Jump to content
Dogomania

Pikuś nie żyje...


Charly

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='koss']Wiecie, coraz trudniej mi czytać o tych porzuconych starych już bez szans ..psach...chyba słabnę ...najchętniej uciekłabym na jakas wyspę :czuję się taka bezradna, okropnie...to nie ma końca.[/QUOTE]

przerażająca rzeczywistość. włos się jeży.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']Lecz psiaki nasze żyją raczej w zgodzi jedynie przy jedzeniu są "kłótnie"...
Te agresywne dla psów są na łańcuchach...
A uśpić go to też smutno bo w sumie też ma minimalne szanse na adopcje gdzie w końcu będzie szczęśliwy...[/QUOTE]

Tola te 180 to są wszystkie psy schroniskowe czy tylko samce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']wow- tzn. że wszystkie suki na wybiegu są wysterylizowane? i te nowe, które przychodzą po kwarantannie też od razu?[/QUOTE]

Może nie od razu lecz po pierwszej cieczce a niektóre od razu po kwarantannie :)
I nie są sterylizowane te które nie miały pierwszej cieczki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']Tak najlepiej byłoby szukać do DT a potem DS! :)[/QUOTE]

a czemu tak?

wedlug mnie najlepszy od razu DS dla takiego staruszka. zmiany tylko stresują. ale oczywiście wazne, żeby wyszedł jak najszybciej:) Tyle, że DT musi liczyć się z tym, że znaleść DS dla 17 letniego psa graniczy z cudem...i, że DT może okazać się DS (mimo woli)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

W,,Przygarnę,,jest temat:
Sprawdzony, wspaniały dom dla staruszka :)
----------------------------
Nie umiem wkleić zdjęcia biedaka-zgłoście go tam-proszę!
------------------------------
I od nas,,najserdeczniejsze,,:angryy::angryy::angryy:życzenia dla właścicielki!
E/W

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Dziękuję-nie umiem wstawiać zdjęć.
Jakby jakaś zbiórka-to daj znać na PW-coś damy jednorazowo,ale jakbym nie dała to nie zasnęłabym spokojnie.
Jak można było wywalić tego staruszka?
E/W

Link to comment
Share on other sites

ludzi są zdolni do wszystkiego przecież. kiedyś mnie to zaskakiwało- a przecież wystarczy spojrzeć wokół siebie i czasem też na siebie. nie mam juz zadnych iluzji i chyba nic mnie nie zaskoczy...ech.

Tolu dodałam Pikusia na ten wątek, o którym pisała/pisali Elżbieta i Waldek z Twoim numerem telefonu. Na allegro dałam mój- jeśli ktoś będzie faktycznie zainteresowany podam Twój ok?

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Na Animalu pokazywali kiedyś takie coś:
prowadzący schronisko -WB-zestawił adresy domów opieki do,których zwrócił się z propozycją przygarnięcia starych kotów.Z tego co pamiętam kilka znalazło schronienie.Czy w naszym kraju praktykowane jest coś takiego?
E/W

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...