Jump to content
Dogomania

Cierpiąca Dejla chora na dysplazję przegrała... Odeszła za TĘCZOWY MOST 20.02.2010r.


Dejla

Recommended Posts

[quote name='Fiodor2008'][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon7.gif[/IMG][COLOR=Blue][B][FONT=Comic Sans MS]Moim skromnym zdaniem, myślę że[/FONT][/B][/COLOR] :
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Red]wystarczy nam informacja raz na tydzień, albo tylko w poniedziałki jak już będzie dostęp do banku po weekendzie.
Czy wszystkie pieniążki wpłacane na Wasze konto trafią dla Dejli, czy jakaś ich część pozostaje na koncie Fundacji na dalszą Waszą działalność i czy możemy publikować (edytować) Wasze konto na Naszych organizowanych zbiórkach pieniędzy dla Dejli.
Poza tym nie spodziewajmy się natłoku przelewów dla Dejli, musimy niestety mocno pracować, aby udało się co nieco uzbierać (co widać po wyciągach bankowych), oby to był dobry początek.
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon14.gif[/IMG][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=Red]Gdybyśmy wyprodukowali fotosy albo plakaty z Dejlą, to czy Fundacja podejmie się sprzedaży na Allegro, czy mamy sami się organizować...

:loveu: Dziękujemy serdecznie za dotychczasową Współpracę i życzymy dalszej i owocnej współpracy na rzecz [COLOR=Purple]Pomocy dla Dejli...[/COLOR]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/QUOTE]





Wszystkie pieniazki ktore trafiaja na konto Fundacji -musza pozostac na koncie Fundacyjnym poniewaz:
Jak rozmawiałam z opiekunka Dejli przedstawiłam na czym polega pomoc Fundacji.Jak Dejlunia bedzie miała operacje wtedy dwa dni wczesniej zadzwonie do Opiekunki Dejli i poinformuje ile mamy euro. Wtedy ta pani musi wziasc fakture na fundacje na dana kwote na euro.( I my na podstawie Faktury zaplacilmy klinice fakture w euro)
Musimy sie rozliczac . I zeby cos zaplacic musimy miec fakturke.
Rozumieja to panstwo.

Oczywiscie jak bede miec jakas fakturke wkleje na dogo:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiodor2008'][SIZE=3][COLOR=Red][B][FONT=Comic Sans MS]Witajcie Przyjaciele !!![/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][COLOR=Red]Zapraszamy na NASZĄ Aukcję Allegro pt. Razem możemy więcej... [/COLOR][/B]
[SIZE=4][COLOR=Purple][B]"Pomoc dla Dejli"[/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT]

[URL]http://www.allegro.pl/item884489130_nasza_aukcja_pomoc_dla_dejli_z_nk.html[/URL]

[COLOR=Red][I][FONT=Comic Sans MS][B]Wylicytowane pieniążki zostaną przekazane na leczenie "Dejli"[/B][/FONT][/I][/COLOR]

[COLOR=Purple][I][B][FONT=Comic Sans MS]Loco & Gringo i Debi...[/FONT][/B][/I][/COLOR][/QUOTE]




Kochani!!!!!

Jezeli wystawiacie jakies rzeczy na allegro dla Dejli to prosze nie umieszczac nigdzie na zdjeciach loga Fundacji.
Mamy swoje konto z ktorego mozemy wystawiac aukcje.
Nie mamy podpisanego porozumienia z kontem allegro [B] [URL="http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=9503672"]Fiodor2008[/URL]. Pozniej ludzie moga narobic problemów.


Osoba prywatna nie moze wystawiac o tak sobie aukcji. (znowu znajdzie sie jakas osoba i zglosi to do allegro)
Fiodor 2008 jezeli masz jakies rzeczy ktore chcesz przeznaczyc dla Dejli..przesyłaj mi na maila : [email][email protected][/email]
Ja wystawie dla Niej aukcje ...ok?





Zrobmy bazarek dla Dejli na dogo.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia0610']Mam pomysł :):) Moze zamowimy magnesy ze zdjeciem DEjli 100szt kosztuje ok.85zł CO wy na to?[/QUOTE]

