Jump to content
Dogomania

DZIKA Lusia - u SWAN na oswajaniu - trzymac kciuki aby sie udalo!!


missieek

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

napiszcie wymiary tego transportera
zastanowimy sie czy sie Lusia zmiesci

podobno schronisko ma transporter dla psa
jutro pewna osoba ma sie dowiadywac czy go pozycza na pare dni

ale jesli by Patii transporter byl dobry to nie trzeba by tego schroniskowego
wiec napiszcie wymiary

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']ja wezme ten transporterek jak bede jechac po polcie, moze wsadzimy do niego polcie a lusia pojedzie luzem, no chyba ze sie boi.... cos sie wymysli[/quote]

Lusia nie może jechać bez transporterka zwłaszcza, że tyle psów będzie w samochodzie - to mogłoby spowodować jakieś nieszczęście.

ZuziaM którędy będziesz jechała do Cz-wy - gdzieś na trasie podwiozę Ci Lusię tylko muszę wiedzieć którędy jedziesz - chyba, że nijak to nie będzie na trasie to sama ją do cz-wy zawiozę bo do kraka jest tak samo jak do cz-wy a tam się przynajmniej nie zgubię :lol:

kurcze mosii :crazyeye: dasz radę z tyloma psami w domu??? :crazyeye: kiedy i o której jest transport Lusi "za zachód? :-)

Link to comment
Share on other sites

to ja chcialam tylko dodac, ze wesoly autobus z Czestochowy do Wroclawia wyrusza w godz 12-13 i zabiera wszystko, co sie rusza i chce jechac.
PS jako kierowca powinnam sie chyba zaopatrzyc w okulary amerykanskiego policjanta. fachura :cool1:

Link to comment
Share on other sites

wiecie co? ja chyba Lusię zawiozę w niedzielę do Cz-wy na 12 żeby od razu przełożyć ją do samochodu - tak bedzie dla niej lepiej bo noc w nowym domu z tyloma obcymi psami może być dla niej straszna - mosii możesz mi podać adres na pw? czy gdzieś indziej dowieźć Lusię?

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że mój transport odpada? To ja miałam zawieźć Lusię do Częstochowy.
To gdzie ta Lusia w końcu jest? Miałam informacje, że w Krakowie.
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Gdyby jednak transport okazał się potrzebny, to jedziemy autostradą i A1. Gdzieś po drodze moglibyśmy zgarnąć małą. :razz: (na wszelki wypadek podaję 660293597)[/SIZE][/FONT] [/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Hej, zdaje się, że trochę tutaj z Lusią namieszałam. Myślałam, że Missieek, u której jest Lusia, mieszka w samym Krakowie, a to jest gdzieś zdaje się pomiędzy Krakowem a Częstochową.:oops:

No i w takim razie nie będziemy też nadużywać gościnności Mosii w związku z noclegiem:loveu:

A tak w ogóle - czy już sobie poradziłyście z tymi wysokościami, długościami, "w kłębie" i tak dalej?

Jest przedział jednopsowy dla Lusi?

Link to comment
Share on other sites

No ale potem to już samo szczęście ją czeka:loveu:
tutaj już na nią czeka pokoik z ciepłym legowiskiem z daszkiem, nową miseczką, radyjkiem, prywatnym stołem, pod który będzie się mogła chować, robionym na drutach kocykiem.

Nakupowałam górę kurczaczka, tony ryżu i wór marchewki.

I czekam:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...