Jump to content
Dogomania

PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!


magdola

Recommended Posts

[SIZE=5][COLOR=Purple]"psiak trafił do schronu 3.01 Pierwszy raz widziałam go 5.01 lub 06.01... Psiak błagał zeby go wziac. Jednak wtedy na tymczas miałam owczarka szetlandzkiego. Byłam tam kilka dni temu.Pytałam jak mały...wolontariuszka powiedziala mi ze został oddany. Ucieszyłam sie. Dotałam info od dziewczyn ze psiak nadal jest w schronie. Bylam tam wczoraj, faktycznie... siedzi smutny, chory, nawet nie podniosł głowki zeby na mnie spojrzec... Nie je, wymiotuje. Mogę wziąć go na tymczas jednak potrzebuje Waszej pomocy finansowej na weta... napewno bedzie potrzebowal opieki lekarza... Jest troche zaniedbany... Jestem w stanie doprowadzić go do kultury pod wzgledem wizualnym jednak zdrowie jest najwazniejsze!! Jesli beda jakies deklaracje, wezme psiaka chocby jutro.[/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=Purple]"[/COLOR][/SIZE]

Może nie powinnam zakładac wątku, ale nie moge tak zostawić biednego psiaka. Nie mam zdjęć mam kilometry do małego, ale zacytuje co napisała o nim Golden Evita na forum Yorków: [COLOR=Red][B][SIZE=2]"UWAGA!!

Ten york w bydgoskim schronie nadal jest! Wprowadzono mnie w blad! Maluch wymiotuje i nie je!!! potrzebna pomoc!!!DT!! Cokolwiek!! Mnie niestety nie stac na to zeby go wziac i wyleczyc!!!" [/SIZE][/B][/COLOR]

Jest potencjalny DT, ale brak funduszy i osoby, która by się tym zajęła (czyt. miała by bliżej ode mnie). Jest kilka rzeczy na bazarek, ale nie ma kto wystawić.... Ratujcie maucha. Ma podobno ok. 1,5 roku, piesek, i nikt sie po niego nie zgłosił od jakegoś czasu.....

Czy ma zostać ofiarą mody???????:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jestem na miejscu. psiak trafił do schronu 3.01 Pierwszy raz widziałam go 5.01 lub 06.01... Psiak błagał zeby go wziac. Jednak wtedy na tymczas miałam owczarka szetlandzkiego. Byłam tam kilka dni temu.Pytałam jak mały...wolontariuszka powiedziala mi ze został oddany. Ucieszyłam sie. Dotałam info od dziewczyn ze psiak nadal jest w schronie. Bylam tam wczoraj, faktycznie... siedzi smutny, chory, nawet nie podniosł głowki zeby na mnie spojrzec... Nie je, wymiotuje. Mogę wziąć go na tymczas jednak potrzebuje Waszej pomocy finansowej na weta... napewno bedzie potrzebowal opieki lekarza... Jest troche zaniedbany... Jestem w stanie doprowadzić go do kultury pod wzgledem wizualnym jednak zdrowie jest najwazniejsze!! Jesli beda jakies deklaracje, wezme psiaka chocby jutro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...