, oddane lub ze schronisk. Jle to trzeba czasu by taki psiak zapomniał co go spotkało więc koniecznie malucha trzeba z tamtąd wyciągnąć mogę go na tymczas przyjąć od zaraz, albo sama wyslę syna by go z tmtąd zabral dziś w nocy był duży mróz może się przeziębić o ilu już nie jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza!!!']A ten Twój kolega go bierze do siebie na stałe? Jak się maluch zachowuje?[/QUOTE]


Tak tak. Bierze go na stale... Malyw schronisku znow był smutny ale w momencie kiedy przekroczylismy brame zaczal wariowac, szczekac, skakac na mnie:D Jest przeuroczy... Duzo koltunow i chudy:( ale naszczescie radosny.:)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj widzialam sie z kumplem. Mały wabi sie TOFFIK :) Ma sie swietnie, woła jak chce wyjsc, ma juz zakupione szczotki, preperaty, miseczki, sliczna smycz i obrozke i w ogole full wypas;D Jest wesoły, wszystkim domownikom bardzo sie podoba... Mam niestety problem ze zgraniem zdjec wiec w najblizszym czasie obiecuje cos wrzucic, dla bardzo zainteresowanych moge przeslac mmsem:pp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...