Jump to content
Dogomania

Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi


rybon36

Recommended Posts

:angryy: W zeszłym roku pewnej nocy TIR wjechał w dom w jednej z podmińskich wsi. [SIZE=3][B]Dom przeznaczono do rozbiórki, włeściciele się wyprowadzili. Pozostał pies. Sterczy na łańcuchu. Ma 4 lata, jest[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]śliczna. jest w typie Onka[/B][/SIZE]. Wychowana z dziećmi, nie lubi kotów i kur. Trafiła do nas do lecznicy z olbrzymim ropniem, bo rozpaczliwie stara się uwolnić i nabiła się na ogrodzenie okalające budę a właściwie skrzynię na jabłka , w której mieszka. Może a nawet powinna być w domu, 5 dni dzięki uprzejmości dobtych ludzi przebywała w cieple po zabiegu otwarcia ropnia. Teraz niestety znowu tkwi na swoim posterunku. jest przeraźliwie chuda, sąsiad 2 x w tygodniu wydziela jej racje żywnościowe. POMOCYYYYY, POMOCYYYYY, choć do domku tymczasowego, ja nie mogę do siebie jej zabrać, bo moje azjaty zjadłyby ją na przystawkę.[B][U]To jest Mińsk Maz.[/U][/B] [B]Pomóżcie ludzie kochani!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taaa... pewnie dostali od miasta mieszkanie w bloku i w głowie im się nie zmieściło, żeby wprowadzić psa na salony :mad: skąd ja to znam? w wiejsko i mało-miasteczkowych okolicach to norma :angryy:

Rybon zdobądź zdjęcia - może ktoś z forum owczarek.pl zechce pomóc?

Link to comment
Share on other sites

śmieszne, bo ludzie są z wawy, wydawało mi się, że są ok ale hasło"wprawdzie przez 5 dni była grzeczna ale nie wiadomo co byłoby dalej w mieszkaniu...." przekonało mnie, że ludzie to ch.............:mad: Jeśli Evita się do mnie odezwie, to zrobię zdjęcia, bo nie ma cyfrówki, Marka, to jest na waszej trasie do Węgrowa!

Link to comment
Share on other sites

Kochana Rybko - ja mam do Węgrowa jakieś 150 km - byłam tam tylko na "gościnnych występach" z Tanitką :sad: (zresztą nawet do naszego "Azorka" 20 km ode mnie nie mam jak dojechać, bo nie prowadzę samochodu... :shake:)

Może w temacie wpisać Mińsk - to ktoś z okolicy się zgłosi?

Link to comment
Share on other sites

Daję, pies jedzie ok 16 ze mną do wawy, tam przechwytuje go mój TZ, wiezie pod wskazany adres, czekam na wieści od Feli , gdzie mamy wieźć sunię, teraz potrzebne są pieniążki na hotelik, na początek mamy ale ;potem trzeba, jakieś jedzenie suche może albo coś?

Link to comment
Share on other sites

Kciuki, oczywiście !
W Otrębusach pod opieką p. Grażyny sunia na pewno dojdzie do siebie. To złoty człowiek. Wieczorem będę tam dzwonić i zdam relację. Jeśli wcześniej nikt fotek nie zrobi, ruszę szanwne 4litery i ją w hotelu obfotografuję.
Będzie dobrze, Rybon :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...