Jump to content
Dogomania

Stary dobek Chojrak odszedł za TM


Dada M

Recommended Posts

[quote name='beataczl']ile moze to kosztowac...moze trzeba kupic Chojraczkowi......[/QUOTE]

to nie jest takie drogie kosztuje ok.90-100 (chyba - głowy nie daję)
tylko ja mam inną wątpliwość, to długo trwa (zresztą proszę opowiedzcie, bo może się mylę) - podawanie leku przez ten aparat, dlatego ja nigdy nie wzięłam tego dla siebie i chociaż Chojraczek jest bardzo cierpliwym psiakiem to akurat tak na pysiu czegoś długo nie lubi.. Póki co dostaje steryd doustnie ale to wiadomo mocno obciąża inne organy. Niestety nie mamy szans na wyleczenie, chodzi tu już tylko o komfort życia,który byłby lepszy przy sterydzie wziewnym, a takich weterynaria zbytnio nie używa..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kikou']to nie jest takie drogie kosztuje ok.90-100 (chyba - głowy nie daję)
tylko ja mam inną wątpliwość, to długo trwa (zresztą proszę opowiedzcie, bo może się mylę) - podawanie leku przez ten aparat, dlatego ja nigdy nie wzięłam tego dla siebie i chociaż Chojraczek jest bardzo cierpliwym psiakiem to akurat tak na pysiu czegoś długo nie lubi.. Póki co dostaje steryd doustnie ale to wiadomo mocno obciąża inne organy. Niestety nie mamy szans na wyleczenie, chodzi tu już tylko o komfort życia,który byłby lepszy przy sterydzie wziewnym, a takich weterynaria zbytnio nie używa..[/QUOTE]

Ktos ma takie doswiadczenia..prosimy o rade ...

Link to comment
Share on other sites

jutro jeszcze dopytam w gabinecie wet. (chociaz raczej licze na Wasze doświadczenia, bo tu na moim terenie, w takich małych miejscowościach raczej nie stosuje sie takiej paliatywnej opieki)
a Chojrunio niknie w oczach, je tyle co nic, niby oddycha po lekach swobodnie i siusia i się załatwia ale świat go niemal nie interesuje :sad:

Link to comment
Share on other sites

tak, to prawda, odchodzenie jest bardzo trudne i ciężko o tym codziennie coś napisać.. każde słowo nie jest odpowiednie czy wystarczające...

po prostu jesteśmy razem (Chojruś , inne psiaki i my ludzie) jak zwykle, jak zawsze...
Redzio po kolacji położył się na posłanko Chojraczka i mocno do niego przytulił...jak zwykle (dla tych co Redzia nie znają to pieseczek po przejściach, płochliwy ale bardzo przyjazny, zgodny, lubiący bardziej towarzystwo piesiów niż ludzi, a zwłaszcza Chojraczka bo on taki spokojny zawsze ..nawet jak w był w dobrej formie)

staramy sie cieszyć każdą chwilą tak długo jak to będzie możliwe bez niepotrzebnego cierpienia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']tak, to prawda, odchodzenie jest bardzo trudne i ciężko o tym codziennie coś napisać.. każde słowo nie jest odpowiednie czy wystarczające...

po prostu jesteśmy razem (Chojruś , inne psiaki i my ludzie) jak zwykle, jak zawsze...
Redzio po kolacji położył się na posłanko Chojraczka i mocno do niego przytulił...jak zwykle (dla tych co Redzia nie znają to pieseczek po przejściach, płochliwy ale bardzo przyjazny, zgodny, lubiący bardziej towarzystwo piesiów niż ludzi, a zwłaszcza Chojraczka bo on taki spokojny zawsze ..nawet jak w był w dobrej formie)

staramy sie cieszyć każdą chwilą tak długo jak to będzie możliwe bez niepotrzebnego cierpienia[/QUOTE]

Kikou! Pięknie to napisałaś: [I]"po prostu jesteśmy razem"[/I].
Spokojnie, godnie, z miłością...

Link to comment
Share on other sites

a ja mam nadzieję, że Chojraczek jeszcze nas zaskoczy i pobędzie na tym świecie- razem ze swoim psio-kocio-ludzkim stadem.

[B]
Doszły dwie wpłaty:

* Syla- 10 zł.
* Groosia- 58 zł. w tytule: [/B][B]ZAMKNIECIE BAZARKU-DORCIA, FREE.[/B]
[U]
Mam gdzieś tą drugą wpłatę potwierdzić?



[/U][U][B]STAN KONTA NA DN. 21.07.2013r.:[/B][/U]


[SIZE=3][B]+ [SIZE=3][SIZE=3][SIZE=3]347,02 zł.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Kikou! Pięknie to napisałaś: [I]"po prostu jesteśmy razem"[/I].
Spokojnie, godnie, z miłością...[/QUOTE]

i my z Tobą, kikou - całym sercem jesteśmy razem z Tobą !!!!!
miłość, spokój, dobroć, łagodność..... to najbardziej zapamietałam i odczułam podczas wizyty u Ciebie - jak dobrze, że jest takie miejsce dla psiaków !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']a ja mam nadzieję, że Chojraczek jeszcze nas zaskoczy i pobędzie na tym świecie- razem ze swoim psio-kocio-ludzkim stadem.

[B]
Doszły dwie wpłaty:

* Syla- 10 zł.
* Groosia- 58 zł. w tytule: [/B][B]ZAMKNIECIE BAZARKU-DORCIA, FREE.[/B]
[U]
Mam gdzieś tą drugą wpłatę potwierdzić?



[/U][U][B]STAN KONTA NA DN. 21.07.2013r.:[/B][/U]


[SIZE=3][B]+ [SIZE=3][SIZE=3][SIZE=3]347,02 zł.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/QUOTE]

link do potwierdzenia wplaty groosi

[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243133-rozliczam-markowe-ciuszki-buty-karta-pam-torba-na-laptop/page13"]rozliczam .....markowe ciuszki,buty, karta pam,torba na laptop[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']i my z Tobą, kikou - całym sercem jesteśmy razem z Tobą !!!!!
miłość, spokój, dobroć, łagodność..... to najbardziej zapamietałam i odczułam podczas wizyty u Ciebie - jak dobrze, że jest takie miejsce dla psiaków !!![/QUOTE]

Jakie szczęście, że Chojraczek do tego właśnie miejsca trafił, gdzie na starość znalazł miłość, serce, cierpliwość i kochającą duszę, która jest przy nim u schyłku życia, kiedy pies najbardziej potrzebuje swojego ukochanego człowieka.
Kikou Twoje serce to teraz dla Chojraczka najlepsze lekarstwo [URL="http://www.dogomania.pl/forum/#"][IMG]http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=#800000][FONT=comic sans ms]Właśnie otrzymałam smutną informację od Kikou... :-(

[B]Dzisiaj, przed godziną 14.00, Chojraczek odszedł za Tęczowy Most.[/B]:-(
Na zawsze w naszych sercach Kochany, Wyjątkowy Piesku... :([/FONT][/COLOR][COLOR=#800080][FONT=comic sans ms]
[/FONT][/COLOR][/SIZE]

[IMG]http://img6.glitery.pl/dev6/0/117/563/0117563728.jpg[/IMG]

Edited by Monika z Katowic
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...