Jump to content
Dogomania

Stary dobek Chojrak odszedł za TM


Dada M

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moi Drodzy - pięknie dziękuję za pomoc dla Chojraka w ciągu ostatnich miesięcy, dziękuję za zaangażowanie i wsparcie finansowe.
Dziękuję serdecznie Magdyśce25 za to, że zgodziła się poprowadzić rozliczenia Chojraka :-)
Dosyć długo rozmawiałyśmy z Kasią w styczniu o przyszłości Chojraka - zdecydowałyśmy, że Chojrak zostanie u niej do końca swojego życia (o ile oczywiście nie znajdzie się całkowicie idealny, sprawdzony dom stały, co jest raczej mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę stan zdrowia Chojraka i jego wiek).
Dziękuję Kasi za ogromną cierpliwość i wyrozumiałość w kwestii finansów.


14.12.2012 stan konta Chojraka wynosił minus 13,5 zł.

Oto wpłaty, które wpłynęły na moje konto od tego dnia:

XII.2012:

19.12 - Groosia - 80 zł
ja - 20 zł

I.2013:

2.01 - malibo57 - 50 zł
3.01 - yolanovi - 100 zł
4.01 - Monika z Katowic - 15 zł
7.01 - Maruda666 - 20 zł
14.01 - Ania_to_ja - 20 zł
ja - 20 zł

II.2013:

ja - 20 zł
14.02 - Ania_to_ja - 20 zł


łącznie: 365 zł


WYDATKI:

I.2013:

300 zł - rata za dług

II.2013:

60 zł - rata za dług


Czyli rozliczenia na moim koncie kończymy kwotą minus 8,5 zł.

W grudniu 2012 Chojrak miał opłacone DT do końca lipca + wpłacone do Kikou 210 zł za sierpień.
Dług (łącznie z opłatą za DT w grudniu) wynosił 1540 zł.
Po wpłaceniu 360 zł z ostatnich wpłat na moje konto, dług wynosił 1180 zł.

Widziałam, że Magdyska25 wpłaciła już także pewną sumę, zmniejszając tym samym odpowiednio dług.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M'].....Czyli rozliczenia na moim koncie kończymy kwotą minus 8,5 zł.

W grudniu 2012 Chojrak miał opłacone DT do końca lipca + wpłacone do Kikou 210 zł za sierpień.
Dług (łącznie z opłatą za DT w grudniu) wynosił 1540 zł.
Po wpłaceniu 360 zł z ostatnich wpłat na moje konto, dług wynosił 1180 zł.

Widziałam, że Magdyska25 wpłaciła już także pewną sumę, zmniejszając tym samym odpowiednio dług.[/QUOTE]

nie rozumiem,
na pierwszej stronie jest napisane ze w grudniu na oplate sierpnia przelałaś mi 90 zł, a nie 210

Link to comment
Share on other sites

dzis doszla paczka z fantami kosmetyki, akcesoria psie ,apaszka.nie moge odczytac niestety adresata-niewidoczne wogole , tak mysle ,ze to moze byc Ktos z fejsa dla Chojraczka...
czesc fantow nie znam ..,,niemieckie..-jak wystawie zdjecia na bazarku to moze Ktos pomoze zweryfikowac co to jest..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']nie rozumiem,
na pierwszej stronie jest napisane ze w grudniu na oplate sierpnia przelałaś mi 90 zł, a nie 210[/QUOTE]

doszukałam sie sama... to wpłata ze skarpety, przyszła w październiku

[COLOR=#ff0000][B]a wiec faktycznie dług za 2012 wynosi już tylko 680,- :)

a skoro dzisiaj Dada wysłała mi jeszce 60,- (jeszcze nie doszło)

to zostanie tylko 620,- za 2012 :multi:

[/B][/COLOR]bardzo dziekujemy za paczuszke od młodych humanistów- odebraną wczoraj:loveu:
a dzisiaj przyszły ampułki z nivalinem (7) od Pani Eweliny:loveu:

Link to comment
Share on other sites

podajcie na pw nr. konta dla Chojraczka w miarę możliwości będę pomagać:lol:

bardzo proszę zajrzyjcie w wolnej chwili może ktoś wpadnie na pomysł jak pomóc [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240191-CZEKAN-i-FOKUS-z-jedlickiej-przechowalni-W-przysz%C5%82ym-tygodniu-czeka-je-OLKUSZ-!!!?p=20489575[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']bazarek zakonczony kwota 191 zl.:)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239990-ROZLICZAMY-dla-Chojraczka-na-splate-dlugu-dt-do-22-2-2013-godz-20-0"]ROZLICZAMY ..-dla Chojraczka -na splate dlugu dt-do 22.2/2013 godz.20.0[/URL]

zrobimy nastepny jak sie z tym uporamy z groosia ;)[/QUOTE]

No Pięknie;-) Cioteczka jak tak dalej pójdzie to długu nie będzie;-) Ja ciuszki tak za dwa tygodnie wyśle;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25'][B]Kolejne wpłaty:

* Pan Stanisław P. (Rumia)- 100 zł.
* MDK8- 20 zł.

Dziękujemy!!!


[/B]edit: stan konta +375 zł.może opłacić część za dług? jakieś sugestie?[/QUOTE]

Może spłacić 220 zł długu? Wtedy zostałoby tylko 400 zł zaległości za rok 2012...
A reszta pieniędzy plus deklaracje stałe i kaska z bazarku zapewniłyby hotelikowy czynsz za marzec 2013.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']dobry pomysł :)
[B]Właśnie przelałam 220 zł. na dług[/B], więc zostaje 400 zł. długu (za 2012 r.) i na koncie Chojraczka
[U][B]STAN KONTA NA DN. 27.02.2013r.:[/B][/U]


[SIZE=3][B]+ 15[SIZE=3]5[/SIZE] zł.[/B][/SIZE][/QUOTE]
Super, że Chojraczek wyszedł z finansowego dołka - dziewczynki jesteście nieocenione. Cieszę się, że sytuacja już klarowna, nowa księgowa jest obecna na wątku i fajnie wszystko na bieżąco prowadzi. Będę kibicować psiuniowi i postaram sie też wesprzeć kasą jak tylko będę mogła. Pozdrawiam Chojraczka i jego wspaniałe cioteczki :)

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie znalazłam użytkownika Ania_to_ja bo widzę, że wpłaca nadal swoją deklarację, ALE po pierwsze- ma zapchaną skrzynkę, więc wiadomości PV nie mogę do Niej wysłać, no i na forum nie była od 11.2012. Wiecie może jak można jeszcze to rozwiązać? Nie mam jak jej powiadomić o zmianie konta.
Napisałam też do osoby, która jest w profilu jej znajomą.
Może Dada masz z nią jakiś kontakt? przynajmniej mailowy?
Dada- Tobie też próbowałam wysłać swój nr konta ale masz zapchaną skrzynkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...