Jump to content
Dogomania

Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!


KT Arts

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='betty_labrador']Gdzie to Buk[B]o[/B]wno? :razz:

Prawda, zazdroszcze :loveu: jest cudownie :)

[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-hxuLAJp-c7E/UwXYWHce4BI/AAAAAAAAFmQ/GfB-qojPO8c/w929-h619-no/DSC_0747.JPG[/URL] śliczne :loveu:[/QUOTE]
tuu: [URL]https://maps.google.pl/maps?q=bukowno&ie=UTF-8&ei=DvIIU4j4Cuyv7Aa71YCgBQ&ved=0CAkQ_AUoAQ[/URL] ;)

dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Pokazałam Bogdanowi zdjęcia, ale nie widziałam w jego oczach jakiegoś super zachwytu, więc nie wiem co z tego będzie :roll:[/QUOTE]
bo to spacerowe tereny :) poprzecinane strumyczkami i ścieżkami i drogami i zachaszczone itp itd :) nie ma tam jakiś rewelacji dla zmotoryzowanych, ale z psem bardzo fajnie spedza sie tam czas ;) mnie czasami po kilka godzin nie ma jak sie tam wybiore :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ale za to znajomi, którzy u nas wczoraj byli, to zachwycali się Toro :loveu: Dawid (kolega) kazał mi nawet Ci go ukraść :loveu::evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='marta1624']Ja też z chęcią bym ukradła. Takiego misia w domu mieć, to można się wtulić....[/QUOTE]
ja wam dam kraść moje słoneczko :loveu:
[quote name='Olson']oo, widzę że sezon na moczenie doopki już rozpoczęty :) Whisky też dzisiaj się kąpała, bo strasznie zgrzała się na spacerku i trzeba było zamoczyć futro. :eviltong:[/QUOTE]
oj taaak :) mordy były prze szczęśliwe że mogły sie moczyć :)

no i mam w domu korka :D czyli nikkor 55-300mm f/4.5-5.6 :) miało to być co innego i byłam juz nastawiona na stałke 50mm f/1.8G ale jakoś tak wyszło że padło na korka :D ide go jutro wypróbować :D jeeeeej :D
a po jutrze MURZASICHLE :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Również witam! [B]Baski_Kropka[/B] to ty będziesz niedaleko mnie, bo ja jestem z Łaz i co weekend w DG (co drugi z psem:))[/QUOTE]
Ja na razie tam nie przejeżdżam. Ale generalnie to moje rodzinne miasto to Tychy i jeżdżę tam często do mamy, tylko teraz z Dexem jestem uziemiona troszkę, bo on nie jeździ pociągami jeszcze, no i musi się nauczyć pomieszkiwania ze mną u mamy :P :)

Ale pociąg przejeżdża przez DG dla tego pytam czy jest szansa kiedyś na spacerro na Pogorii :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Ja na razie tam nie przejeżdżam. Ale generalnie to moje rodzinne miasto to Tychy i jeżdżę tam często do mamy, tylko teraz z Dexem jestem uziemiona troszkę, bo on nie jeździ pociągami jeszcze, no i musi się nauczyć pomieszkiwania ze mną u mamy :P :)

Ale pociąg przejeżdża przez DG dla tego pytam czy jest szansa kiedyś na spacerro na Pogorii :P[/QUOTE]

Aaaa no ja często jestem w DG/ Pogorii, to w razie czego możesz pisać jakbyś kiedyś była :)

Link to comment
Share on other sites

oj nawet nie wiecie jak mnie cieszy widok tylu postów w mojej galerii po małej nieobecności :)
Co do spaceru na pogorii to my niebawem zaczynamy tam treningi, zależy jak pogoda pozwoli to za jakiś miesiąc, może 1.5 startujemy :)

Paulina, zgadza się :) Świetni ludzie! jeszcze nigdy nie spotkałam takich fajnych wetów! :) i teraz coś czuje że będziemy do nich jeździć w razie czego :)

Witam tych co dawno nie zaglądali i w ogóle ;) hejka! miło że wpadacie ;)

A co do fotek z tele, to nie oczekujcie rewelacji, jeszcze ogarniam to szkiełko i nie wszystkie foty są takie jakich bym sobie życzyła.. no i cały czas walcze z obróbką, ale coś mi nie idzie grrrrrr

Macie foty z gór i sie cieszcie :) komentarze dobre i złe mile widziane i wskazówki co by zmienić również ;)
foty sie ładuja to najpierw zagadka :) Co to za pies? nie rasa, bo wie chyba każdy, ale jego imię :) może być pełne rodowodowe jak ktoś zna :) zgadniecie to będzie reszta :D
[URL=http://s844.photobucket.com/user/kasiakow007/media/DSC_0789_zps48f8d0a1.jpg.html][IMG]http://i844.photobucket.com/albums/ab4/kasiakow007/DSC_0789_zps48f8d0a1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Ale świetna fotka :loveu:[/QUOTE]
dzięki ;)
[quote name='magdabroy']Aż strach odpowiadać na Twoje pytanie :look3:
Bo pod takim kontem, to nie widzę dobrze pyska.
Czy to jest Toro? :oops:
Jak to on, to super ;) A jak nie on, to aż wstyd, że pomyliłam go z innym psem :roll:
Ale to chyba nie Toro :hmmmm:[/QUOTE]
haha ie, to nie jest Toro :) On jest trochewiększy, a to jest... no właśnie, kto? ;) powiem Tylko że proste i czesto pojawia się w tej galerii ;) patrzcie po szelkach ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...