Jump to content
Dogomania

Cierpiąca Dejla chora na dysplazję przegrała... Odeszła za TĘCZOWY MOST 20.02.2010r.


Dejla

Recommended Posts

[quote name='wapiszon']Nie obrażaj się. Wierzę,że pies cierpi. Sama mam sunię z dysplazją. Ale jeśli miałabym pomóc , to chciałabym mieć więcej info. Czy jest to pies bezdomny pod opieką fundacji, czy jest to pies osoby prywatnej.W jakim wieku jest sunia. Czy nie może być operowana w Polsce? Koszt operacji jest ogromny. A u nas też mamy niezłych psich ortopedów.[/QUOTE]

[B][SIZE=2]Dejla od szczeniaka choruję na dysplazję. Już w młodym wieku przeszła operację stawu biodrowego oraz łokciowego. Bywało raz gorzej,raz lepiej.
Od października jej stan znacznie się pogorszył, a od trzech dni łapki odmówiły posłuszeństwa.
[/SIZE][/B][B][SIZE=2]Nie może wstać,nie może chodzić.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]Weterynarz leczący Dejlunię stwierdził,że nie może jej już pomóc.
Jest to pies osoby prywatnej - 6-letni.
W Polsce była już operowana. Niestety operacja została przeprowadzona źle.
Nasi "specjaliści" zalecili uśpienie.

[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wapiszon']Nic nie sugeruję. Znalazłam info suni na NK i tak tu trafiłam. Robicie zbiórkę pieniężną , chcecie,żeby Dogomaniacy pomogli a informacji dajecie niewiele.[/QUOTE]

witam !
jeżeli interesują Cię jeszcze jakieś dane to proszę pytać.Ale podane są właściwie wszystkie informacje w głównym poście.Jest tam podany także numer telefonu.I nie uważam,że tylko dogmaniacy z długim stażem mogą się wypowiadać na tym czy innym wątku.Albo jesteś zainteresowany pomocą albo czymś innym .....

Link to comment
Share on other sites

Nazywam się Dejla.Urodziłam się 15.10.2003.Jestem owczarkiem niemieckim.
Od szczeniaka choruje na dysplazję stawów łokciowych i biodrowych.Mając sześć miesięcy przeszłam pierwszą operację biodra,półtora roku później także łokcia.
Od tego czasu przyjmuję także tabletki sterydowe oraz przeciwbólowe.
Nigdy nie mogłam biegać ,tak ,jak robią to inne zdrowe pieski,ale cieszyłam się się życiem.
Z roku na rok choroba postępowała.
Lekarz ,pod którego opieką jestem sześć lat,powiedział,ze w moim przypadku zostało zrobione już wszystko i nie ma innej możliwości,by mi pomóc.
Od października 2009 mój stan znacznie się pogorszył.Mam trudności z poruszaniem się.Chodzę powolutku,a ból to mój towarzysz.Cierpię.
Kilka dni temu nastąpił kryzys.Nie mogłam wstać.Nie jadłam ,nie piłam.
Szukałam pomocy
Szukałam pomocy gdzie indziej.
Znalazłam ją w niemieckiej klinice.
Istnieją duże szanse,bym mogła dalej cieszyć się życiem,stąpać bezboleśnie po zielonej trawce i dzielić się miłością z moją kochaną Panią.
Lekarze proponują "szlifowanie "kości łapek przednich oraz wstawienie protez w tylnych łapkach.
Pragnę skorzystać z szansy ,jaką oferują mi tamtejsi lekarze,jednak bez pomocy ludzi dobrej woli ,ludzi wrażliwych,ludzi pragnących nieść pomoc innym -nie dam rady.
Potrzebuję pomocy.Pomocy finansowej.
Dlatego proszę ,proszę wszystkich tych ,którzy rozumieją moją sytuację i zechcieliby pomóc.....

Link to comment
Share on other sites

Kochani!
Podaje numer konta Fundacji oraz adres.

[SIZE=5][COLOR=#B10047][B]Wpłaty proszę kierować na konto fundacji z dopiskiem "darowizna -[COLOR=#000000]DLA Dejli[/COLOR]-oraz podać nick allegro./dogomania[/B][/COLOR]
[COLOR=#B10047][B] Fundacja For Animals
Ul. Mizerkiewicza 12
42-250 Dąbrowa Górnicza
[/B][/COLOR][COLOR=#B10047][B] 33 1370 1170 0000 1706 4855 2201[/B][/COLOR][/SIZE]


Co 2 Dni bede przesyłać wpłaty-kto wpłacił i ile .


Aukcje allegro cegiełkowa dla Dejli wystawie jeszcze dzisiaj.



Osoby ktore maja jakies pytania prosze pisac na adres mailowy:
[email][email protected][/email]
Lub nr telefonu 507-446-443 . NIe zawsze moge odebrac (szkoła oraz inne interwencje )Ale na kazdy telefon bede starała sie odpowiedziec.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...