Jump to content
Dogomania

Bokserka Buba - już nie cierpi i szczęśliwa biega za TM


Zu

Recommended Posts

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ale sie ciesze no nie moge Zu gratuluje Ci decyzji:) gdybym mieszkala juz z moim narzeczonym to bym tez przygarnela kompana dla Dinga:) ale na razie sa rodzice...w kazdym razie jestes w zaawansowanej bokserowirozie!!!i strasznie Ci jej gratuluje...oby jeszcze sie rozwinela ta "chorobka":)bo ona daje wiecej szczescia niz nieszczescia:) trzymam mocno kciuki pieski sie jakos dogadaja:D

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieje, że się dogadają....narazie Cezar bezskutecznie usiłuje podejść Bubę od tyłu a ona na niego wyskakuje z zębami, tak, że biedaczek fruwa po całym pokoju..
z narzeczonym to nie taka prosta sprawa bo jest Włochem i nie mieszka ze mną stale, teraz 28 lutego wraca do siebie i będę musiała sobie jakoś radzić...no ale to jeszcze 2 tygodnie a w ogóle jak mawiała Scarlett O'Hara "pomyślę o tym jutro"..
Buba dalej głównie śpi, była u Pani doktor, która kazała mi ją przede wszystkim umyć, wyczyścić uszy, podleczyć odleżyny i za jakieś 3 dni przyjść, dostała tabletke na robale co mi ją dali w schronisku i zaraz będzie kąpana...
trzymajcie kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

koduchaben a gdzie ja o tej porze roku łąkę znajdę???????????
Cezar chodzi tylko na smyczy, Buby też narazie boje sie spuszczać ze smyczy no bo nie wiem jak może zareagować na inne psy..
mam nadzieję, że jednak jakoś się dogadają!!!
narazie Buba już wykąpana śpi a Cezar z furią niszczy bucik do gryzienia, który dostał ode mnie w ramach "bonusu" związanego ze stresem

Link to comment
Share on other sites

kąpiel poszła jak z płatka, gorzej że wychodząc na spacer rzuciły się na siebie w korytarzu...Cezar skakał jak szalony ciesząc się, że wychodzi a Buba się na niego rzuciła, on się "odgryzł" no i musieliśmy interweniować...
mam nadzieję, że to tylko incydent i ona po prostu się wystraszyła skoków Cezara i dlatego się wściekła...nie wierzę że jest jędzowata...
ona jest w ogóle taka biedniutka, ledwie chodzi na tych swoich łapkach z odleżynami...chociaż ząbki umie pokazać..;)
na spacerze jest super grzeczna, chodzi ładnie przy nodze...
usiłuje wedrzeć się na nasze łóżko i na posłanie Cezara ale jak ją wyrzucamy to nie protestuje..
mam nadzieję, że z każdym dniem będzie lepiej, bo narazie żyjemy w ciągłym stresie i napięciu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Zu - jesteś niesamowita!!!! Dasz radę, one się "przetrą i dotrą" i będzie dobrze;)[/quote]

mam nadzieję....troche się boję co będzie jak zostane z nimi sama w domu ale na szczęście do wyjazdu Roberto jeszcze 2 tygodnie więc liczę na to, że psy się do tego czasu dogadają
dzięki wielkie za Argoska!!!!!!! to dla mnie duża ulga, że on już pojechał do domu..a bez Twojej pomocy nie byłoby to możliwe:loveu:
[SIZE=7]DZIĘKUJE!!!!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bodziulka']To ja zaprostestuje za nią :lol: Buba do pościeli!! :evil_lol:[/quote]

Bodziulka, jeśli o mnie chodzi to boksery w łóżku są bardzo mile widziane, no ale nie sypiam w tym łóżku sama....już Cezar został wyeksmitowany bo było tak ciasno, że regularnie sniło mi się w nocy, że jestem ukrzyżowana a z Bubą to już w ogóle by sie nie dało...

Cezar w ramach odwetu rozwalił sobie pazur...jestem pewna, że zrobił to specjalnie żebym się nim zajmowała a nie odleżynami Buby...

jak będę miała duży dom to będzie jeden pokój, który będzie tylko łóżkiem i będziemy w nim spiać wszyscy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']eee tam Zu, ja tam nic nie zrobiłam przecież, ale za to się domyslam dlaczego wzięłaś Bubulę - żeby się mieć o kogo martwic bo o Argoska już nie musisz;)[/quote]

trochę tak bo dopóki miałam zobowiązania wobec Argosa to nie mogłabym sobie na to pozwolić również finansowo...teraz też nie wiem czy mogę ale napewno bardziej (to troche kazus rabiego i kozy, najpierw nie mogłam mieć żadnego psa, potem adoptowałam wirtualnie Argosa, teraz Argos pojechał do domku i nagle okazało się że jest miejsce dla Buby:lol: )
w każdym razie Buba jest dłużniczką wielu osób....:lol: , bo gdyby nie fakt, że Argos pojechał do domku pewnie bym się nie zdecydowała..
mam nadzieję, że Argosek znajdzie dobry domek..bo bardzo się do niego przywiązałam na odległość..mam nawet jego zdjęcie na desktopie (Cezarze widzisz i nie grzmisz)..

Link to comment
Share on other sites

jakoś przeżyliśmy ten dzień, martwi mnie tylko, że Buba ciągle śpi..jak sie ją zmusi to wstanie, wyjdzie się załatwić, zje i z powrotem idzie do swojego posłanka spać...mam nadzieję, że to tylko stres postchroniskowy i nic jej nie dolega...
z Cezarem narazie względny spokój, mam nadzieję, że jutro będzie lepiej
please wspierajcie inne wątki bokserowe, bo ja narazie mam trochę zamieszania i malo czasu mogę poświęcić dogomanii

Link to comment
Share on other sites

koduchaben, twój bokser to jest super w porównaniu z Bubą...ona jest strasznie "leciwa", ale może dlatego, że miała 2 poważne operacje w przeciągu ostatnich 6 miesięcy i od tego tak podupadła na zdrowiu...
widac, że kiedys to był piękny pies,bo jest wysoka, zgrabna..no tylko że mocno "tknięta zębem czasu"..
dzisiaj jakoś udało nam się zacząć dzień bez większych dramatów, Buba wyszła z Cezarem na spacer, zjadła i tradycyjnie poszła spać...
mam nadzieję, że Cezarek przyzwyczai się że ona nie chce żeby jej zawracac głowę i zostawi ją w spokoju..wtedy i my będziemy mieli spokój
narazie on ciagle usiłuje ją emablować i ona wtedy na niego warczy..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...