Jump to content
Dogomania

Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!


Energy

Recommended Posts

[quote name='migdalena']Ewanko, wszystkie psy siwieją ,więc i łaciatka kiedys będzie "srebrna".A jeśli Twój tymczas zamieniłby się w dom stały (sama pisałaś,że nigdy nic nie wiadomo...), to masz szansę,pomyślisz ?;)[/QUOTE]

Wiem i zawsze biorę to pod uwagę, że ... serce nie sluga ;)

... i do tej szarej zabiło mi serducho, pisałam o tym wczoraj ok. 15-tej, wtedy jeszcze nikt jej nie chciał ...

jeszcze nie widziałam jej osobiście, więc DT mogę zaoferować, a czy zmieni się w DS, to będzie wiadomo po czasie i osobistym kontakcie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Wiem i zawsze biorę to pod uwagę, że ... serce nie sluga [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]

... i do tej szarej zabiło mi serducho, pisałam o tym wczoraj ok. 15-tej, wtedy jeszcze nikt jej nie chciał ...
jeszcze nie widziałam jej osobiście, więc DT mogę zaoferować, a czy zmieni się w DS, to będzie wiadomo po czasie i osobistym kontakcie :)[/QUOTE]
Ale u Journey sunia bedzie na bezpłatnym DT, więc chyba lepiej żeby do niej sunia pojechała. Tym bardziej, że ona ma doświadczanie z psami. Zawsze możesz sunię o Jurney adoptować jak się już zdecydujesz :)[B][URL="http://www.dogomania.../members/110988-Journey"][/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ale u Journey sunia bedzie na bezpłatnym DT, więc chyba lepiej żeby do niej sunia pojechała. Tym bardziej, że ona ma doświadczanie z psami. Zawsze możesz sunię o Jurney adoptować jak się już zdecydujesz :)[B][URL="http://www.dogomania.../members/110988-Journey"][/URL][/B][/QUOTE]

hihihi .... :D

nie do końca o to chodzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem o co chodzi, ale dla mnie to logiczne. Sama pisałaś, że nie masz kasy, ale jak pojawiła się opcja bezpłatnego DT, to nagle ja bardzo chcesz? Nie uważasz, ze to trochę nie fair, że ktoś by Ci finansował psa, którego od początku chciałabyś zostawić na DT? Bo trochę to tak wygląda, sory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Nie wiem o co chodzi, ale dla mnie to logiczne. Sama pisałaś, że nie masz kasy, ale jak pojawiła się opcja bezpłatnego DT, to nagle ja bardzo chcesz? Nie uważasz, ze to trochę nie fair, że ktoś by Ci finansował psa, którego od początku chciałabyś zostawić na DT? Bo trochę to tak wygląda, sory.[/QUOTE]

Przeczytaj wcześniejsze posty ... sytuacja jest mega awaryjna (!!!)

tata Anity nie weźmie w poniedziałek psiaków ze schronu, bo P. kierowniczka ich nie wyda (!!!) jej koncepcja jest taka, by psiaków nie rozdzielać ... tylko 3 w komplecie.

Dwa idą do J. ........... a na jednego nie ma chętnego.

Stąd moja propozycja, ale wcale się nie upieram.

Mam co robić przy moich wczasowiczkach, właśnie Molly kolejny raz zasikała dywan :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Przeczytaj wcześniejsze posty ... sytuacja jest mega awaryjna (!!!)

tata Anity nie weźmie w poniedziałek psiaków ze schronu, bo P. kierowniczka ich nie wyda (!!!) jej koncepcja jest taka, by psiaków nie rozdzielać ... tylko 3 w komplecie.

Dwa idą do J. ........... a na jednego nie ma chętnego.

Stąd moja propozycja, ale wcale się nie upieram.