[SIZE=4][COLOR=Blue][I]Świetny pomysł !!! Oczywiście zamawiamy !!![/I][/COLOR][/SIZE]
[I][SIZE=4][COLOR=Blue]Wszystko dla naszej Dejli !!!:multi:[/COLOR][/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiodor2008'][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Red]OK !!! Ale te dwie wystawione Aukcje niech dobiegną do końca !!! Nie będziemy używać Waszego Logo, bo faktycznie nie mamy żadnej umowy, nie możemy tym samym publikować Waszego konta...
Pozostałe przedmioty wystawimy z Waszego konta, o ile jest to możliwe. Pracujemy nad edycją plakatów z Akcją Pomocy dla Dejli ale to trochę potrwa. Być może znajdziemy firmę, która nam to wydrukuje w zamian za zamieszczenie na plakatach ich Logo i Adresu Firmy...
Jeżeli bardzo będziecie nalegać, to usuniemy Wasze Logo ze zdjęć na Allegro i NK. Czekamy na informacje w tej sprawie.
Pozdrawiam
[COLOR=Purple]PS. A może podpiszemy umowę współpracy z Fiodor2008 w ramach pomocy dla Dejli i wtedy Nasze pomysły pomocy będą szybko realizowane a zebrane pieniądze będą wpływały na konto Fundacji na leczenie dla Dejli. Proponujemy całą akcję Pomocy dla Dejli prowadzić za pośrednictwem Fundacji For Animals, co nam pozwoli uzyskać większą mobilność i pełną przejrzystość finansową leczenia Dejli. Nie będziemy popełniać błędów spowodowanych czasem jaki pozostał do operacji...
Razem możemy więcej...[/COLOR]
[/COLOR][/FONT][/B]
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Red]
[I][COLOR=Purple]Fiodor2008[/COLOR][/I][/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]


Na plakatach moze być logo Fundacji .

Lece do szkoły pozniej sie odezwe....

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Orange]Witajcie kochani przyjaciele.[/COLOR]
[COLOR=SandyBrown][B]Pomysł z tymi długopisami i magnesikami jest fajny :) :loveu:[/B][/COLOR]
[COLOR=Lime][FONT=System]Może są jakieś inne fajniutkie pomysły [/FONT][/COLOR][B][COLOR=PaleTurquoise]?
[COLOR=Sienna]
[/COLOR][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

cześć wszystkim : Jestem nowa na dogo, ale możecie mnie kojarzyć z miau. Jestem pod tym samym nickiem na tamtym forum :)

Trzymam kciuki za psinkę kochaną. Zupełnie nie rozumiem, za co to wszystko ją spotyka?! Taka młoda sunia i tyle już cierpienia zaznała... ;( Widać w jej oczach smutek, ból i ogromne cierpienie... Psino kochana, nie poddawaj się, walcz! Jestem z Tobą!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociara82']cześć wszystkim : Jestem nowa na dogo, ale możecie mnie kojarzyć z miau. Jestem pod tym samym nickiem na tamtym forum :)

Trzymam kciuki za psinkę kochaną. Zupełnie nie rozumiem, za co to wszystko ją spotyka?! Taka młoda sunia i tyle już cierpienia zaznała... ;( Widać w jej oczach smutek, ból i ogromne cierpienie... Psino kochana, nie poddawaj się, walcz! Jestem z Tobą![/QUOTE]

witaj !!!!!dziękuję za zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

WITAM !!!!!
NA STRONIE superfoto.pl można zrobić... zamówić kalendarz z fotkami Dejluni. Trzeba wybrać zdjęcia....12 miesięcy i 12 zdjęć Dejluni do każdego miesiąca, można wrzucić na allegro....świetna sprawa, wydaje mi się, , że kalendarzyki rozejdą się jak świeże bułeczki. Oferta nie jest droga ok. 18.00 PLN za piękny kalendarzyk. Ja niestety nie mam w tym doświadczenia, ale jest to moja propozycja, gdyby ktoś chciał się podjąć tego przedsięwzięcia byłabym wdzięczna. Jestem pierwsza, która zakupi taki kalendarzyk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANDUSIA DŻUDI']WITAM !!!!!
NA STRONIE superfoto.pl można zrobić... zamówić kalendarz z fotkami Dejluni. Trzeba wybrać zdjęcia....12 miesięcy i 12 zdjęć Dejluni do każdego miesiąca, można wrzucić na allegro....świetna sprawa, wydaje mi się, , że kalendarzyki rozejdą się jak świeże bułeczki. Oferta nie jest droga ok. 18.00 PLN za piękny kalendarzyk. Ja niestety nie mam w tym doświadczenia, ale jest to moja propozycja, gdyby ktoś chciał się podjąć tego przedsięwzięcia byłabym wdzięczna. Jestem pierwsza, która zakupi taki kalendarzyk.[/QUOTE]
może i to dobry pomysł

co reszta na to??

a może oprócz tych przedmiotów Fiodora na allegro każdy kto byłby chętny i miał coś na licytację mogłyby przekazać jakieś swoje przedmioty na bazarek albo na allegro
wtedy jedna osoba wystawi albo bazarek albo allegro i trochę kasy się uzbiera ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milosnicy zwierzat']może i to dobry pomysł

co reszta na to??
a może oprócz tych przedmiotów Fiodora na allegro każdy kto byłby chętny i miał coś na licytację mogłyby przekazać jakieś swoje przedmioty na bazarek albo na allegro
wtedy jedna osoba wystawi albo bazarek albo allegro i trochę kasy się uzbiera ??[/QUOTE]

[COLOR=Blue][SIZE=4][I]Kochani każdy pomysł na wagę złota!!!
Termin operacji coraz bliżej....
Działajmy!!!
[/I][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...