Jump to content
Dogomania

Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!


Energy

Recommended Posts

Sniezek, co jest nawet napisane na stronie kącika adopcyjnego, znaleziony w Al.KEN w marcu[quote name='karrrolaa']mshume, tak przekażę tej pani z Gliwic opiekę nad psiakiem, o ile naprawdę jej ufacie i w razie czego wróci do mnie - coś na zasadzie adopcji a nie oddania, żebym miała kontrolę.

Tak, kastracje i czyszczenie zębów będzie na Paluchu.

Edit: Ej, w schronisku mi powiedzieli, że w styczniu został przywieziony. To na pewno ten sam pies? Znaleźli go podobno na Kruczej. Rzeczywiście mogłam od razu powiedzieć, że to tymczas, ale sama nie chciałam się z tym pogodzić i łudziłam się, że zostanie na zawsze. Gdyby ode mnie zależała decyzja, to by został.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Nie ma mowy o pomyłce.Były tylko 2 białe pudelki.Mój Całusek ma wcześniejszy numer 6../10 i też jest z marca.Moherek miał numer 727/10. Przyjechał zatem póżniej. W biurze musieli się pomylić. Z ciekawości zapytam z jakiego miejsca zgarnęli mojego psiaka ,choć to i tak nic nie zmieni w zaistniałej sytuacji.
Mam nadzieję ,że o charakterze Moherka napisałaś szczerze... Mój Całusek niespodziewanie okazał się małym terrorystą w stosunku do swego dużo większego" brata". Z przodu ma tylko 4 zęby ,ale doskonale nimi włada.
To może śmiesznie brzmi, ale zawsze to problem i trzeba kontrolować sytuację.

Link to comment
Share on other sites

A mi się wydaje, że karrrola chciała wziąć Moherka na stałe, ale jej chłopak nie zgadzał się na to więc powiedziała mu, że to tylko tak tymczasowo aż nie znajdzie domu i myślała pewnie, że jak chłopak zobaczy jaki to fajny pies to powie, że może zostać na stałe. Chłopak zapewne myślał, że taki tymczas to ze 2 tygodnie potrwa, a jak czas się przedłużał to postawił sprawę jasno i teraz pies szuka domu. Nie wszyscy TZ-ci dają się nabrać na takie przedłużone DT a niestety kłamstwo ma krótkie nogi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Ja mam po prostu złe doświadczenia, 2 razy już dt twierdził że pies jest "ideałem", a psy kilka razy z adopcji wracały :roll: Jak ludzie robią takie akcje to się jest wyczulonym, cóż[/QUOTE]
No dokładnie, dlatego pytałam czy ten pies faktycznie jest taki idealny i czy przypadkiem nie ma jakiegoś powodu jego oddania (bo może właśnie wyje i sąsiedzi się denerwują?) - lepiej za wczasu wiedzieć takie rzeczy zanim zacznie mu się szukać domu. I tu nie chodzi o pieniactwo tylko, w przeciwieństwie do karrroli, lubię stawiać sprawy jasno :/

Link to comment
Share on other sites

myślę, że najlepsza jest prawda - skontaktować się z Gliwicami i powiedzieć, że doszło do nieporozumienia bo my się nie widujemy na co dzień i wkradła się taka nieścisłość co do DT / DS i tyle - najwyżej zrezygnują albo już jakiegoś przygarnęli - jak był fajny domek to nie ma na co czekać - no i najnormalniej szkoda

Link to comment
Share on other sites

Takiego słodkiego biedaczka wypatrzyłam.
"Dino odebrany wlascicielowi z powodu zaniedbania.
Godzinę po tym jak trafił do schroniska został ostrzyżony - nie był w
stanie nawet zrobic kupy gdyż jego sierść mu to uniemozliwiała.
Piesek ma około 2 lat .
Jest wesoły , energiczny i bardzo lubi kontakt z czlowiekiem.
Nie ma kłopotów z zaufaniem , dobrze żyje z innymi psami."
[IMG]http://www.psy-warszawa.pl/images/phocagallery/thumbs/phoca_thumb_l_pudel%20x5.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.psy-warszawa.pl/images/phocagallery/thumbs/phoca_thumb_l_pudel%20x4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję że tym razem wszystko wypali. Rozmawiałam zarówno z karrrolą jak i potencjalnym domkiem.
Telefony wymienione, szczegóły mają dogadać osobiście dziś wieczorem.
Pani ucieszyła się ,że będzie transport a i karrrolaa osobiście pozna nowy domek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...