Jump to content
Dogomania

22.04.2006 Grudziądz krajowa


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

[quote name='saluczki']ja też nie mam potwierdzenia, a wyjeżdzamy już jutro wieczorem!!!!!!!! czy na tą wystwę potrzebne jest zaświadczenie od weta??? dawno nie byłam na wystawie krajowej, z mojego doświadczenia wiem że różnie to bywa i na krajowych czasami wymagają zaświadczeń:niewiem:[/quote]

od dluzszego czasu wchodze tylko i wylacznie na paszport - nie zaleznie od tego co jest napsiane w potwierdzeniu :-) mysle, ze nie masz sie czym przejmowac :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja zadam pytanie - troche odbiegające od tematu - jak najprościej dojechać z Wa-wy do Grudziądza???
Zjeździłam prawie całą Polske po wystawach ale tam mnie jeszcze nie było:cool3:
Nie chciabym "zbłądzić" i się spóźnić - AST-y idą z samego rańca:lol:

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

mam nieco olataną tą trasę, bezpośrednio tylko autobus ale na wystawę nie zdążysz, pociągiem z przesiadką w Toruniu, ja pojadę dziś lub jutro rano (zaliczamy przy okazji przyjacielską wizytę) spraw na stronie pkp połączenia z reguły nie trzeba długo czekać w Toruniu a między Toruniem a Grudziądzem jezdżą pietrowe pociągi, natomiast na miejscu nie wiem bo mnie zawiozą na wystawę

Link to comment
Share on other sites

Musiałek ja czesto wyjezdzam wczesniej przed wystawami (nie ma szans na potwierdzenie) i poprostu przy wejsciu mowie, ze nie dostalam, wchodze na paszport, ide do sekretariatu i wszystko zalatwiam - zajmuje to srednio 3 min doslownie. Oczywiscie zawsze mam przy sobie potwierdzenie zaplaty, ale to juz nie zaleznie czy dostalam potwierdzenie czy nie :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja tez bym chciała, jesli mozna.. :)

Osobiscie wystawiam beagla i teriera, czyli czeka mnie calutki dzien na wystawie, bo na samym poczatku jest beagle, a na samym koncu terier ;) No ale przynajmniej mam pewnosc ze sie nie pokryje czasowo ;)

Link to comment
Share on other sites

Hehe, ja to nawet już nie wiem, po co jade na tą wystawę...
Ćwiczyłąm z psem przed wystawą z jeden, dwa dni (więcej za bardzo nie mogłam ze względu na nogę)... No psisko, troche rozproszone, strasznie wychudłe (Ukochana beagielka z bloku miała pierwszą cieczkę, co skończyło się dwutygodniowym strajkiem głodowym...)... No ogólnie, za dobrze to raczej nie jest :evil_lol: Ale, co tam, nie zawsze musimy z lokatami wracać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...