Jump to content
Dogomania

Toruń-wiosna idzie,może wspólny spacer??


Veris

Recommended Posts

Witajcie!
Słuchajcie, czy pasuje wam termin 14 maja (niedziela) na spacer?
Podaję na zaś, żeby było łatwiej ustalić. Bo chciałabym wiedzieć ,czy to wogóle będzie mozliwe? Niech się kazdy zdeklaruje na 100% . Ja mam wciąż zabawke - pomarańczową piłeczkę i chciałabym ją wykorzystać znów.
Nikt tu nic nie pisze.
Monika , napisz mi coś o tym wklejaniu zdjęć na prv. Gadałyśmy ostatnio,że mi napiszesz.
Czekam na deklaracje Wasze: keleris, veris, zielony, patka, kruszek?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czołem!

No szkoda, Zielony nie napisał a juz jest późno dziś.:roll:

Poza tym szkoda że nie zaglądaja tu inne osoby, które widziałam na samym początku watku: Sol, Patka etc.

Od ostatniego spaceru, na którym byłam minęło dużo czasu a pomarańczowa piłeczka czeka m.in. dla Pepisa, bo był nia zachwycony przecież.

Zależy mi na tym bo prawdopodobnie będe niedługo wyjeżdżać na dłuższy okres czasu.

Także , jestem pełna nadziei ,że nawet jeśli znów tym razem cos nie wypali, będzie kolejny jakis dogodny dla wszystkich dzień.

A wy to pewnie na Juwenaliach szalejecie?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja się odzywam:p!! Nie miałam przez tydzień dostepu do neta, przeprowadzka na koniec Skarpy:roll:.

Ja niestety dzisiaj nie będę mogła, dopiero za 2 tygodnie:oops:!!!

Zombie, a gdzie będziesz wyjeżdżać?? Zostawiasz nas??:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. Oto zdjęcie mojego Kluska w pozycji, w jakiej spędza wiekszość dnia. Tylko powiększcie sobie, bo mam jeszcze kłopoty z wklejaniem wiekszych fotek.

I aż wierzyć się nie chce ,że kiedyś pływała, goniła, szczekała (dziś nie wydaje z siebie żadnego dźwięku poza chrapaniem nocnym i popiskiwaniem jak coś się śni). Tylko wcina więcej niż kiedykolwiek.

[URL="http://img364.imageshack.us/my.php?image=klusek20060mk.jpg"][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/9493/klusek20060mk.th.jpg[/IMG][/URL]

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Zombiś, ale on pocieszny, taka kuleczka z kręconym futerkiem:loveu:

A co do najbliższej niedzieli: Niestety mi i Borysowi odpada - jadę do Gdyni:p.
Ale weekend później już jak najbardziej nam pasuje:eviltong:...

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!!!
Wanda Szostek pytałą na watku o Foczce o kontakt z Zielonym. :lol: Niech tam zajrzy jak tylko będzie mógł , oby jak najszybciej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Podobnie sprawa spaceru i możliwości wzięcia przez mnie psa leży w gestii Marka .
Pozdr

Link to comment
Share on other sites

Cześć !
Zatem chciałbym wiedzieć, czy ten spacer się odbędzie? :roll:
Zwłaszcza Keleris z Kamilem się określ, skoro Veris na pewno nie może?
Bo widzę ,że Sol i Patka raczej nie bardzo.
Monika napisz, bo jeśli wy chcecie z Kamilem i Marek tez, to ja przyjadę samochodem do schronu po niego i po psy.
Pozdr. i czekam na odzew
aga

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
Znów tu cicho.
Chciałam powiedziec, że za dwa tyg wyjeżdżam na dłuższy czas i jesli o mnie chodzi została ta jedyna sobota czy niedziela w przyszłym tygodniu.
Może jeszcze da się cos zorganizować ? Jak myślicie? Juz nawet nie będę pisała, że mi zależy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...