Jump to content
Dogomania

Toruń-wiosna idzie,może wspólny spacer??


Veris

Recommended Posts

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć!!!;)
Chętnie przyszłabym na takie spotkanie , może być sobota albo niedziela , mi wszystko jedno. Beverly Hills znam .
Słuchajcie , kto jest chętny , niech do piątku sie zreflektuje na tym wątku . Konkretnie!!!!!!
Uważam ,że miejsce i czas są odpowiednie.
Byłoby fajnie coś razem robić.
Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Cześć ! Ja dysponuje małym ,niewidomym i niesłyszacym pudelkiem kochanym ale nie moge go zabrać z w/w powodów. Ma swoje określone areały spacerków już teraz. Ale pomyslałam ,że może wzięłabym psiaka ze schroniska na spacer, nie wiem , czy to dobry pomysł. Ale mam nadzieje ,ze tak. Żeby sobie połaził gdzie indziej.
Pozdrawiam , najlepiej sie kurować na dworze.;)
Wysłałam do Veris meila, oby miała dośc czasu na poczytanie.
Do piątku przy dobrych staranich moglibysmy sobie pochodzic po lesie.
Pozdr.:painting:

Link to comment
Share on other sites

Hejka wszystkim!!

[B]Zombie[/B] - czy jak odpiszę tutaj, to będę miała odpisać ci tez na PM i maila??:eviltong:

Hmmmm...ze względu na to, że fajnie byłoby się spotkać z jak największą liczbą osób - może niedziela (tak, żeby pasowało również Keleris).
Ja wolałabym osobiście sobotę, lecz niedziela również mi pasi:p.

To co:

Niedziela 26 marca godz. 10:00 przy Beverly Hill's Video??

Czekam na listę chętnych... Zombie, sprawdż jak ze schroniskowym psiakulkiem, czekam na info:p

Link to comment
Share on other sites

Czołem wszystkim!

[B]26 sobota o 10.00[/B] mi pasi jak najbardziej też.
Nie musisz Veris mi odpisywac na pr i meila, mi po prostu zależało na kontakcie nak najszybszym a nie wiedziałam , jak często tu zaglądzasz.
Dziś napiszę do Zielonego w sparwie piesi ze schronu, bo się wstępnie pytałam juz Jego osobiście i on , nie wiem, na jak poważnie, ale wyraził zgodę. Dziś zapytam .
Także , ja jestem za.:multi:
Pisałam też do Sol i rysiczki na pr ale nic na razie.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Czołem, ze mną też nie kłopot , moge się stawić o 16.00.
Mam propozycje nie do odrzucenia, niech wszyscy się zgodzą!!!!!:lol:
Rozumiem,że na razie kelereis I Zielony to pewniaki na tą godzinę.
No i oczywiście ja ;)
Niech reszta się dopisze i pójdziemy.
Przy Beverly Hills koło drzwi wejściowych.
pozdr. i nie zawiedźcie!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Yyyyy...sobota?? Myślałam, że niedziela o godz. 16:00:razz:.

Mi zdecydowanie nie pasuje sobota:shake:, natomiast [B]NIEDZIELA [/B]pasuje mi calutki dzionek:eviltong: ,niezależnie od godziny:p.

To co, komu pasuje termin i miejsce (pasuje oczywiście na 100%):

[B]26 marca (niedziela) godz. 16:00 przy Beverly Hills Video [/B]??

Jako pierwsza zgłaszam się:

1.[B]Ja [/B]czyli[B] Weronika vel Veris:p[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Veris']Yyyyy...sobota?? Myślałam, że niedziela o godz. 16:00:razz:.

Mi zdecydowanie nie pasuje sobota:shake:, natomiast [B]NIEDZIELA [/B]pasuje mi calutki dzionek:eviltong: ,niezależnie od godziny:p.

To co, komu pasuje termin i miejsce (pasuje oczywiście na 100%):

[B]26 marca (niedziela) godz. 16:00 przy Beverly Hills Video [/B]??

Jako pierwsza zgłaszam się:

1.[B]Ja [/B]czyli[B] Weronika vel Veris:p[/B][/quote]


ale tu caly czas mowa o niedzieli jest

Link to comment
Share on other sites

[B]Zombie[/B] - super, zobaczymy jak się Foczka zachowuje na spacerkach z innymi psiakami:multi: Czy Ty jesteś może w sobotę rano, albo w niedzielę w schronisku?? Jeśli tak, to o której??

[B]Patka [/B]- spróbuj..proszę!!!! Ja tak bym chciała zobaczyć Twoją Ślicznotkę:loveu:


[B]Daga[/B]...nie dasz rady??? Spróbuj...:cool3:

[B]Keleris[/B] - ile miesięcy ma już Grocisko?? Z jakiej on jest hodowli??

[B]zielony[/B] - z jakim psiakiem będziesz??

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
[B]Veris [/B]- ja dopiero dwa razy w życiu byłam w schronisku dla zwierząt, oba w Toruniu, nie wiem, czy i jak będę przychodzic bo na stałe nie mieszkam w Polsce. Po prostu będąc pierwszy raz , trochę gadałam z Markiem i jakoś tak wyszło ,że on mi powiedział o spotkaniu, pomyślałam ,że to wspaniale ,że sa tacy ludzie tutaj w Toruniu i jakoś pomyślałam,że może wezmę jakiegoś psiaka ,żeby sobie polatał gdzie indziej niż po schronisku, skoro jest okazja taka. Ja ze swoim nie moge już chodzić bo nie widzi i nie słyszy więc Marek zaproponował Foczkę . Ja nie oponowałam , bo nie znam psów ze schroniska , choć chciałam sama zdecydowac ale to może kiedy indziej. Jest taki pies , który na mnie wywarł ogromne wrażenie, siedzi teraz w izolatce, keleris mówiła ,że to kaukaz. Nie wiem ale był doskonały choc brudny i poraniony. W sumie to marzyła mi się taka sierotka ale cóż... może kiedy indziej. Ja nie wiem, co będę robić w związku ze schorniskiem jeszcze i nie chce pohopnie decydować. Jedno , co wiem na pewno,że psa nie mogę zabrać ze sobą teraz , ale jeśli w przyszłości to na pewno schorniskową bidę.
W każdym razie do zobaczenia w niedzielę.
pozdrawiam i miłego wieczoru wszystkim!:multi:
Aga

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...