Jump to content
Dogomania

22.04.2006 Grudziądz krajowa


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ja niestety też i na gadaniu się pewnie skończy :eviltong:
Do Bydzi zgłosiłam dzień przed końcem terminu, a do Poznania wogóle zapomniałam i przypomniałam sobie 2 tygodnie przed wystawą :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Veris']Hejka!

Jedzie ktoś z [B]Torunia[/B] na tę wystawę??

Z chęcią bym się wybrała...a połączenia pociągiem do Grudziądza są poprostu koszmarne:angryy: Albo o 6 rano...albo o 14:razz:.[/quote]
ja jade i mam miejsce w aucie,jade tylko z dwoma sukami.Jesli Twoj pies jest nieagresywny mozesz sie z nami zabrac;)

Link to comment
Share on other sites

Daga- a można bez psa???:lol:

Ja poprostu się czaję na jakąś fajną wystawę, żeby pojechać..pooglądać psiaki...i pogadać z właścicielami, że by zdecydować jaką rasę będę mogła mieć:oops:

W tej chwili mam jamniorka ze schroniska, ale za ok. rok będę mogła sobie pozwolić również na jakiegoś większego stwora:p, dlatego zaczynam się rozglądać.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy jade... :-(
Noge złamałam, troche kłopot jest :-(
Psa zgłaszam, ale jeśli będę miala dalej noge w gipsie to nie pojade, bo, nawet jeśli by mi Doca ktoś wystawiał, to nie dam rady poruszać się po tej wystawie na kulach, a bezemnie piesek nie jedzie... :-(

Link to comment
Share on other sites

:-( No, ja też mam nadzieje, że będzie oki :-(
W tamtym roku miałam ścięgno naderwane, to sobie gips po kilku dniach zdjęłam i nie było problemu (:lol: ) ale to była taki pół-gips...
A tego nawet jakbym chciała to się nie da :shake:
Ale do wystawy jeszcze sporo czasu, może zdejmą wtedy jedziemy, co najwyżej bez trenowania przed :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewaniemczyk']Witam
Ja wybieram sie z W-wy a dokładniej z okolic (Jaktorów) jadę tylko z jedym mamutkiem i jeżeli jest ktoś chętny to możemy zabrać ale zostajemy jeszcze na Inowrocław 23, więc nocleg gdzies w Inowrocławiu.

Ewa[/quote]

A ja mialabym pytanko ewentualnie co do dolaczenia sie w podrozy - ja w Lodzi teraz jestem, czy jechalabys moze przez Lodz? I czy masz jakis konkretny nocleg w inowroclawiu upatrzony(gdzie, za ile)?
Jabym moze pojechala z terierka pszeniczna:p

Link to comment
Share on other sites

ja zgłosiłam małą na wystawę do grudziądza już 22.02 poto żeby się przypadkiem nie rozmyśleć i okazało się wczoraj że mojego zgłoszenia nie ma wypełniłam formulaż on-line na stronie ich oddziału dostałam dwa potwierdzenia : wysłania i przyjęcia zgłoszenia zrobiłam opłatę i gdyby mnie coś nie tkneło a weź i sprawdź to były by jaja

ciekawa jestem co będzie dalej wysłałam im potwierdzenia na dowód wysłania e-mailem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...