Mam co robić przy moich wczasowiczkach, właśnie Molly kolejny raz zasikała dywan :evil_lol:[/QUOTE]
Czytałam wszytko, próbujesz zdyskredytować Journey jako DT. Niefajne. A wydziwianie z powodu koloru - dogomaniak zaangazowany w ratowanie psów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Ewanka jeśli rzeczywiście chcesz pomóc to nie rozumiem Twojego, jednak uporu. Ta albo nie i już:shake:

Srebrna sunia jest do sterylizacji, leczenia złamanej/pękniętej miednicy...[/QUOTE]

Tak, wiem, czytam uważnie odkąd maluchy tu się pojawiły ... złamaną miednicę leczy się m.in. brakiem ruchu ... swego czasu byłam zdumiona bo myślałam, że się unieruchamia, gipsuje itp., a tu okazało się, że nie ... tylko jak najmniej ruchu i sama się zrasta ... strylizacja oczywiście konieczna, u nas Dosia też będzie sterylizowana.

Nie ma o czym mówić, może wcale nie powinnam brać dodatkowego psiaka, nie mam nadmiaru kasy (to się niestety nie zmieniło), więc mogę zaproponować srebrnej suni BDT, ale w zamian za pokrycie kosztów.

Dałam swoją propozycje (zresztą po ostrej przeprawie z mężem) i jeśli Wam odpowiada to proszę o sygnał.

Link to comment
Share on other sites

oka baby..wróciłam...i widze 5 stron nasmarowałyście..a w wątku 3 pudli info, ze są 2 DT

1. nie wydadzą 2 pudli - no way = jak zabierać to 3...nie mozna zostawić jednego stresa samego bo kopnie w kalendarz.../na dwa pudel to schronisko ma chętnego!!!który nie ma odswiadczenia z psami wycofanymi..i tez jeden zostaje.../

2. Journey - a moze weźmiesz 3 :) - gdzie dwóch sie bije tam trzeci korzysta.... :)
Szkoda psiakó - dzis byłam i ten sam obraz..wyszłam szybko, nie robiłam zdjeć - bo po co im stres...dalej piesek na froncie,a sunie w kacie!!!a srebrna udawała, ze jej nei ma!!!moze nawet nieoddychała, zeby jej nie było słychac....Straszny widok...

Albo
Journej - a może dacie Evance srebrną, ale zaraz bezie problem z transportem suni do Evanki - bo Evanka chyba NO CAR ???

na moje oko...błagać Journey o zabranie 3 psiaków!!!i szukac DT w Warszawie!!!!ludzie, a może jakiś hodowca z waszych znajomych pomoże???...
jakby to powiedzial Klapouchy - myśleć, myślec, myśleć...

[I]coronaj...a moze w paczce do Chicago podesłac jednego ???/żart dla rozładowania atmosfery!!! dla wyjaśnienia/[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Czytałam wszytko, próbujesz zdyskredytować Journey jako DT. Niefajne. A wydziwianie z powodu koloru - dogomaniak zaangazowany w ratowanie psów?[/QUOTE]

ja dzis byalm w schronisku i porobiłam foty psiakom do ogłoszen...i nie robiłam wszystkim...ale takim, kt uwazam "pójdą" szybciej....czy to moja próżnosć i brak zaangazowania..NIE ..to po prstu miłosć!!!Latika, która była moim tymczasem, na która IVV wpłaciła 100 zł na sterlizacje i nalati 1988 na badania - została na DS -wszyscy sie cieszyli jak DR=DS i znam takich histori wiecej...
nie znasz dnia ani godziny, jak zakochasz sie w psiaku....prawda...

nie atakuje...ale Evanka mogła zakochać się w srebrnej i juz...jej sprawa...
Journey - wszystko chyba zależy od Ciebie....
A PUDLE NADAL W KLATCE i umierają z przerażenia....

