Jump to content
Dogomania

Cierpiąca Dejla chora na dysplazję przegrała... Odeszła za TĘCZOWY MOST 20.02.2010r.


Dejla

Recommended Posts

Wiadomość z ostatniej chwili !!!!!!
od Dejluni !!!!!!


Klinika ,w której byłam wczoraj współpracuje z kliniką szwajcarską.
Po konsultacji z tamtejszymi chirurgami,doszli wszyscy do wniosku,ze można leczyć operacyjnie taką biedną kalekę,jaką jestem ja.
Przy przednich łapkach proponują szlifowanie kości.
Przy tylnych sztuczne protezy!!!!!!
Lekarz ze Szwajcarii przyjedzie około 10 lutego.Gdybyśmy planowali poddać się temu ,termin ustalalibyśmy na początek marca.
W tej chwili muszę przyjmować nowe leki przeciwbólowe oraz zrzucić troszkę kilogramów.
Potrzebuję pomocy finansowej.Bez tego nie mam szans na "drugie życie"
Błagam o pomoc na swoich zrujnowanych ,obolałych kolankach o dalsze wsparcie.
Dejlunia

POMÓŻMY DEJLI!!! BANK PKO.SA.I Oddział w Słubicach 901 240 360 811 110 010 294 814 69 z dopiskiem: DLA DEJLI

Link to comment
Share on other sites

Kochani teraz tylko od nas zależy czy operacja się odbędzie...
Każdy grosz jest na wagę życia Dejli...
Musimy zebrać bardzo dużo pieniędzy, bo operacja w zagranicznej Klinice kosztuje dużo...
Teraz tylko od nas zależy dalszy los Dejli...
Kochani uratujmy Ją!!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Jako Fundacja For Animals Wrocław mozemy pomóc w sposob zrobienia aukcji cegiełkowej Dla Dejli...Bazarek.
Ile bedzie pieniadzy zebranych na Dejle bede panstwa informowac co 2 dni.
Opłacimy pare faktur ale nie wiem czy damy rade poniesc całe koszty leczenia 5000euro.
Na dzien dzisiejszy -bedzie zrobiona aukcja cegiełkowa dla Dejli .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia0610']Witam!

Jako Fundacja For Animals Wrocław mozemy pomóc w sposob zrobienia aukcji cegiełkowej Dla Dejli...Bazarek.
Ile bedzie pieniadzy zebranych na Dejle bede panstwa informowac co 2 dni.
Opłacimy pare faktur ale nie wiem czy damy rade poniesc całe koszty leczenia 5000euro.
Na dzien dzisiejszy -bedzie zrobiona aukcja cegiełkowa dla Dejli .[/QUOTE]

podaję nr konta aukcji cegiełkowej :
Wpłaty proszę kierować na konto fundacji z dopiskiem "darowizna -DLA DEJLI -oraz podać nick allegro.
Fundacja For Animals O /Wrocław 33 1370 1170 0000 1706 4855 2201

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia0610']Witam!

Jako Fundacja For Animals Wrocław mozemy pomóc w sposob zrobienia aukcji cegiełkowej Dla Dejli...Bazarek.
Ile bedzie pieniadzy zebranych na Dejle bede panstwa informowac co 2 dni.
Opłacimy pare faktur ale nie wiem czy damy rade poniesc całe koszty leczenia 5000euro.
Na dzien dzisiejszy -bedzie zrobiona aukcja cegiełkowa dla Dejli .[/QUOTE]

super że będzie aukcja
dziękuje wam

Link to comment
Share on other sites

Hej!!
Fajnie, że Dejlunia będzie miała zrobioną aukcję cegiełkową.
Nadal trzymamy kciuki, BĘDZIE DOBRZE .. :)[IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon14.gif[/IMG]
Czekamy na więcej informacji o stanie zdrowia.
Pozdrawiam :)[IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon7.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nie obrażaj się. Wierzę,że pies cierpi. Sama mam sunię z dysplazją. Ale jeśli miałabym pomóc , to chciałabym mieć więcej info. Czy jest to pies bezdomny pod opieką fundacji, czy jest to pies osoby prywatnej.W jakim wieku jest sunia. Czy nie może być operowana w Polsce? Koszt operacji jest ogromny. A u nas też mamy niezłych psich ortopedów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wapiszon']Nie obrażaj się. Wierzę,że pies cierpi. Sama mam sunię z dysplazją. Ale jeśli miałabym pomóc , to chciałabym mieć więcej info. Czy jest to pies bezdomny pod opieką fundacji, czy jest to pies osoby prywatnej.W jakim wieku jest sunia. Czy nie może być operowana w Polsce? Koszt operacji jest ogromny. A u nas też mamy niezłych psich ortopedów.[/QUOTE]

WITAJCIE!! Ja bym o to to najlepiej zapytał właścicielki Dejli..;)Pozdro[IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon4.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon10.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...