Jump to content
Dogomania

Jazz nie ma szans na adopcję! jest już u Wiosny. Nadal prosimy o deklaracje...


Madziek

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wiosna']Agato, tylko Ty do Jazzika zaglądasz.
Zrobiłam mu niedawno zdjęcia nowe, wstawię niedługo, tylko najpierw idę zjeść śniadanko, bo już mi się żołądek skręcił ;)[/QUOTE]
A wypraszam sobie ;) na poprzedniej stronie mój post jest ostatni. :eviltong: A skoro znów jestem to nie tylko Agata się wypowiada... No ale ja też agata to jakoś Twoja wypowiedz przełknę... :lol::razz:

Link to comment
Share on other sites

Haha :) No to cieszę się, że nas tu więcej ;)

Wczoraj Jazzik bał się wieczornej burzy, i kiedy biegał po wybiegu najpierw nie odstępywał mnie na krok, a później wlazł do wykopanej przez Axelka jamy, głębokiej i wielkiej, w której ukrył się i nie wyszedł, aż zawołałam, że wracamy do boksu ;) Szkoda że ciemnawo już było i aparatu nie miałam, bo wyglądał naprawdę uroczo ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jazz nie ma na tą chwilę ogłoszeń, jedynie allegro, ale bez fajnego tekstu. Czekam na nowe zdjęcia i opis od Wiosny, wtedy będziemy mogli ruszyć z ogłoszeniami.

Byliśmy parę dni temu odwiedzić Emira i Jazza u wiosny :) Jazzik jest znacznie odważniejszy! podchodził do krat boksu i dawał się głaskać, nie szczekał i nie uciekał na drugi koniec kojca tak jak kiedyś :) a gdy weszłąm do środka to merdał ogonkiem i z zaciekawieniem mnie wąchał. Wspaniały psiak z niego!

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ przez ten czas jak mnie nie było na dogo były jakies wpłaty na Jazza, to do jutra postaram się uzupełnić tą informację. I, mam nadzieję, uda mi się wystawić bazarek dla niego i Emirka.
Wiosna - czekam na zdjęcia i opis, choć wiem, że przy tej pogodzie ciężko zrobić jakieś fotki. Ale im prędzej będą tym prędzej będzie można ruszyć z ogłoszeniami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...