Link to comment
Share on other sites

Ewanka przestań robić z siebie matkę terese. Dom z ogrodem to nie powód do tego, zeby być najlepszym DT na dogomanii (hmmm, nie zauwazyłam ani jednego postu Twoich tymczasowiczek w dziale poszukuję psa, a na dogo siedzisz dość często...rozumiem, że psiaki zajmują się same sobą i same sobie domów szukają bo to do Twoich "obowiązków już nie należy;/ - to może zacznie). I w dodatku jeszcze bezpłatnym. Ewanka nie ma samochodu a koszt 1 km to 1 zl. Spokojnie,szybko nadrobi straty bezpłatnego DT. Poza tym, pytanie, czy to DT bezterminowy, bo coś mi się wydaje, że za chwilę jednak będzie - "nie mam pieniędzy, albo proszę zabrać sunie, albo 10 zł dziennie". Sory, ale do osób, które PŁATNIE pomagają psom, nie mam kompletnie zaufania!
Ewanka, nie zamierzam wcale przyklaskiwać Twojej hojności wzięcia psa na BDT. Jestem za tym, żeby sunie pojechały do Journey bo Ewanka nie ma doświadczenia w pracy nad socjalizacją psów. (po wyprowadzeniu 1 psa na prostą nie można mówić, ze ma się doświadczenie. Wycofanie psow to sprawa indywidualna).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='migdalena']anita_happy, chyba późna godzina sprawiła, że napisałaś takie posty...:oops:[/QUOTE]

w sumie nie mam czasu na pisanie..ale Energy prosiła to napisałam...
ja nie ogarniam problemu pudli...serio - za duzo mam na głowie DOGOproblemów i nie wyrabiam!!!ale opłaca sie..tylko, ze praca moja osobista lezy, a ludzie mi krzyczą, ze terminy nawalam!!!do wyborów startuje, bo czas na zmiany, a nie mam czasu strony www uzupełnić i podpisów zebrac/tu dziekuję pudzianowi :)/

jak kogoś coś uraziło -przepraszam...ale ja mam ADHD piśmiennicze, jak sie denerwuje...
a od poniedziałku do środy mam 2 psy na tymczasie!!!sąsiedzi mnie zjedzą :)
nie użalam sie...ale jak nie będę pracować na złowtówki to nie będę mieć na chleb - kto mnie wtedy przygarnie..stąd takie moje posy :)

Link to comment
Share on other sites

dobra spadm bo zaraz znowu tutaj bedzie klótnia....

a pudle w klatce....
ja to co obiecałam postaram sie załatwić...
Transport - JEST, klatke postaram sie załatwić/wyprzyczyc..moze schron da,,,

paaa
lece zbierac kase na transport żabola i reksia do Poznania..moze ktoś się dorzuci ????

[B]żabol[/B]
[url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001647945860&v=wall#!/photo.php?fbid=108454902552774&set=a.106141526117445.8699.100001647945860[/url]

[B]reksio[/B]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/193796-Reksio-rozczochrany-Mazur-.-Niezb%C4%99dny-transport-do-Poznania-deklaracje-na-DT-[/url]!

Link to comment
Share on other sites

Zajrzę tu dziś po południu, po zaraz jadę na wystawę.
Anita, chciałabym wziąć całą trójkę, ale to raczej się nie uda... Popytam dziś na wystawie i podzwonię do kilku osób, może kogoś znajdę.
Tak, jak pisałam... My możemy wziąć obie sunie.
Będę miała dziś trochę czasu. Mam nadzieję, że coś wymyślę w sprawie pieska.
Do usłyszenia później :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eve-w']I w dodatku jeszcze bezpłatnym. Ewanka nie ma samochodu a koszt 1 km to 1 zl. Spokojnie,szybko nadrobi straty bezpłatnego DT.[/QUOTE]

[B]Pokaż mi proszę miejsce, gdzie wziąłam chociaż złotówkę za transport ... ???????[/B]

... zawsze woże moje tymczasowiczki do wetów gratis (Ty chyba mówisz o planowanym, ale niezrealizowanym wyjeździe do Warszawy z innym, płatnym kierowcą!) ... wiozłam tydzień temu Lenę na szczepienie do miejscowości oddalonej o ok. 12 km i zawsze na wątku piszę "moja benzynka gratis" ... [B]znajdź [/B]na wątkach moich tymczasowiczek w rozliczeniach, [B]choć jedno miejsce, gdzie zapłacono mi za transport.[/B]

Jeśli nie znasz sprawy, to proszę nie wypowiadaj się na jej temat i nigdy nie wierz fałszywym pogłoskom, bo wtedy sama wychodzisz na osobę niewiarygodną.

Rozumiem, że obie sunie jadą do Journey, więc moja rola na tym wątku dobiegła końca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...