Jump to content
Dogomania

Toruń-wiosna idzie,może wspólny spacer??


Veris

Recommended Posts

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vena&vivi jeśli jesteście chętne to zapraszamy w piątek o godzinie 16.00 na polu za Brico Depot i radiem maryja :diabloti: (Żwirki i Wigury) - nie wiem jak inni stali bywalcy tego pola, ale ja w tym dniu na pewno będę - więc jeśli tylko macie czas i ochotę zapraszamy :cool3: psiaki na polu doskonale się znają - agresji zero - tylko wspólna zabawa. Mam nadzieję, że Twój psiak także jest przyjazny i niekonfliktowy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Mhmmm nie wiem, jak to będzie teraz - jak pojawi się ,,nowy kumpel'' na polu - być może powtórzy się w/w sytuacja, być może nie - wiadomo psiaki czasami reagują w niektórych sytuacjach zupełnie inaczej niż mogło by się nam wydawać :cool3: nie mniej jednak serdecznie zapraszam :cool3: mój psiak też nie przepada jak inny pies próbuje go zdominować (poprzez ''pakowanie się '' na plecy itp.) i wtedy potrafi warknąć i delikatnie pogonić natrętnego delikwenta :cool3: To jak możemy się was spodziewać? (jakby co wypatruj dziewczyny w czerwonej kurtce i ''latającego'' po polu wyżła) godzina 16 za Brico. A może ktoś jeszcze ma ochotę? pozdrawiam Kasia

Link to comment
Share on other sites

Wiesz chodzi o to, że wg tamtej wl.aścicielki była to świartna zabawa i ja musialam reagowac i obserwować co by mojej się cierpliwośc nie skończyła :( moja jest uległa ale wiesz jak sytuacja trwa cały spacer to każdy może wyjść z siebie - choć Obsesja dzielnie to znosiła i nie warczała ani nie reagowała - chowała się.

Link to comment
Share on other sites

Ja do 15.30 ale ''lecę'' z prędkością światła by być z tym łobuzem o 16 na polu - czego się nie robi dla ukochanego psiaka ;-) ale mam blisko z pracy do domu także to nie problem ;) Fakt faktem, że jakbym miała daleko to już byłoby ciężko. Bardzo się cieszę że do nas dołączycie (podam Tobie nr tel na priv, to jakbyś miała ochotę przyjść to dla pewności możesz wysłać smsiaka czy my na pewno będziemy) buziaki Kasia

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ciotki Toruńskiego asta staram się umieścić w hotelu, proszę pomóżcie, może możecie wesprzeć deklaracją
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/198788-Amstafo-prosiaczek-po-raz-2-w-schronie-%28?p=15981338#post15981338"]http://www.dogomania.pl/threads/198788-Amstafo-prosiaczek-po-raz-2-w-schronie-%28?p=15981338#post15981338[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

My jesteśmy chętni. Możesz opisać swojego psiaka? (pytam ze względu na to iż nasz psiak nie ''zdzierży'' psów o dominującym charakterze okazujące to w różnoraki sposób).

Mój to WNSZ, rok 8 miesięcy, samiec.

Przeważnie w każdą niedzielę jeździmy do lasku an Wrzosach (tzw. Ugory)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Mam 5 letnią sunie, ma dość dominujący charakter, ale raczej nie jest bojowa. Lubi ustawiać np młode suczki, ale do dużego psa nic raczej nie będzie miała ;)[/QUOTE]

Super to czekam na propozycje co do spacerku (miejsce i czas) :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

pomozcie prosze torunskiej psince
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205516-W-lipcu-uroczy-cukiereczek....teraz-wrak-Astki-POMOCY%21?p=16644032&posted=1#post16644032"]http://www.dogomania.pl/threads/205516-W-lipcu-uroczy-cukiereczek....teraz-wrak-Astki-POMOCY!?p=16644032&posted=1#post16644032[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Hej :) . Jestem tu od niedawna. Zalogowałam się przy niezbyt miłych okolicznościach, szukałam wiadomości na temat choroby mojej kruszynki. Niestety malutka już biega za TM :( . Teraz mam tylko jednego pieska, który uwielbia spacery i bieganie po lesie. Bylibyśmy chętni, zwłaszcza jeśli kompanami na spacerze byłyby mniejszej wielkości pieski / mój piesek to Yorkshire Terrier/.
Pozdrawiam i czekam na wiadomości, kto chętny :) :) :) .

Link to comment
Share on other sites

Jasne :) macie jakieś fajne miejsce? Ja mieszkam na podgórzu, na samym końcu Torunia, same pola i lasy i przestworza :lol:

Wera ma cieczkę więc możemy podjechać i do Was ale wtedy w bardziej cywilizowane miejsce ;) na szczęście u nas nie ma aż tak wielu psów, jak u Was też nie to spoko :) no i nie wiem jak Twoja reaguje na suczki z cieczką

Edited by Soko
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...